Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
United w plecy... no i pięknie.
2
@Pawel13sz Ale zobacz kto mu herba dał.
3
@Pawel13sz Patrz to: https://www.fcbarca.com/42334-luis-suarez-laczony-z-barca,dyskusja-1271847.html#comment-1271847
Jeszcze ziomek sobie dał herba w 2014, wtf?
0
Co sądzicie o występie Puig'a?
1
WAŻNE 3 PUNKTY!! Nic więcej się nie liczy.
1
@norbi77 Mówiłem! :] Pajacyk, TOP!
5
@Ghotti
Asysta Mingueza :D
0
Mamy jakiegoś skrzydłowego na ławce?
0
Myśle, że to nie ostatnia próba przewrotki Luuka, w końcu do trzech razy sztuka.
1
@SinMistico No tak, teraz tracimy bo Luuk musi grać na 9... Szkoda, że nie ma Abde czy Dembele.
2 skrzydła i Ferran na 9.
3
Mamo chce Puchacza
Mama: Mamy Puchacza w domu
Puchacz w domu: Mingueza
0
Nico miał szczęście...
1
Już wiem czemu Puig gra, bo dwóch maskotek na ławce nie potrzeba, a Mallorca już ma jedną :)
1
I tu można Pućia pochwalić, szkoda tylko, że tak podszedł pod piłkę.
1
Dawać Araujo na następnego wolnego, czuje to.
0
@damianex10 Będzie Szpaku na pierwszym?
2
@Janiama 0-3 Barca
0
A może zagramy o 1,5 punktu, a potem normalnym składem o kolejne 1,5? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Gaz Będzie analiza gry pućia? Proszę
2
@IronSanHybrid Czyli stawiać 1X na Mallorce bo pewniaczek?
1
@Shapiro Graty.
1
@Borneo I nie zapominajmy, że Betis przegrywa do przerwy
1
@IronSanHybrid Jest lepsza, jednak nie stwierdziłbym tego po tym meczu.
2
@Piernik Oooo dokładnie. Jeszcze pełno przebitek, żadna z drużyn nie ma kontroli nad meczem.
0
@Encore I tak schodzi na lewą.
4
@Sysia11 Niestety w LL potrafią trzymać linie spalonego...
0
@FCB24 Meczycho mega, a błędy jak amatorzy.
1
Ale Chelsea jest tragiczna haha
1
@sergio5 Z jednej perpektywy wyglądało tak, chociaż i tak zachowanie Mounta słabe.
1
Czerwona dla pa... aj szkoda.