Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Mu chodziło o Fergusona, i napisał skrótem "Fer" :]
2
@Joe_Pesci O... już boli :D
W tym roku kolejna. Ballon < Dubai, Factos.
0
@Joe_Pesci Zobaczym co powiesz jak Ceer zdobędzie Dubai D'or.
3
@zmiter912576 Gdzie mówi źle? To, że męska drużyna ma problemy to nie można mówić o kobiecej sekcji?
1
Chcesz wiedzieć, kto to jest Joker? To posłuchaj, powiem ci teraz coś o piepr**nym jokerze.
0
@BarcaInfo Na szczęście, bo ta piłeczka ci pasuje :D
18
@BarcaInfo O widzę, że twoi kumple z tt przyszli na ciebie zagłosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Pogba Ale ile ci zostaje w kieszeni...
3
@Encore Dajesz mu miejsce (tak jak wyżej napisałem) i jest miazga. Było widać, że z Messim się dogaduje. Mbappe po lewej biegający na "turbo" dogrywając piłki w pole karne do Frenkiego. (Widzę to oczami). A z tyłu Veratti i jeszcze jakiś "biegacz". Chociaż Poche by tego nie ogarnął.
Frenki wbiegający w pole karne to jest to, czego potrzebuje PSG, i wtedy FDJ zabiera za sobą obrońce, a Leo wbiega przed pole karne. Jap..... ole
4
@Encore No to dobrze ;)
Ale jakby PSG ustawiło go tak jak w Barcy (kiedy wbiegał w pole karne) to byłaby dla nich bomba. Mbappe po lewej, Messi po prawej, (Di Mariia, lub Ney[w trio]).
Wtedy Frenkie wbiegałby w pole karne, piłki od Mbappe czy Messiego, w końcu miałby kto to wykańczać, a również Messi miałby z kim "poklepać".
1
@Encore Ale w styczniu mogą kogoś ściągnąć, gdyby Barca odwaliła i puściła FDJ. Byłby to strzał w 10 dla Paryżan.
3
@Encore Myśle, że mogą ich sięknąć (może nie tak jak City na Etihad ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Ale z takim środkiem pola, to bym się nie zdziwił jakby odpadli.
3
W ogóle, ale to by była historia:
---->PSG eliminuje Real z LM (gole Messiego, Mbappe)
---->PSG wygrywa LM
--->Mbappe podpisuje kontrakt z PSG.
0
@shinthps @robertlewandowski jest w nominowanych, hahha. To jest żart, nie ma co się spinać o jakąś ZP.
5
@FC1899Barca My wygrywaliśmy z Celta 3:0 :)
12
@doc FDJ z Verattim i jeszcze jednym pomocnikiem by chodzili, że heja.
Ja bym go jednak zostawił.
0
@koziar Przecież to dzięki niemu strzelił, bo wyłączył mecz :)
0
@Pilka_jest_okragla Kibicem się jest, a nie bywa. Przyjacielem się tylko bywa. Nie było Leo na pożegnaniu Kun'a to już nie jest jego przyjacielem. Sława mu odbiła :]
2
@tomek8756 Szefem był Ivanović.
0
@hayek Balotteli też przyjechał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BigBambi 6:1 PSG, 3:2 Real, 3:0 Bayern.
Wybrałem te które były "niedawno", jednego ulubionego nie mam.
0
@TylkoBarca7273 @FafitFCB 90-->MSN (22) ,
78-->BBC (32)
1
@Pawel13sz Suarez (jako kelner): Co podać.
Atletico: Poproszę Pański specjał.
Suarez: Dobrze, *podaje dwa "deWoleje" do stolika Manchesteru United*.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Pawel13sz Oby wyrzucił ManU z LM, Luis musisz! (Największy skandal w historii, to brak pożegnania na stadionie dla Leo i Suareza ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
3
2016* xD
@Rewolucja123 MSN! Więcej mówić nie trzeba. Neymar po coś odchodził... https://x.com/aboutnjr/status/1409861139593371656
0
@Rewolucja123 Właśnie się zastanawiam :)
26
Aj brakło 3 asyst w 2012.
59 goli, 31 asyst w 2015.... ja wysiadam.
2
@PatrychoO Na straganie kupię taką za dyszke :D a potem sprzedam za stówke. Jestem mądry, wiem.
1
@Barca1922 Najlepszy napastnik w tym roku! Lewy TOP.
@Encore Ej... tylko ja mogę robić sobie jaja z Jadona. Twój 2 komentarz już z dziś który mi się podoba, mogłem cię jednak nominować do zp.
1
3 gole w 5 minut... haha.