Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy mogę odebrać andruta aka złotego wafla?
1
ESCANDALO! Lewy dopiero 6!
0
@Nano22 (Ramos, Pepe, Casemiro)*
0
@Encore Bruno? Kto to? Jakiś piosenkarz? Mi chodziło o piłkarza, więc do Ceera nikt podjazdu nie ma :]
0
@Encore Najlepszy Portugalczyk w 2021!
0
@patry295 Odejście Suarez'a nie było takie złe, bo my musimy zacząć od 0. Luis też się bardzo przyczynił do mistrzostwa Atletico, więc jak narazie, więcej im dał.
0
@patry295 Mi to bardziej wygląda na "mental"
( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio, my mamy Cou w kadrze który nie chciał się rozgrzewać podczas meczu z Vigo...
0
@masq Gorzej jak odejdzie za 80mln, a po roku w nowym klubie, będzie warty 120mln ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
https://x.com/messiblinder/status/1471416862864936963
Tak tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Bombelinho! Ale rabonka.
0
Araujo znowu za lekko i nie w tempo...
0
Ile można się gonić do końca linii... no kurde.
3
Jest i on, Riki Tiki.
0
Komentarz usunięty
0
Co tu się dzieje???
0
Ter Stegen, nie no, spalony on jest.
1
Brawo! Naprawiliście nam świeta...no chyba, że Luuk ma coś do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
Ja umiem wiązać buty :D
Ja > Gavi, łatwo.
0
@Momals11 Co Leo ma na prawej nodze, długo ma tą dziarę
2
@clyde Przyszedł na czas ( ͡° ͜ʖ ͡°), też się zdziwiłem.
2
@Khajio Najlepsze anime 2022 już znamy :D
W dzień premiery internet wybuchnie...
Szkoda, że Aizen'a nie pokazali. Za to Hitsugaya wygląda jak szef, oraz nie jest już taki mały.
Dobrze, że ktoś miał stream'a na twitchu, po w PL nie dało się oglądać Jump Festy :/
1
@Momals11 Ciekawe jaki przekręt będzie za rok :)
5
Co myślicie? Jak klikniecie w twitta, to tam jest jeszcze dalsza część tekstu :)
A tu K.O: Pick ten random Messi games. Pick ten random Ronaldo games. (It can be less). Watch. 90 minutes. Come back and tell me the difference.
1
Zapinaj k.... pasy @TheNekro94
https://x.com/japandealworld/status/1472135512475328512
Najnowszy trailer Bleach'a!
Final ARC!!
2
@PatrychoO awatar dla ciebie.
0
@Pilka_jest_okragla Dziwne, że Dibu nawet nie dostał nominacji...
0
@Emhyr Masz demonza na avku...
4
Dobra, kogo ochodzi ten Lewy. Teraz leci BOMBA!
Bleach!!!!!
Wybielacz!!!!
Ichigo Goat!!!
18.12.2021, 10 rano. Oficjalny trailer!!!
Przewidywana premiera w pażdzierniku 2022!!
1
@zodiak_10 Ja jako fan Messiego, mam nadzieję, że Lewy nie pobije rekordu goat'a (Ronaldo).
2
@Encore No to co d**e zawracasz... ty może jesteś Polakiem, ale Robert ( ͡° ͜ʖ ͡°)