0

@ElKamil Insygnia śmierdzi.

0

@Encore Z kolana trochę wjechał, dobrze, że plecami się nie obrócił.

0

@Encore Ale Ceer ma Bruno.

3

@arasz1819 Namentalizował dziś przypadkiem Newcastle i wyrwali remis.
Chociaż w 90 prawie karny był :D
Szkoła Crisa.

0

@Encore Ty naprawdę wieszysz, że Poche to dobry trener...

0

@DaPidejpi Za bramki ta obrona już tak niesamowicie nie wygląda, ale wciaż top.

3

@DaPidejpi 2 raz na "farcie". Wcześniej uratowała go piłka, a teraz zabranie nogi przez gracza NewCastle.

0

@Encore Akurat zmieniłeś awatar, a tu Ghostcho

0

2 setka Cavaniego...

0

@Woland10 No Lewy z Mapetem coś gadali.

0

@Woland10 Przecież "wywiad" dał.

0

@Rewolucja123 Dobrze, że wziął nogę zawodnik NC.

2

Znowu odklejka?

0

Ronaldo bez gola?? Dziwne, chociaż drugi raz go okradli z Dubai'a, musi być przybity.

0

@MesQueUnClub96 Hahahah, nice one, dodi.
@Encore I dostał w twarz od PL.

1

@Encore Sancho pokazał... Lewy niech już lepiej zostanie w Bundes.

4

@MesQueUnClub96 To pierwsze prawdopodobne, jak zp dla Robcia za 2020 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Encore Ja wk... bo Ceera okradli. Ale, że Lewy nie dostał?¿

2

Lewy nawet Dubai D'or nie odebrał, no nie gadaj. Chociaż Tik-taka dostał.

0

@MesQueUnClub96 "Przy 2:0 Real być może już by nie wrócił." Przecież gdyby Lewy grał, mecz byłby całkiem inny...

0

@Encore Zara "załanczam" te mecze, i sprawdzę skąd strzelał.

0

@MesQueUnClub96 A czyli Lewy nie mógłby wyleciec za czerwo w 10 minucie?

1

0

@zodiak_10 No, żałosne.
@Encore Nie no, Messi zmarnował trochę dobrych piłek, ale większość to strzały z nieprzygotowanych piłek.

1

@zodiak_10 Zostaw crisa. Boli cię, że ma 6-ciopak?

1

@macio_944 I Messi.

0

@JimMorrisonFCB Problemem chyba jest, co mówił i jak odszedł.

0

@Pilka_jest_okragla Taktyka... naucz się grać w błocie, to będziesz grał jeszcze lepiej na boisku :D

0

@ranger3120 Ty jesteś bezrobotny...200iq. Za friko taki spektakl.

1

@MesQueUnClub96 I Puchacz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?