Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore W Barcelonie wciąż byłby w najlepszym trio na świecie, wciaż walczyłby o LM,LL. A tak, teraz gra poniżej swojego poziomu i ma mase kontuzji.
0
@Encore Pogba był w finale 2015, wygrał MŚ. Wiem o co ci chodzi, jednak Neymar to (imo) zmarnowany talent też, a to, że był w top 3 zp, czy wygrał LM nic nie zmienia.
0
@Encore A Neymar w Barcy grał w szachy?
0
@HighestInTheRoom Ty się naucz najpierw czytać :D
Niestety dzisiaj nie grają ;(
0
@Encore Ale gdzie Pogbie do Neymara, nawet w zmarnowanym talencie go przegania.
0
@HighestInTheRoom Idż sobie posłuchaj Taco, bo chyba cię nosi.
0
@Encore A co ma Neymar do tego zdjęcia?
6
@Encore Kylią Embabe dobrze gada, ale z poche to mogą powalczyć o puchar sołtysa.
5
@Nazio87 "Kolega" @NaFazieHitman cię uratował, akurat w 1-2 min chciałeś zasnąć to pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciach, ciach i po robocie :)
20
Nie mogę rozmawiać, narazie.
0
@Gwyn Bo jesteś normalny :)
1
@Rewolucja123 Odkryłeś "zbadaj element" i bawisz się w informatyka?
6
@SkyWalkerr Dembele
4
@TylkoBarca7273 Za coś musimy wyremontować stadion :D
0
@Encore :/ gdyby miałby zostać batmanem, jego rodzice by musieli, no wiesz. O to mi chodziło, że może mu coś sugerujesz, ale ty jak zawsze musiałeś zepsuć...ahh
0
@Encore Więc gdyby kolega miałby zostać batmanem, co by się musiało stać?
0
@Encore Inne pytanie. Batman ma rodziców (żywych)?
1
@DaPidejpi Neptarsuryia.
0
@Encore Że ma znalezc Jokera, który .... mu rodziców? Właśnie enkor, musisz się ogarnąć.
0
@Mixtape "Zniknę z dnia na dzień" aż mi się ta piosenka przypomniała.
Nie wiem jak u ciebie, ale jak źle to trzymaj się brachu.
3
@Encore To może powrót do Barcy na rok? I zrobic mu zakończenie na jakie zasłużył.
0
@Encore Czy mls? Mi się wydaję, że prędzej skończy kariere...szkodaaaaa, ale zapamiętam go najlepiej jak potrafię! TOP!
@DaPidejpi Jakie wywrócić, to jego taktyka na uśpienie czujnośći.
2
@patry295 Dani Alves wiedział co się święci... nie da Leo wyprzedzić go w zdobytych tytułach. Dlatego przyszedł nam wygrać tryplet, co tam tryplet, SEKSTET!
15
@Pawel13sz Sam na sam, 16 metr, a ten ładuję TAKIEGO (!!) rogala w okno... co za typ. Messi wali ładne gole z rogala (ma ich mase), ale to jest inny wymiar. Inni by próbowali lobować, wyprzedzać, a ten wali bombe w okno... a potem ktoś pisze (Prime) Lewy>Suarez
@Encore Ale ligę wygrał dla Aletico ( ͡° ͜ʖ ͡°)
25
Jakby mi ktoś powiedział, że piłkarze kopią przed siebie nawet nie celując. To bym im pokazał tego gola, po prostu-kunszt piłkarski.
Gol Messiego z Psg 2020/2021 można powiedziec, że kopnął mocno przed siebie piłkę, ale to co zrobił tu Suarez... Mój pies nawet wiedział, że chce tam uderzyć.
11
@Luciano99 Hhahah, dobre. Chyba mama ci wchodzi na komórke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@kulek22 To boty, bo dzisiaj sponsor był. Trzeba było podkręcić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Pilka_jest_okragla Ale Alba musi zostać. Chyba nie chcemy zostać znów z jednym LO.
1
@Azacca Ten po prawo to Sousa?
14
@Pawel13sz Hudson? TOP