Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ale Ronaldo namentalizował piłkę...WOW.
1-0 Tominay.
0
@kkbarca FDJ > Gavi
0
@Sysia11 Trochę się pogubiłaś w właśnym wpisie, mi nie o to chodzi.
Piszesz o jakiś "gwiazdeczkach" których my nigdy nie mieliśmy. Chyba, że gwiazdy=gwiazdeczki, wtedy ok.
"Wolę mieć drużynę jak Bayern,LFC czy Chelsea" No ok, jednak chyba musimy kupować zawodników, z samej la masii drużyny nie zrobimy.
0
@Sysia11 Antek nowy Leo, chyba coś mnie ominęło.
"gwiazdeczki którym piłki nie podasz i płaczą" myślałem, że ten tekst się odnosi do naszych piłkarzy, a Cou czy Griz nigdy nie "płakali" o podanie.
Cou i Griz to gwiazdeczki? Ja myślałem, że piłkarze.
0
@Sysia11 Jakie "gwiazdeczki" miała Barcelona?
0
@Lisek My mamy Martina i Luuka w składzie.
7
@tomek8756 6 to za mało, 6 to za mało, 150 by się chciało...
0
@Pilka_jest_okragla Nawiązując do twitta, Haaland'a też powinniśmy zlać gdyby chciał do nas przyjść? (O ile plotki są prawdziwe)
1
@BARCA1899Messi Ferran u nas wypali? Bo widzę, że ty ekspert, aaa i na którym miejscu skończy Barcelona w LL?
1
@Gaz Tak jak Puig? Którego zjada Gavi?
0
@KrwawiaceoczyVEB Rozumiem, jednak przychodząc tu mogliśmy mieć zawodnika na lata, nie pykło :/
0
@KrwawiaceoczyVEB Więc po co to porównanie?
2
@KrwawiaceoczyVEB A gdybyśmy nie kupili Neya i Luis'a? Ile byśmy mieli Abdeków, Arauchów i Pedrich?
1
@budel17 Właśnie widziałem, James zszedł i Christensen.
0
@Encore U chelsea ostatnio lipa, a ty obstawiasz... oj enkor.
2
@budel17 Nudny ten mecz, Chelsea ma jakieś problemy? Bo Brighton miał więcej okazji niż The Blues.
0
@Encore Jak się nie umię, to się nie obstawia.
2
Team Modera ładuję bramkę!!
0
Czekaj, czekaj... Dembele chciał 40mln???
1
@Encore A ile by za niego chcieli? I czy w ogóle by go puścili.
0
@Encore No...przeciwko ManU ładnie śmigał, widziałbym go w Barcy. Tylko czy nie "spaliłby" się. Oraz ile by za niego chcieli.
@Coutinho007 No tak, ale taki typowy skrzydłowy by się przydał. Szybki z dobrym dryblingiem.
1
@Momals11 Teraz będę zasypiał na meczach Barcy, jak on ma odejść to powinniśmy polecieć w lato po jakiegoś "top" skrzydłowego.
0
@Momals11 Jak jesteś chucherko :]
0
Ale się składają zawodnicy Chelsea.
3
@sergio5 Ferran widzę na dwa fronty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 Legia wygrała z Leicester :D
@Rust_Cohle Dziękuje za tą opinie, właśnie na to czekałem pisząc to. To zaszczyt, że taka persona odpisała na mój post.
0
@Encore" - obrażanie innych Użytkowników, redakcji FCBarca.com oraz innych podmiotów, a w szczególności zawodników, trenerów, klubów sportowych, instytucji lub innych osób związanych z dowolnym klubem piłkarskim,
- oczernianie i/lub bezpodstawne oskarżanie innych Użytkowników, redakcji FCBarca.com i osób trzecich, w szczególności w sposób notoryczny;
- naruszanie prywatności i dobrego imienia innych Użytkowników, redakcji serwisu FCBarca.com oraz osób trzecich;"
No i lecisz, Panie enkor.
0
Liverpool < Legia, Factosss.
1
@MesQueUnClub96 Bruno, Sancho? Kto to, że stawiasz ich obok Modera aka Gołta.
@Encore Skusił mnie ten Moder, "załanczam" meczyk.
1
@macio_944 Będzie Luuk De Jong?