2

@BorzyKrzys Kogo obchodzi L1?

1

@tristan87 Już włanczyłem, zaraz bilbao wali gola.

1

Włanczam real, uwaga!

1

@MesQueUnClub96 Ja wole szejka, niż Mynsza.

2

@Madridistaaa Nie tym razem. Pisze o tragicznym peesże

1

A ci znowu za farcie...a grają jak juniorzy.

0

@Panpiwkarz Ja też jestem kibicem. I co z tego? Tutaj ludzie oglądaja real.

0

@macio_944 To był Herrera. Krecił jakieś dziwne kółeczka.

1

@ArterkHD Troche mało, jak na to, że Leo nie strzela w psg.

0

@ArterkHD Oby, trzymam kciuki. A jaki kursik?

0

@ArterkHD Serio to postawiłeś? Ryzykownie, ale może...

0

@Yanek Nie no, Barcelona nie miała aż takiej słabej pomocy.
Messi by lepiej grał z Busim, Nico, Gavim.

1

@macio_944 Normalnie, tak jak zawsze.

0

@jedrek7000 W zamieszaniu, ta.

0

Mecze w CL to jednak coś innego, ale w sumie bardzo bym się nie zdziwił, gdyby Real zlał PSG. Przecież tam są takie drewna, a podobno PSG ma dużo gwiazd...

1

@Encore Bruno by się poślizgnął na bananie.

2

Oczywiscie... słupek ahh

2

@PatrychoO Uff, ja oglądam, mogę ci pisać co się dzieje :]

0

@Rewolucja123 Z Araujo to nie wiem, bo z powrotem do defensywy u Dembele różnie, ale FDJ mógłby grać trochę bliżej prawej strony. (Nawet dwie "akcje" udało się im "skleić")

0

@Conradxc Ty lepszy nie jesteś ;P

0

@kuz Ciężko to wyjaśnić, bo po pierwszym odcinku spodziewałem się czegoś innego.

9

Ale "Lupin" to jest kozak serial, mega się bawiłem. Jeżeli jeszcze ktoś nie widział, polecam. Może wam też się spodoba.

1

@Zbyszard Dla leniwych, Dembele w tym filmiku:
Dembele: Chłopie, skumaj to. Wykminiliśmy z Szawim taki plan, słuchaj...
Kolega Dembele: Ale tak na serio?
Dembele: No pewnie, gram z słuchawką w uchu, a Szawi mi mówi co mam robić, dobre co?
Kolega Dembele: Ale tak można?
Dembele: Można, nie można. Ważne, że działa. (Dembele puka się po głowie, jak człowiek z tego mema: "WeSmart")

4

@Sulimo Dembele po co ci głowa?
Dembele: Jem niom
(Ha,Ha)
To patrz to: https://zapodaj.net/8377bc3476807.jpg.html
Hahaha

3

@socha Prawda, ale jako lekką obronę mogę powiedzieć, że dużo razy był sam na prawej stronie. Nie chciał może wycofywać ciągle piłki i to dlatego.
Czasami można się "miotnąć" jak ma się tylko jedną "drogę", czyli w przypadku Dembele, kiwanie 1v2.

0

@AdiKingu96 Można linka?

2

@FCBMati10 Facebook. Hahhaa, FB jest 10000x gorsze niz kazdy komentarz tutaj.

0

@Vebrol Tak, razem z Oscarem.

1

@Vebrol Dobra z kim mógł grać. Wymień, albo kiedy, gdzie, co?

0

@AdiKingu96 XD o chłopie... widziałeś jak sędziował arbiter?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?