0

@ElKamil 1. Geniuszu to sobie wymyśliłeś.
2. Wejdz sobie w swoje komentarze
3. Bez odbioru.

1

@ElKamil No, za to ty kolejny komentarz o Messim ✅

2

Di Mariaa!!!!?!?! Czemu grasz na transfer Leo :(

0

@Transu96 Że moja?

3

@tristan87 Koza!

0

@DaPidejpi No i Suarez'a V2 mamy (( ͡° ͜ʖ ͡°))

0

@DaPidejpi "samego praktykowania tej dyscypliny" Ta... ostatnio na orliku widziałem jak cię 15-latek wkręca w murawę. Masz z tego fun? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

A w meczu z Monaco znowu farciarskie 1-0, gra się nic nie zmieniła :(
Mbappe wykorzystał dwie asysty, a Brugge gra mega słabo.

0

@ElKamil Fanboy Messiego?

0

@mekston Jest szansa, na pierwsze zwycięstwo róznicą 3 bramek.

1

@escarabajo Uff, miał dużo wolnego i jakoś poszło, asysta Mbappe :)

1

Widać po Messim, że chce strzelić bramkę... i w tym jest problem, bo albo poda do Di Marii, albo do Mbappe na ściane.

0

Ale to Brugge dla tragedię... a chiciałem zaobserwować czy Poche coś zmienił.

0

XDD Asysta Messiego, na sofa ktoś pije.

1

@PIWOSZ89 City, strata 4 punktów.

0

@Encore chylę czoła.

3

@Janiama I dzień dobry na klatce mówił...

1

@Encore Raz ci się udało i proroka zgrywasz... a Jadon strzeli? Bo chcem postawić stuwke

3


Skład peesże typu, nie wiem co grać, a Diallo gra...bo w sumie czemu nie?

0

@JoeBlack Dembele i Memphis w najlepszej formie = Ściągniecie opaski na oko Kenpachiego :) Niech Barca pokaże na co ją stać.

3


Niech nasza drużyna wezmię przykład z Pana wyżej, to sieknięmy ten Bayern 7:0.
Memphis, Dembele to czas, by pokazać swoją najlepszą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@DaPidejpi Woli słabszych, słabi nie stawiają oporu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Bagsik88 No to o co to zamieszanie?

8

@Bagsik88 "ile można mieć topów? U Lewego który sezon był TOP1? Ja nie potrafię wybrać, więc podałem 3 najlepsze"
"Jak tam z tymi 3 sezonami Suareza na podobnym poziomie?" Post chyba nie tego dotyczył. @Transu96 Chciał porównać najlepszy sezon Suareza do Lewego, poprostu nie wiedział który, więc dał wszystkie 3.

1

@Pawel13sz Czy najładniejszą?

0

@mrboom czytanie ze zrozumieniem się kłania :)

0

@Transu96 Co ja właśnie przeczytałem hahah Top Suarez > Top Lewy. "Nie wiesz co piszesz".

0

@mrboom Sam ze sobą? Będziesz pisał w nowym dziale "5cm"?

22

@cescblaugrana95 Akurat brak Kimmicha dużo zmienia.

2

@PatrychoO LM7. Łatwo wygra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?