0

@CatalanDream A komuś ty byś dał?

2

@Vebrol Brak prawego obrońcy. Dopiero jak wszedł Nico, to Dembele mógł zacząć coś grać na "klepke"

2

@CatalanDream Haha, tu to jaja są czasami niezłe.

2

@Vebrol "Niech spróbuję klepke z kimś" w sensie, że sam ze sobą?

1

@pt9 No jak podczas meczów gryzłeś pilota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
", ja za Valverde większość meczy spędziłem robiąc coś innego"

0

@TR3YWAY Nic nie wynikało, a co miało wynikac jak nie ma obrońcy WYCHODZACEGO ZA PLECY!!!

2

@TR3YWAY A ty usun konto, kazda akcja przez ostatnie 20min przechodziła przez niego.

5

Dawać piły na Dembele, czuje to!

0

Alba musiał się położyć. Do teraz pamiętam karnego na Messim bodajże z Betisem, gdzie nie odgwizdali karnego bo Leo się nie położył.

24

Kounde co odcieło? Wtf

0

Luuk wchodzi i pakuje w 90+ gola na wagę zwycięstwa, a potem jak na dżentelmen'a przystało, nie cieszy się z gola.
Wzór do naśladowania! Pan profesor!

1

@Janiama Ładny pucharek.

0

Alba??? Co to było, taka szansa...

2

De Jong graj przy mojej stronie.
Weź się Dembele.
Bo nie umiesz.
Ta, nie umiem.

6

Ooo pora na nazwanie Marc'a ręcznikiem, co?
Co z tego, że obrona zachowała się jak dzieciaki :D

0

?jak to się wydarzyło.

2

@pt9 No ok, ale "kolega" napisał "pokazuje" a w tym meczu nawet nie ma jak się pokazać.
@Huck Lubię Abde, ale w tym meczu jest niewidoczny :) jednak teraz był widoczny :(

3

@prokofiew Bo gra 1v2? A FDJ z którym umie zagrać na "klepkę" nie stoi przy prawej stronie?

3

Jak nie trzeba gwizdać to gwizdzą, a teraz metrowy spalony i cisza...ahh

3

@doc Rakitic go wyblokował jak szef.
Za słabo wypuścił sobie piłkę (Dembele) :)

6

Alba jaka piła :O

0

Czemu Bombel nie biegł za akcją.....

7

To jest żółtismo....

1

@MesQueUnClub96 Czyli w plecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Vebrol Adidas tango 12 glider replica. Ziomek miał, o Panie... cudowna piłeczka, bramki waliłem jak Lionel.

3

@Comentateiro Walnąć w kime>śpiulcośtam

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

16

Kaczka dziwaczka jest o kaczce, która jara blanty.
Sam tytuł "kaczka dziwaczka", albo dalej "Nad rzeczką opodal krzaczka"-Krzaczka! Mówi ci to coś?
"Robiła piesze wycieczki." -Miała szwendacza, jarała i łaziła.
Szukała czegoś do żarcia, ale uważaj gdzie "sera u fryzjera" "pięc deka mleka w aptece".
Jak można kupować mleko na wagę, a ser u fryzjera, nie rozumiesz tego?

2

@MesQueUnClub96 Gdzie cię wyzywam? wtf

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?