0

@A4ron To co ja powtórke oglądałem? XDD. Nawetj jeśli to nie widzę ekstraklapy, dam szanse Sofa Score. Dzięki
@CatalanDream Ja tam tylko sprawdzam wyniki. Dobra ściągnąłem, co w niej lepszego?

0

Nie pokazuje mi meczu Juve na Flashscore, ma ktoś podobnie? Tak samo Ekstraklapy, chociaż dziś grali :]

1

@Criss18Barca Dzisiaj podczas Napoli vs Inter, tak głośno krzyczeli, że nie wiedziałem co się dzieje.
Nie powiedziałby, że to na plus. Przy akcjach ok, ale oni co wrzutkę. Przez chwilę myślałem, że jednemu z nich "siądzie" głos.
Chociaż to i tak lepiej, niż komentarz na tvp sport, podczas meczów Argentyny.
Lecz to prawda, czasami można zasnąc podczas meczów Ligi Hiszpańskiej.

1

@Mario96w Roman Pearce najlepszy.
W "za szybcy, za wściekli" było go najwięcej (chyba) i ogólnie to mój ulubiony film z tej serii. Chociaż dawno nie oglądałem "Szybkich i wściekłych".
Gdyby seria opierała się tylko na Brian'ie i Roman'ie to było by kozak. (Imo)

1

Za szybcy, za wściekli. TOP!
@PatrychoO dzięki za info, daj znaka na LR jak będzie coś fajnego lecieć :D

0

@Pogba Nie wiem, czemu chociaż jeden ochroniarz nie stoi podczas meczów: PSG vs OM, OM vs OL.
Po tym jak rzućili w Neymara, potem stało kilku przy rożnych.

2

@Witekk10 W sensie? Że twoja, Mario, czy Kapitana? Która "zaczepka"?

2

@AmigoBlancos @Nazio87 O k.... mogło być nie fajnie. Kolejny mecz Marsyli przerwany.
Francja znowu pokazuje klasę, że Leo tam poszedł...ahh
Na szczęście PSG, na meczach jako tako się zachowuje.

0

@AmigoBlancos Znowu? ... co za łby.

0

@Sulimo Luz, hejterów Lewego trzeba wspierać
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@patry295


Może o to chodziło? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Sulimo O to ci chodzi?


1

@arasz1819 Zapomniał zakasać rękawów... nawet najlepszym się zdarza.

0

@barcelonaLM Co niby zrobił na czerwo?

2

Ale oro robi czarnoskóry.
Przeczyścić Panu szybkę? :)

9

2

@Kgorecki2500 Tylko kisiel, budyń jest dla dzieci :)

1

Z jednej strony dobrze, że legia przegrała, a z drugiej zaj***cie

2

Hahaha 3:2 Górnik!!

1

Gooooool Legia 2:3, spalony.

2

Lech mistrz, a legia spadek...co to by było

4

@Oskar00 Jeżeli cię to dotknęło, to znaczy, że ten post dotyczy ciebie :P

2

@arasz1819 Szykować armatki wodne :]

1

@Djzordon Sędzia w formie :D

1

@Kapitan hawk Klasyka. Wczoraj jak arasz napisał, że Messi dał zwycięstwo PSG, a Ronaldo 4:1 to odpalili się. Z Messiego można się smiać, że nie ma mentala, ale jak coś o Ceerze to tragedia. Ale to ty płaczesz o "potenszny" real.
No mój avatar jest, ale pokazuje ile Messi będzie miał ZP ;]
Ten @zaiks to wczoraj nawet podczas meczu Barcy pisał swoje "mądrości" np. Że nie było faulu na Nico, co z tego, że go nadrepnął od tyłu.

5

@Pilka_jest_okragla Nie no, najgorsze było ostatnie 10 minut.

0

@Oskar00 To gdzie Kapitan płaczę?

3

@Oskar00 To ty płakłeś wczoraj jak ktoś napisał, że Leo wygrał mecz, a Ronaldo dostał 4 paka od Watford'u.
@Kapitan hawk Nawet wczoraj podczas meczu Barcy @zaiks klepał tu komentarze.

4

@Sulimo Odpuśc, on wczoraj już dał tu popis.

0

@PatrykBarca (Imo)zwolnienie Ole może okazać się tragedią. Nie ma aktualnie dobrego trenera (chyba, że Koeman :D ) a Ole jednak coś umiał. Wydaję mi się, że mogą być zgrzyty w szatnii po porażkach.
Teraz nie można powiedzieć wina Ole, a do takiego Carricka dużo wymagać też nie można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?