Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja: Gorszych już nie będzie
Riot Games: Potrzymaj mi piwo
Ale tragedia...
1
@PatrychoO 1, 15, 7. Nie znam się, ale wyglądają spoko.
1
@MesQueUnClub_87 Chodzi o ten pierwszy :) ale widzę, że skumałeś "follow-up'a"
3
@Pawel13sz Nie, ale znam kogoś, komu odcieli palec, a potem zjadł go pies ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Pawel13sz Co to k... Jest! Prawie rozsadził bramkę. Dobrze, że Szczęsny nie dostał w głowę bo by go nie było.
Król Woleji jest tylko jeden, El Pistolero.
3
Laporta po meczu: Dembuś to co, Fifty Fifty?
Dembele: Forty Forty.
1
@arasz1819 Ci co mówią "Messi < Ronaldo"
1
@Azacca Ale by to chodziło z Leo...
0
DeMBeLE nIe Ma MóZgu, HAhA.
Tak wystarczy, czy jeszcze od dzbanów powinienem go zwyzywać? Ktoś wie, bo ja nie w temacie, a widzę, że nowy trend się stworzył.
0
Ale mnie wk... to Sofa. Przed strzałem już wiedziałem, że będzie gol.
0
Dembuś hahah ale golazoo :]
0
Sory panowie, odpaliłem mecz... biorę to na klatę.
0
Zapomniałem o meczu... jak gramy?
1
@Survier Ja chyba od 2 lat nie używam, ostatnio tylko wchodziłem się pośmiać jak była ZP. Tylko Messenger, ale jak ktoś lubi to niech sobie używa.
2
@Woland10 Grealish to może stanąć obok Pućia. Oczywiście bez obrazy dla Ryszarda.
1
@Janiama Ale Pep go nie trenował. On przewodził składem jak Leo w repce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@arasz1819 Kto strzelił karniaczka z Norwich? No? Cristian(Si)uu. Jego wina, że Sancho nie umię "dive'wować" po kontakcie w polu karnym? Nie.
Zamykam dyskusje
0
@Transu96 Wow, ale super traf....też bym chciał Martinez'a.
3
@Encore Może się skończył? Oby nie, bo nam "wysiądziesz" po tym bronieniu Sancho i Bruno naraz.
81
Ale perełka.
@arasz1819 lubi to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Mario96w Jakbyś ty widział mój "test" na kartę rowerowa. Nie sądzę, że posiadanie samej karty coś zmieni.
0
@Kz1234 Griezmann?
0
@Pawel13sz Spoko zaraz ci pomogę.
0
@Jackazz Myśle, że to koza.
1
@DaPidejpi W gimbazie wołali na ciebie "Dziadek Mróz"? O Panie... jaki wstyd, nie dziwota, że przesiadujesz na rambli.
0
@DaPidejpi Dam ci jeszcze jedną szanse dejpen.
Zagadka brzmi: Na B się zaczyna i można go spotkać, gdy przychodzi zima. Kolejna podpowiedz, twoja ksywka z gimbazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@StrangeFruit @DaPidejpi Odpowiedż to: Kaczka. Nie myślałem, że ktoś się na tym wyłoży, haha, co za czubki...
Baranek (-anek) + Anny (-n) = Ty z dapim
14
Rebus: Kaczka (-aczka) + Kaczka (-K)= ....
Wiem, że trudne, ale może ktoś da radę.
1
@Rewolucja123 Ole= Zły trener, Poche=dobry.
Go odkleiło, Bruno TOP, ale tym razem kibice mu przeszkadzali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@arasz1819 Enkor to już sam nie wie o co mu chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)