1

@IronSanHybrid ahhh miałem nadzieje, że jednak robi laskę, tak to sam bym się skuśił :(

1

@mekston Niech Leo to bierze... bo mój awatar będzie flopem.

0

@Encore @Emhyr bardziej @zodiak_10, on ma taki awatar o jakim mówi Emhyr :P
Ja mam goata na avku.

2

@macio_944 Już mogli być, lecz Jorginho zmarnował karnego, a w następnym meczu zagrali słabo. Jaki to byłby dramat jakby nie pojechali... No chyba, że Jorginho 200iq chce wyeliminować Ceera. Wtedy dać mu ZP!!

2

@Tollusiek Prawda, nawet tutaj. Ja rozumiem, że ktoś woli by Robert wygrał, ale pisanie: Messi? Za co. Jest głupie, już tu jest "syf" przez ZP, a tu jeb... ktoś daje takie coś....ah

O FB to nawet nie mów, ja do tych ludzi nic nie mam, ale jak patrze profil: gośc starszy, a takie bzdury piszę...

0

@Encore MVP? Serio :]
Skoro u Jadona wina Ole, to w PSG wina Pochettino, mamy winowajce.

9

@BarcaInfo Może Messi się załapie :).
W połowie ZP będzie z grania w Barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Encore Messiego dręczyły na początku kontuzję, zobaczymy jak będzie dalej.
Ale jak ktoś piszę, że Messi nie zasłużył to ja nie wiem.
Jadon odpalił :) to pora na Leo.

15


"Seen quite a few people question why Messi might deserve to win the Ballon d’Or. They should give this a watch. No other player regularly scores stunners like Leo here. And there’s a lot more to his game than goals. Still the best."
Leonidas? TOP

0

@lukaszbarca15 Ja bym się nawet uśmiechnął, ale jeżeli nie dostalibyśmy się na MŚ to jednak lipa.

1

@tomek8756 Uff czyli Psg vs ManU w 1/16, a Ramos wali bramkę. Już myślałem, że nie będzie z niego pożytku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@IronSanHybrid Ty ograniczony, ja przegryw. Możemy zbić pionę :)

0

@kaamil1910 Ja nie byłem przegrywem przed meczem: BayernvBarca 2020 :)
Nie nastawiam się na łatwe przejscie, tylko myśle, że będzie trudno i musimy zagrać BARDZO dobre spotkanie = Będe trzymał kciuki za porażkę Polski? Nie, będe kibicował Polsce.

4

@kaamil1910 Napisz to jeszcze z 3 razy. Masz mental jak Cristiano, zazdro. Ja niestety mam jak Leo :]

1

@kaamil1910 Przegraliśmy z Węgrami i Słowacja :)

1

No i Rosja, ufff

0

Pierwsza drabinka, albo NAURA :(

1

Na losowaniu nie było nic o Leo... czyli jednak ZP dla Lewego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Pewex Wrzuć staty albo jakiś powod, a nie znowu takie coś...

4

@Pawel13sz Jak się przpatrzysz na każda z osobna, to tak, są proste, ale jak na kilka to krzywę :D

8

@Cvzx Messi 2015 > > > > > > > Messi teraz
Neymar 2015 > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > Neymar teraz.
Taki był grajek... to mu się zachciało Peesże.

1

@Rewolucja123 Dlatego wtedy gole wpadły, kiedy Jesus był zamieszany?
Przy pierwszym golu ściągnął uwagę obrońców, a przy drugim to wiadomo :)

0

@hayek Legia może nie, ale kibice na stadionie Leicester już tak :)
Smutne to jest, że Legia wygrywając 2 mecze w pucharach, jest w strefie spadkowej :/
Lech w sumie przejechał się na tym samym. Tylko róznica jest taka, że Żuraw poświęcił Puchary, a Legia Ekstraklasę.

1

@mekston W sumie racja, jeszcze by buki podłapały :] / a tak serio to zobaczymy.
Ja trzymam kciuki za Leo, a FF raczej by kazało Lewemu trzymać "gębe na kłódke". A nie od razu, że jedzie z Bayernem itp

4

@hayek La Rambla jest biało-niebieska :)
Lepiej uważaj co piszesz. Leszek musiał grać rezerwami, w końcu w weekend czekało POTĘŻNE podbeskidzie.

0

@Bartas7VeB #XaviOut, kolejny nie widzi potencjału Pućia :]

0

@Pilka_jest_okragla Mocarne City, a gdyby nie Jesus to mogliby przegrać 10v7.
Guardiola niech lepiej nie eksperymentuje, bo Finał LM już zmaścił grając bez napastnika.

4

@Rewolucja123 Legit 100%, herbik będzie dawany. Chyba, że chcesz mnie oscamować na herba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rewolucja123 Kup, podaj mi kod na PV, a ja dam ci herba? Deal?

0

@mekston A jaki w sumie jest sens mówienia, że wygrany dowie się 22.11?
Tak naprawdę to też mógł być blef.
@BarcaInfo A podobno klub wygranego dowiaduję się pózniej. To dziwne by było gdyby Lewy zdobył ZP, powiedział o tym Bayernowi, a ci by zaczeli spamić "Give Lewa Ballon D'or"
To z tą delegacja też "śmierdzi" mocnym przeciekiem, a wydaje mi się, że FF nie pozwoliłoby na to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?