Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Jesteś Niemcem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@fart Niech go ktoś nabije :)
5
@FC1899Barca Nie no, bądżmy szczerzy. La Liga 2013 >>>>>>>>>>>> Bundes 2021.
Dobicie do rekordu Ronaldo (może i nawet przebicie) to duży wyczyn, nawet jak ktoś kwestionuje Bundes.
Dowody, haha, ma ci pokazać jakiegoś twitta z twittera...
7
@MesQueUnClub96 Nie no, było widać w finale "wyebke". Oni wyszli jak na sparing.
10
@Momals11 Niesamowite jak my oddaliśmy puchar LM Liverpoolowi. Totki w finale, przecież to by była tylko formalność.
4
@FC1899Barca W strzelaniu bramek? Może i tak, ale to na tyle. Nie wiem czy kogokolwiek jeszcze "boli" Lewy. Np mnie, po tym jak Leo zdobył 7 zp, Robert nie obchodził. Ale kibicuje mu w strzeleniu przynajmniej 2 bramek dziś :)
0
@Rewolucja123 Właśnie jestem na tym momencie w DBZ :D Ciekawe czy to połączenie wyjdzie tak jak im za pierwszym razem.
0
@MesQueUnClub96 Uspokój się Dodi, bo się zapowietrzysz. Lewy top! (Ale Messi lepszy :D)
0
@JimMorrisonFCB Też nie wiem o co mu chodzi z tymi rożnymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Encore Dziękuje, dziękuje. Ty rówież, chociaż aktualnie w RP lipa...
0
@Encore Aha, ale ze mnie łeb. Dzięki, że mnie poprawiłeś :) ty to jesteś jednak ziom.
0
@Danny Gaucho Aaa...to widziałem jakaś dziwną klasyfikacje, dzięki. A z asystami gdzieś taka jest, bo podobno Tadić w tym roku ma dużo. :) / Nieważne.
1
@DaPidejpi Ja wyznaje antyPie...olizmGłupot :D
1
@DaPidejpi To ja mam w takim razie 1000.
Messi, Ronaldo < Ja
0
@Encore @DaPidejpi Wtedy nie będzie go ani w asystach, ani golach. A widziałem grafikę, gdzie Messi w obu tych klasyfikacjach był na 1 miejscu. 91 bramek, 36 asyst. (Tylko pytanie czy ktoś kiedyś zdobył więcej asyst). Ile ma Tadić w tym roku, wiecie?
0
Lewy strzela 2 bramki, i Ceer wypada z top 5 strzelonych bramek w roku kalendarzowym?
1
@MesQueUnClub96 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Kondziubarca Niestety, ale wiem to. Kolan raczej sobie nie wymieni, a po tym co zrobił przy golu Sane to powinniśmy szukać nowego bramkarza.
Już nawet nie ma jak go bronić.
7
@Kondziubarca Widać w jakim miejscu jesteśmy jak Marc jest nietykalny... no chyba, że wróci do formy z 2019 :]
Jak chcemy wrócić na szczyt, to Marc powinien być jednym z pierwszych do "odstrzału"
2
@Woland10 Ty jakoś nie rezygnujesz z pisania postów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Momals11 Akurat Mbappe rok w jedną czy drugą dużo nie zmieni, a jednak gra z Messim :)
7
@fart Dziwnie piszesz Messi-Suarez-Neymar.
1
@FafitFCB Jaki Fiuton... jak niby sobie to wyobrażasz? Co, że f**tem strzela? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Masakazu? TOP. Btw, śmieszne to, że dwóch męskich MC dubbingują kobiety :D
2
Księga ulicy mówi jasno, jak ktoś bramkę piękną strzela... to wrzucasz link z twittera. (Oczywiscie z bramką)
1
Ale Lewy brameczek im napakuje.... aż mi ich szkoda.
0
@Mareeek2050 No, ja w końcu myślałem, że mamy kogoś z dobrym wykończeniem...
3
https://x.com/PurelyFootball/status/1471173559833837573
No prawie wyszło. Centymery brakowały...
5
@HighestInTheRoom No to ześ zabłysnął....
0
@BorzyKrzys Ty baitujesz? Czy o co chodzi? https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11073800#comment-11073800
0
@Encore https://streamable.com/tfxk03
Patrz jakiego edit'a z Jadon'em "skleiłem".