Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore :O, dobrze mówisz.
0
@Bevii A Alves to jest ogórek?
0
@kkbarca Ludzię muszą się czegoś łapać, teraz Cavani jako ratunek Barcy ;P
2
@busquets5
Taki mały szczegół.
Nico, FDJ, Gavi i Pedri musieliby wystrzelić z formą mega w górę i utrzymać się na niej długo, a do tego wymiana obrony, bramkarza. Fati by musiał już nie łapać kontuzji, a na prawym jakiś klasowy skrzydłowy.
Imo Haland ma trochę do stracenia transferem do Barcy. Chciałbym go w Barcy, ale jeden Haland nic nie zmieni (no chyba, że będzie to najlepszy piłkarz w historii, w przyszłości)
10
Starczy na Haaland'a? Jeszcze na frytki zostanie :)
21
@Kgorecki2500 na 100%
0
@FC1899Barca Akurat Fifa Best mógłby zgarnąć Leo, gdyby nie "hype" na Lewego.
0
@amanter I ten Ronaldo na okładce haha
1
@PatrychoO 2 tap-in'y.
1
@DaPidejpi Rzutem na taśme cię wkręciłem :P
2
@zodiak_10 Ja jako kibic Ronaldo, również. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@wpwelement Jak nie wygram złotego andruta, to wysadzam stronę. Dziękuje za uwagę.
0
@rafa324 "Messi od lat człapie w fazie pucharowej, a teraz dodał do tego "rewelacyjną" grę we Francji. W PSG nie ma Xaviego i Iniesty więc dawne bramki nie mają żadnego znaczenia. " haha
1
Oddaje mój głos na @DaPidejpi, zasłużył na to chłopak, niech w końcu ma coś od życia.
Czasami nie piszę głupot, a nawet zgadzam się z nim :P Bierzesz to pidej.
0
@Encore Przecież Neymar samym staniem na boisku może zrobić róznice, już nie róbmy z niego Luuka. Niech tylko gra na jeden kontakt, nie holuje zbyt długo piłki, i podczas klepki szukał innych, a nie tylko Leo.
0
@Encore Mówie o Juve."Juve raczej to bierze, tu dyspozycja dnia wiele nie zmieni". Przynajmniej Messi nie zezłomuje Bruna.
1
@Ghotti A co powiesz o Malcomie?
0
@Encore Nie no, Juve raczej to bierze, tu dyspozycja dnia wiele nie zmieni. Lecz można zobaczyć na przykładzie Viniciusa, nie umiał trafić w bramkę, a teraz...
Ale nieee psg się nie podniesię, a real będzie grała tiki-take.
2
@Encore Spoko, ale tu niektórzy jeden mecz psg obejrzeli, a ekspertów zgrywają. Bawi to czasami.
4
Niektórzy tu wierzyli w nasze zwycięstwo z Bayerem, a teraz pewnie spisują psg na straty ;D piękne.
3
@Dundersztyc Niestety twoja drużyna wyszła gorzej na powtórce losowania.
1
@Rust_Cohle A Vini czy Benzema nie może wypaść?
0
@AmigoBlancos A te komentarze, że Real łatwo ogra PSG to pomijasz, ok.
0
@AmigoBlancos Kto skreśla Real? Ty umiesz czytać?
5
Trzeba się spakować :)
1
Real-PSG! Mamy to.
0
Salzburg-Bayern!
0
Witamy ponownie. Jest losowanie.
0
@MeMyselfAndI PSG a Benfica, nie no, nie ma róznicy.
2
https://x.com/prime_cr6/status/1470355126305046533
Kibice ManU mogą odetchnąć z ulgą :)