Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CatalanDream A komuś ty byś dał?
2
@Vebrol Brak prawego obrońcy. Dopiero jak wszedł Nico, to Dembele mógł zacząć coś grać na "klepke"
2
@CatalanDream Haha, tu to jaja są czasami niezłe.
2
@Vebrol "Niech spróbuję klepke z kimś" w sensie, że sam ze sobą?
1
@pt9 No jak podczas meczów gryzłeś pilota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
", ja za Valverde większość meczy spędziłem robiąc coś innego"
0
@TR3YWAY Nic nie wynikało, a co miało wynikac jak nie ma obrońcy WYCHODZACEGO ZA PLECY!!!
2
@TR3YWAY A ty usun konto, kazda akcja przez ostatnie 20min przechodziła przez niego.
5
Dawać piły na Dembele, czuje to!
0
Alba musiał się położyć. Do teraz pamiętam karnego na Messim bodajże z Betisem, gdzie nie odgwizdali karnego bo Leo się nie położył.
24
Kounde co odcieło? Wtf
0
Luuk wchodzi i pakuje w 90+ gola na wagę zwycięstwa, a potem jak na dżentelmen'a przystało, nie cieszy się z gola.
Wzór do naśladowania! Pan profesor!
1
@Janiama Ładny pucharek.
0
Alba??? Co to było, taka szansa...
2
De Jong graj przy mojej stronie.
Weź się Dembele.
Bo nie umiesz.
Ta, nie umiem.
6
Ooo pora na nazwanie Marc'a ręcznikiem, co?
Co z tego, że obrona zachowała się jak dzieciaki :D
0
?jak to się wydarzyło.
2
@pt9 No ok, ale "kolega" napisał "pokazuje" a w tym meczu nawet nie ma jak się pokazać.
@Huck Lubię Abde, ale w tym meczu jest niewidoczny :) jednak teraz był widoczny :(
3
@prokofiew Bo gra 1v2? A FDJ z którym umie zagrać na "klepkę" nie stoi przy prawej stronie?
3
Jak nie trzeba gwizdać to gwizdzą, a teraz metrowy spalony i cisza...ahh
3
@doc Rakitic go wyblokował jak szef.
Za słabo wypuścił sobie piłkę (Dembele) :)
6
Alba jaka piła :O
0
Czemu Bombel nie biegł za akcją.....
7
To jest żółtismo....
1
@MesQueUnClub96 Czyli w plecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Vebrol Adidas tango 12 glider replica. Ziomek miał, o Panie... cudowna piłeczka, bramki waliłem jak Lionel.
3
@Comentateiro Walnąć w kime>śpiulcośtam
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
16
Kaczka dziwaczka jest o kaczce, która jara blanty.
Sam tytuł "kaczka dziwaczka", albo dalej "Nad rzeczką opodal krzaczka"-Krzaczka! Mówi ci to coś?
"Robiła piesze wycieczki." -Miała szwendacza, jarała i łaziła.
Szukała czegoś do żarcia, ale uważaj gdzie "sera u fryzjera" "pięc deka mleka w aptece".
Jak można kupować mleko na wagę, a ser u fryzjera, nie rozumiesz tego?
2
@MesQueUnClub96 Gdzie cię wyzywam? wtf