7

United w plecy... no i pięknie.

2

@Pawel13sz Ale zobacz kto mu herba dał.

3

0

Co sądzicie o występie Puig'a?

1

WAŻNE 3 PUNKTY!! Nic więcej się nie liczy.

1

@norbi77 Mówiłem! :] Pajacyk, TOP!

5

@Ghotti


Asysta Mingueza :D

0

Mamy jakiegoś skrzydłowego na ławce?

0

Myśle, że to nie ostatnia próba przewrotki Luuka, w końcu do trzech razy sztuka.

1

@SinMistico No tak, teraz tracimy bo Luuk musi grać na 9... Szkoda, że nie ma Abde czy Dembele.
2 skrzydła i Ferran na 9.

3

Mamo chce Puchacza
Mama: Mamy Puchacza w domu
Puchacz w domu: Mingueza

0

Nico miał szczęście...

1

Już wiem czemu Puig gra, bo dwóch maskotek na ławce nie potrzeba, a Mallorca już ma jedną :)

1

I tu można Pućia pochwalić, szkoda tylko, że tak podszedł pod piłkę.

1

Dawać Araujo na następnego wolnego, czuje to.

0

@damianex10 Będzie Szpaku na pierwszym?

2

@Janiama 0-3 Barca

0

A może zagramy o 1,5 punktu, a potem normalnym składem o kolejne 1,5? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Gaz Będzie analiza gry pućia? Proszę

2

@IronSanHybrid Czyli stawiać 1X na Mallorce bo pewniaczek?

1

@Shapiro Graty.

1

@Borneo I nie zapominajmy, że Betis przegrywa do przerwy

1

@IronSanHybrid Jest lepsza, jednak nie stwierdziłbym tego po tym meczu.

2

@Piernik Oooo dokładnie. Jeszcze pełno przebitek, żadna z drużyn nie ma kontroli nad meczem.

0

@Encore I tak schodzi na lewą.

4

@Sysia11 Niestety w LL potrafią trzymać linie spalonego...

0

@FCB24 Meczycho mega, a błędy jak amatorzy.

1

Ale Chelsea jest tragiczna haha

1

@sergio5 Z jednej perpektywy wyglądało tak, chociaż i tak zachowanie Mounta słabe.

1

Czerwona dla pa... aj szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?