La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1426 Culés

5

EDIT: Ciekawe :)


0

@macio_944 Lewy ballon d'or?

10

@macio_944 Nie wiem, ale ta strona (typowy kibic reprezentacji na fb) wcześniej często wklejała fejki, wiec nie zdziwiłbym się, gdyby to tez był fejk.

1

@Encore @ZielonySzparag Ja nigdzie indziej nie potrafię tego znaleźć.

2

@macio_944 to jest fejk.

5

@ZielonySzparag twitter.com/carIosrma/status/1463959023531839499 trochę zacina jakby było zmontowane ale raczej wątpię.

3

@macio_944 @BarcaInfo fejk or not

0

@FCMichalo Też miałem właśnie to wrzucić. Z pewnością nie jest to zmontowane. No ciekawe, zobaczymy :)

1

@macio_944 Fabrizo jak to się sprawdzi to tier 1

1

@Encore Zdecydowanie

1

@macio_944 Chociaż i tak chłop ma jakąś wiedzę na temat piłeczki

1

@macio_944 No to jednak
LEWY
LewanGOALski
GOAT
ZP LOADING
VISCA LEWY

5

@FCMichalo hmm, z drugiej strony dlaczego niby akurat kilka dni temu miało się coś zmienić, skoro głosowanie dawno zamknięte xD

1

@macio_944 Ciekawe jak zmienią głosowanie, śmierdzi fejkiem na kilometr.

6

@FCMichalo @macio_944 Ja po tym newsie szybko postawiłem kupon na STS na Messiego po kursie 2.15, a tuż potem kurs zmalał do 1.6. Jeśli to jednak
Lewy wygra, to dzięki mnie i mojemu powrotowi do bukmacherki po długiej przerwie :)


0

@macio_944 część głosujących po prostu zmieniła swoje wybory przed zakończeniem głosowania, ponoć Lewy bliżej ZP;)

8

@Kamilos84 Tyle że głosowanie zakończyło się już dawno.

1

@Kamilos84 ale głosowanie dawno się skończyło, już po jego zakończeniu było mnóstwo info że Messi. Dziwna sytuacja

4

@CatalanDream @Lionel_Messi10 Z tym, że Romano z tego co mówił wyżej nie miał informacji o wygraniu Messiego. "That was my feeling", czyli jego odczucie. A teraz najwyraźniej dotarła do niego jakaś informacja, że Lewy bez szans nie jest. Przynajmniej ja to tak rozumiem.

2

@Kamilos84 Wynik będzie gdzieś na styku, więc bardzo prawdopodobne to jest, że te 4 czy 5 głosów zmienią zwycięzcę. Ja osobiście chyba coraz bardziej upatruję Lewandowskiego jako zwycięzcę ze względu na powyższe informacje. Tak czy inaczej będzie mega ciekawie.

2

@macio_944 pewnie nie będzie zes*ania w internecie, trochę na to liczyłem :/

3

@Kamilos84 „przed 24 października, czyli ostatecznym terminem nadsyłania swoich rankingów”

Czyli dawno. To znaczy ze np ktoś 16.10 zagłosował w jeden sposób, a 23.10 zmienił zdanie i zagłosował inaczej. Poza tym, jest napisane ze to było tylko 4-5 osób.

Swoją droga, trochę bez sensu jest robienie głosowania już październiku, ale to działa na korzyść Messiego, bo od czasu zamknięcia głosowania Robert zdążył strzelić trochę bramek, w tym hattricka z Benfiką.

3

@CatalanDream Cóż, ja ofc też. Szkoda, bo Ci którzy wypisywali głupoty zaczną to robić bardziej i częściej. Ale mimo wszystko Złota Piłka Lewandowskiego będzie również czymś po prostu zajebistym.

@ZielonySzparag O, to też prawda. Nie wiem czemu miałem zakodowane, że jeszcze w listopadzie zmieniali głosy. No zobaczymy. Mimo wszystko pewność zwycięstwa Leo zachwiana i to dość mocno u mnie :P

0

@Kamilos84 tu jest napisane że zmienili głosy przed 24 października, czyli dawno. I nagle teraz przeciek że Lewy? Będzie ciekawie

0

@ZielonySzparag no właśnie, kilkuset dziennikarzy a zmieniło zdanie pięciu. Czyżby wynik był aż tak na styku? Dalej jednak wszelkie informacje się ze sobą kłócą, bo sytuacja nie mogła zmienić się parę dni temu, jak głosowanie zamknęli miesiąc wcześniej.

1

@CatalanDream nie zmienić tylko posiadł wiedzę, która zmieniła jego zdanie, a to zupełnie co innego.

1

@masq Ale by było, jakby kilkunastu dziennikarzy się myliło, a jedyny Romano miał rację

2

@CatalanDream Tak jak @Encore napisał, wtedy Romano Tier 1 bezdyskusyjnie :)

2

@macio_944 Napewno Messi lub Lewy już wiedzą

1

@macio_944 dokładnie, jestem ciekawy co w weekend będą gadać, bo że wypowie się jeszcze niejeden dziennikarz to pewne

7

@Encore Dziś dostałem informację, że Robert Lewandowski nie został na dzień dzisiejszy poinformowany, że wygrał - napisał to dziennikarz z Niemiec. Wczoraj Pascal Ferre powiedział, że zwycięzca już wie.

Fabrizio Romano mówił, że on nie ma informacji na temat Złotej Piłki. Zajmuje się transferami, ale zdanie zmienił. Najpierw mówił, że Messi, teraz Robert.

0

@BarcaInfo no właśnie, zastanawia sprawa tego poinformowania. Lewy by już wiedział... Emocje do końca, będzie się działo

0

@BarcaInfo No zobaczymy w takim razie

1

@Encore może być jak Messi vs Van Dijk, różnica minimalna

4

@Encore Z moich obserwacji czuję, że Robert wygrał. Za dużo przecieków było na Messiego, a nie miało to żadnego przełożenia. W mediach społecznościowych PSG dosłownie cisza, a z drugiej strony PZPN czy Bayern od kilku dni wiele wpisów na ten temat. Podróż delegacji Bayernu Monachium na galę też ma jakiś wpływ.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo Ciekawe czy w weekend coś będzie jakieś info

0

@BarcaInfo to jednak Lewy?

2

@Encore Czekam na jakiś mocny przeciek, potwierdzenie bo teraz każda ze stron może bejtować.

3

@mekston Nie wiem. W Niemczech mówią, że Robert nie został poinformowany, że wygrał, a inne media mówią, że Messi został więc wiesz jak jest. Nie ma obecnie mocnego potwierdzenia.

0

@BarcaInfo a jak to było z Messi vs VVD? Która informacja przed galą była kluczowa?

5

@mekston Od Francesca Aguilara. Napisał, że do domu Leo Messiego przyjechała delegacja France Football na wywiad, sesje itd. W tym rok też to napisał, na początku listopada.0

@BarcaInfo jedynie dziwne, że tak wcześnie. Po co FF miałoby też tak wcześnie o tym informować zwycięzcę?

0

@mekston A jaki w sumie jest sens mówienia, że wygrany dowie się 22.11?
Tak naprawdę to też mógł być blef.
@BarcaInfo A podobno klub wygranego dowiaduję się pózniej. To dziwne by było gdyby Lewy zdobył ZP, powiedział o tym Bayernowi, a ci by zaczeli spamić "Give Lewa Ballon D'or"
To z tą delegacja też "śmierdzi" mocnym przeciekiem, a wydaje mi się, że FF nie pozwoliłoby na to.

0

@Comfortable_ ale po co miałby być - w sensie logicznym byłoby trzymani tej informacji tak długo w tajemnicy jak się da, a już na pewno nie tak szybkie poinformowanie.

1

@mekston W sumie racja, jeszcze by buki podłapały :] / a tak serio to zobaczymy.
Ja trzymam kciuki za Leo, a FF raczej by kazało Lewemu trzymać "gębe na kłódke". A nie od razu, że jedzie z Bayernem itp

7

@Comfortable_ @macio_944 @mekston @BarcaInfo @CatalanDream @Encore

Kurde, panowie, graty! Pierwszy raz jestem świadkiem takiej kulturalnej dyskusji nt Złotej Piłki i pojedynku Messi - Lewandowski. Do tej pory niespotykane na La Rambli. :D

0

@Witekk10 ja się tylko kłócę jak Jadona szkalują

1

@macio_944 Messi wygrał.

4

@Witekk10 @mekston @macio_944 @Encore @CatalanDream @Comfortable_ Wczoraj wieczorem odbyły się kolejne rozmowy dla Francuskich mediów odnośnie Złotej Piłki. Kilka osób krytykowało Leo Messiego za to, że drepcze i znaczniej mniej biega sugerując coś w stylu "zdobywca Złotej Piłki musi więcej biegać". Między innymi powiedział to brat Pogby, który na koniec powiedział "ma Złotą Piłkę, ale musi zacząć więcej biegać". Enric Blanc, który brał udział w tym programie odpowiedział mu: "Grał w takim stylu od lat w Barcelonie. W każdej chwili może przyspieszyć i zmienić obraz gry. Otrzyma Złotą Piłkę."

Była to debata dla L'Equipe, gdzie ma koniec prowadzący wstał zrobił cieszynke Messiego i powiedział, że Argentyńczyk jest zwycięzcą.

0

@BarcaInfo ogolnie poza tym newsem Romano wiekszosc wskazuje ze jednak Messi

1

@mekston Jest to dziwne bo we Francji wszystko wskazuje, że Messi. Myślę, że by nie bawili się w bejt, a do takiego stopnia na wizji w kilku programach. Są to zbyt poważne stacje.

Jeszcze tak odnośnie tego, że Messi miał zostać poinformowany na początku listopada, że on wygrał. Głosowanie zakończyło się 25 października więc pytanie czy realne jest to, że mogli go poinformować już 10/12 dni później. Pascal Ferre przyznał dopiero w środę, że zwycięzca wie, a dzień wcześniej kuzyn Messiego o tym wspomniał czy też Sergio Gonzalez. Dziwne to wszystko. Nie ma jasnego przecieku.

0

@BarcaInfo to chyba jedyny sens i logika za tym, żeby zwycięzca wiedział wcześniej jest to, żeby nie przyzwyczajać mediów kiedy FF pojawia się u wygranego. Żeby właśnie media nie mogły doszukać się czy tego, ale jednak wciąż zakładałbym, że powinni utrzymywać to w tajemnicy jak najdłużej się da - nie mówiąc nawet wygranemu.

0

@BarcaInfo No i elegancko ze Leo wygra, bardzo sie z tego powodu cieszę. :))

« Powrót do wszystkich komentarzy