27

Jaca jak Dembele:
-Muran po co ci głowa?
- Jem niom

6

Muran chyba zapomniał, że ma łokcie, a nie tylko głowę.xD

7

Jaca co za łeb ahhah

0

Muran zaraz w akcji!

1

Chyba Krokieterka, bo po wyglądzie widać, że babcinych krokietów nie odmawia :)

1

@Khajio Przecież wiem, trzeba się cieszyć, że się utrzymał na nogach, ja bym odleciał.
Mogło się to skończyć ciężką kontuzją, na szczęście nic się poważnego nie stało, chyba że?

2

@barcelonaLM Baloteliiiiiiiiiii.....AGUEERRROOOOOOOOOOO. Trzeba mu życzyć dużo zdrowia, agoatero.

1

@Khajio ??? 100% karny, nie widziałeś jak go piłka trafiła? Nie widzę tu nic dziwnego :]

0

@puyol_presidend5 To nie on, bo tak zamiast "Paris" pisałoby "Messi" :D

0

@Kwiatek67 Przepraszam, Panie drętwy :]

0

@Momals11 O co z tym herbem chodzi? Jakieś dziecko je rysowało?

0

Panowie Ole jest wolny, zwalniać Xaviego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Ta akcja Wu Lei'a i Coutinho prawie jak z Inazuma Eleven.

1

Z Abde może być bestia.

0

Dipej takie coś musis strzelać, ale piła od Araujo btw

0

No nie gadaj, że Nico z urazem.

0

Ale to spartolił, uff dziękujemy

0

De jong, nie w takim miejscu i przy wyniku 1:0

0

Rzeczywiście haha Abde wygląda jakby biegł komuś wpie...

0

Pućialdo na boisku zaraz

0

Frenkiiiiii!! Graj do środka i Busi do Abde. Po co on leci..ahh

0

Abdinho co robi!

0

@kiper09 Też się dziwiłem, lecz nogą go trafił.

0

@Krycha1899 Hmm Myślałem, że i tak Abde asekurował lewą stronę więc nic by się nie stało, ale jednak faul dobry.
Teraz przydałaby się zmiana, żeby czerwa nie wyłapał.

0

Dobra Xavi, ściągaj Mingueze bo może być gorąco.

1

Abde jak narazie dobrze z przodu i nawet do obrony wrócił :)

2

Abde co robi :OO

0

Karniak, Lecimy !!

1

@BulaKG @FCB24


Zawsze mówi z sensem, no może poza tym postem.

0

Panie Mingueza, ogarnij się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?