Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Jaca jak Dembele:
-Muran po co ci głowa?
- Jem niom
6
Muran chyba zapomniał, że ma łokcie, a nie tylko głowę.xD
7
Jaca co za łeb ahhah
0
Muran zaraz w akcji!
1
Chyba Krokieterka, bo po wyglądzie widać, że babcinych krokietów nie odmawia :)
1
@Khajio Przecież wiem, trzeba się cieszyć, że się utrzymał na nogach, ja bym odleciał.
Mogło się to skończyć ciężką kontuzją, na szczęście nic się poważnego nie stało, chyba że?
2
@barcelonaLM Baloteliiiiiiiiiii.....AGUEERRROOOOOOOOOOO. Trzeba mu życzyć dużo zdrowia, agoatero.
1
@Khajio ??? 100% karny, nie widziałeś jak go piłka trafiła? Nie widzę tu nic dziwnego :]
0
@puyol_presidend5 To nie on, bo tak zamiast "Paris" pisałoby "Messi" :D
0
@Kwiatek67 Przepraszam, Panie drętwy :]
0
@Momals11 O co z tym herbem chodzi? Jakieś dziecko je rysowało?
0
Panowie Ole jest wolny, zwalniać Xaviego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Ta akcja Wu Lei'a i Coutinho prawie jak z Inazuma Eleven.
1
Z Abde może być bestia.
0
Dipej takie coś musis strzelać, ale piła od Araujo btw
0
No nie gadaj, że Nico z urazem.
0
Ale to spartolił, uff dziękujemy
0
De jong, nie w takim miejscu i przy wyniku 1:0
0
Rzeczywiście haha Abde wygląda jakby biegł komuś wpie...
0
Pućialdo na boisku zaraz
0
Frenkiiiiii!! Graj do środka i Busi do Abde. Po co on leci..ahh
0
Abdinho co robi!
0
@kiper09 Też się dziwiłem, lecz nogą go trafił.
0
@Krycha1899 Hmm Myślałem, że i tak Abde asekurował lewą stronę więc nic by się nie stało, ale jednak faul dobry.
Teraz przydałaby się zmiana, żeby czerwa nie wyłapał.
0
Dobra Xavi, ściągaj Mingueze bo może być gorąco.
1
Abde jak narazie dobrze z przodu i nawet do obrony wrócił :)
2
Abde co robi :OO
0
Karniak, Lecimy !!
1
@BulaKG @FCB24
Zawsze mówi z sensem, no może poza tym postem.
0
Panie Mingueza, ogarnij się.