Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BrzydkiAS Rozumiem, lecz zawodnik Watford'u pierwszy trafia w piłkę (przynajmniej z tego nagrania).
0
Jak ktoś miał przedział 80-90 na gola, a sędzia wstrzymał mecz, to jak to wygląda?
1
Nie no, chyba cliro penalti. @tobiasson92
0
Nie no, to powinien być karniak.
0
Co on tu gwizdnął????
0
@FC1899Barca Jednak to on przeprowadził kontrę. Szkoda, że Leo nie miał sił na strzał.
2
@Encore Aaaa i jeszcze brak karnego dla Arsenal'u (50/50 sytuacja)
0
Nie byłem nawet jakoś za Arsenalem, ale jakoś mi smutno.
1-0, potem bezsensowny faul i karny, głupia czerwona, zmarnowana okazja na 2-1, a w doliczonym czasie 2-1 dla City...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
City dzisiaj średnio, taka szansa na 3 punkty dla Arsenal'u to głupia kartka i głupi karny.
Edit. I wciry.
0
@kaamil1910 W kontekscie zfra..enia Xaki ma.
@Encore O
0
@Woland10 Strzały na bramkę City-1. Chociaż to prawda, mecz roku.
1
@Encore Jap.... jak to nie ma znaczenia, jeżeli odgwizdał za pociągnięcie, to Xaka zfra...erzył, bo Bernardo już padał na murawę.
0
@Encore Pytanie czy odgwizdał faul za kolano, czy za pociągnięcie.
0
@zakazskretuwlewo ...jaki łeb. Jeszcze jako obrońca.
0
Gabriel dostał pierwsze żółtko za "podkopanie" kropki od karnego?
0
@Rewolucja123 Była "wrzutka" i przelobował Edersona z główki, ale Ake wybił z linii bramkowej.
0
Laporta hahahahaha
0
???? A TAMTEJ NIE SPRAWDŻAŁ HHAH
2
@DonMatteo901 W majtach też mu chyba wystrzeliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Encore Doświadczony obrońca i cyk... znikają.
72
Haland: Będę grał w Barcelonie
*Haland całujący herb espanyol'u*
0
Chłopie podawaj...
0
Ej no, Lacazette nieźle chodzi dziś.
1
@Encore Po co transfery za 100baniek, za duże ryzyko np Sancho
2
@Encore Gdyby Koeman'owi dali trochę czasu to byśmy byli potworem, zobacz na Arsenal... :]
Na początku lipa, a teraz :O
2
@Encore Albo Koeman
0
ARSENAL 1-0 SAKAA
0
@joloskyy Karny powinien być?
0
@Encore Ederson, nie Emerson *zapisuję w notatniku*