Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ElKamil 1. Geniuszu to sobie wymyśliłeś.
2. Wejdz sobie w swoje komentarze
3. Bez odbioru.
1
@ElKamil No, za to ty kolejny komentarz o Messim ✅
2
Di Mariaa!!!!?!?! Czemu grasz na transfer Leo :(
0
@Transu96 Że moja?
3
@tristan87 Koza!
0
@DaPidejpi No i Suarez'a V2 mamy (( ͡° ͜ʖ ͡°))
0
@DaPidejpi "samego praktykowania tej dyscypliny" Ta... ostatnio na orliku widziałem jak cię 15-latek wkręca w murawę. Masz z tego fun? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
A w meczu z Monaco znowu farciarskie 1-0, gra się nic nie zmieniła :(
Mbappe wykorzystał dwie asysty, a Brugge gra mega słabo.
0
@ElKamil Fanboy Messiego?
0
@mekston Jest szansa, na pierwsze zwycięstwo róznicą 3 bramek.
1
@escarabajo Uff, miał dużo wolnego i jakoś poszło, asysta Mbappe :)
1
Widać po Messim, że chce strzelić bramkę... i w tym jest problem, bo albo poda do Di Marii, albo do Mbappe na ściane.
0
Ale to Brugge dla tragedię... a chiciałem zaobserwować czy Poche coś zmienił.
0
XDD Asysta Messiego, na sofa ktoś pije.
1
@PIWOSZ89 City, strata 4 punktów.
0
@Encore chylę czoła.
3
@Janiama I dzień dobry na klatce mówił...
1
@Encore Raz ci się udało i proroka zgrywasz... a Jadon strzeli? Bo chcem postawić stuwke
3
Skład peesże typu, nie wiem co grać, a Diallo gra...bo w sumie czemu nie?
0
@JoeBlack Dembele i Memphis w najlepszej formie = Ściągniecie opaski na oko Kenpachiego :) Niech Barca pokaże na co ją stać.
3
Niech nasza drużyna wezmię przykład z Pana wyżej, to sieknięmy ten Bayern 7:0.
Memphis, Dembele to czas, by pokazać swoją najlepszą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DaPidejpi Woli słabszych, słabi nie stawiają oporu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Bagsik88 No to o co to zamieszanie?
8
@Bagsik88 "ile można mieć topów? U Lewego który sezon był TOP1? Ja nie potrafię wybrać, więc podałem 3 najlepsze"
"Jak tam z tymi 3 sezonami Suareza na podobnym poziomie?" Post chyba nie tego dotyczył. @Transu96 Chciał porównać najlepszy sezon Suareza do Lewego, poprostu nie wiedział który, więc dał wszystkie 3.
1
@Pawel13sz Czy najładniejszą?
0
@mrboom czytanie ze zrozumieniem się kłania :)
0
@Transu96 Co ja właśnie przeczytałem hahah Top Suarez > Top Lewy. "Nie wiesz co piszesz".
0
@mrboom Sam ze sobą? Będziesz pisał w nowym dziale "5cm"?
22
@cescblaugrana95 Akurat brak Kimmicha dużo zmienia.
2
@PatrychoO LM7. Łatwo wygra.