Bez zbędnego komentarza..

Zobacz wszystkie

58

Cześć wszystkim,
rzadko się udzielam ale dzisiaj muszę się czymś pochwalić. Obroniłem magistra! Wszystkich was pozdrawiam. Liczę, że druga połowa roku będzie dla Was i naszej Barcelony oparta pasmem samych sukcesów.

58

Witajcie społeczności,

rzadko udzielam się na LR ale chciałem Wam wszystkim życzyć zdrowych, wesołych świąt :)

52

Barcelona 1% Besiktas 99%

31

Po ciężkim wczorajszym dniu oglądając mecz w 84 minucie poszedłem spać z myślą iż nic już się nie wydarzy na naszą korzyść. Przyznam szczerze że nigdy nie przestałem oglądać meczów Barcy od 18 lat wcześniej niż po ostatnim gwizdku sędziego. Wstaje rano, patrzę na wynik a tu 3:5 po dogrywce i naprawdę jestem w szoku. W końcu drużyna pokazała charakter jaki utraciła przez kilka lat. W końcu pokazała ząb jakiego nie było widać we wcześniejszych meczach o stawkę. Jestem mega dumny, nieważne czy wygramy PK czy nie ale już nigdy nie zgaszę wcześniej meczu niż po ostatnim gwizdku sędziego, nie ważne jak byłbym zmęczony. VEB !