1

@Encore :O, dobrze mówisz.

0

@Bevii A Alves to jest ogórek?

0

@kkbarca Ludzię muszą się czegoś łapać, teraz Cavani jako ratunek Barcy ;P

2

@busquets5


Taki mały szczegół.
Nico, FDJ, Gavi i Pedri musieliby wystrzelić z formą mega w górę i utrzymać się na niej długo, a do tego wymiana obrony, bramkarza. Fati by musiał już nie łapać kontuzji, a na prawym jakiś klasowy skrzydłowy.
Imo Haland ma trochę do stracenia transferem do Barcy. Chciałbym go w Barcy, ale jeden Haland nic nie zmieni (no chyba, że będzie to najlepszy piłkarz w historii, w przyszłości)

10

Starczy na Haaland'a? Jeszcze na frytki zostanie :)

21

@Kgorecki2500 na 100%

0

@FC1899Barca Akurat Fifa Best mógłby zgarnąć Leo, gdyby nie "hype" na Lewego.

0

@amanter I ten Ronaldo na okładce haha

1

@PatrychoO 2 tap-in'y.

1

@DaPidejpi Rzutem na taśme cię wkręciłem :P

2

@zodiak_10 Ja jako kibic Ronaldo, również. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@wpwelement Jak nie wygram złotego andruta, to wysadzam stronę. Dziękuje za uwagę.

0

@rafa324 "Messi od lat człapie w fazie pucharowej, a teraz dodał do tego "rewelacyjną" grę we Francji. W PSG nie ma Xaviego i Iniesty więc dawne bramki nie mają żadnego znaczenia. " haha

1

Oddaje mój głos na @DaPidejpi, zasłużył na to chłopak, niech w końcu ma coś od życia.
Czasami nie piszę głupot, a nawet zgadzam się z nim :P Bierzesz to pidej.

0

@Encore Przecież Neymar samym staniem na boisku może zrobić róznice, już nie róbmy z niego Luuka. Niech tylko gra na jeden kontakt, nie holuje zbyt długo piłki, i podczas klepki szukał innych, a nie tylko Leo.

0

@Encore Mówie o Juve."Juve raczej to bierze, tu dyspozycja dnia wiele nie zmieni". Przynajmniej Messi nie zezłomuje Bruna.

1

@Ghotti A co powiesz o Malcomie?

0

@Encore Nie no, Juve raczej to bierze, tu dyspozycja dnia wiele nie zmieni. Lecz można zobaczyć na przykładzie Viniciusa, nie umiał trafić w bramkę, a teraz...
Ale nieee psg się nie podniesię, a real będzie grała tiki-take.

2

@Encore Spoko, ale tu niektórzy jeden mecz psg obejrzeli, a ekspertów zgrywają. Bawi to czasami.

4

Niektórzy tu wierzyli w nasze zwycięstwo z Bayerem, a teraz pewnie spisują psg na straty ;D piękne.

3

@Dundersztyc Niestety twoja drużyna wyszła gorzej na powtórce losowania.

1

@Rust_Cohle A Vini czy Benzema nie może wypaść?

0

@AmigoBlancos A te komentarze, że Real łatwo ogra PSG to pomijasz, ok.

0

@AmigoBlancos Kto skreśla Real? Ty umiesz czytać?

5


Trzeba się spakować :)

1

Real-PSG! Mamy to.

0

Salzburg-Bayern!

0

Witamy ponownie. Jest losowanie.

0

@MeMyselfAndI PSG a Benfica, nie no, nie ma róznicy.

2

https://x.com/prime_cr6/status/1470355126305046533
Kibice ManU mogą odetchnąć z ulgą :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?