Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Mógłby się odbudować, ale w innym klubie. Dobry Jadon mówi nie, dla Ceera. Tymczasowy trener go raczej nie odbuduje, a teraz już mało trenerów zostało (dobrych). Conte poszedł do totków, Zidane chce kadre. Jedynie KoGOATeman został.
0
@Encore To może Sanchuś? Ja tam już bym wolał Mahreza, jeżeli chodzi o City.
0
@BaroPodertos Jak Carrick, nie wypali jako tymczasowy i nikogo nie znajdą, to podobno będzie trenerem. Europa już trzęsie portkami (ze śmiechu)
0
@Encore Przed chwilą zmarnował setkę jak Griz w Barcy, więc pasuje do nas.
3
Sterling :O brać go, pasuje idealnie!
5
https://x.com/InsqneMagic/status/1462439719778795526
Gol Rodriego z Evertonem!
0
Niech się cieszą, bo PSG ich zniszczy w środe :P
1
Cancelo kolejna asysta :O i to jaka
1
@Encore Hamilton Goat?
1
https://x.com/PeaksDad/status/1462182399198982151
Real < Barcelona, fakty.
1
@arasz1819 No właśnie, coś mało śmiechów z Ronaldo przez nich :]
Niech sobie założą własną stronę.
11
Kurde zamiast napisać "Fcbarca.com" wpisałem "F1.com". Sory chłopaki, już zmykam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@arasz1819 I to "bez" Leo :D
Napisz Luis Enrique, bo przez chwilę myślałem, że CR chce Lige Europy :]
0
@Encore Zdrowy cały skład PSG, tak. Ale wczorajszy, to tak, 50/50. No chyba, że masz na myśli wczorajszą grę.
0
@Encore No tak, ale aktualnie nie jest 3x lepsza (imo)
0
@Encore Bez przesady, widziałeś wczoraj ich obronę?
0
@amanter No tak, ale się smieje, że jak Leo zdobędzie to źle, a jak Robert to dobrze.
0
Tylko przypomnę....
Leo z ballonem❌
Robert z ballonem ✅
Tic-tac Tic-tac...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@gumaz Tak, bramkarz bierze piłkę do domu za wpuszczonego hat-tricka :P
2
@Essos Narazie ma być Carrick jako tymczasowy. Aktualnie "bieda" z obecnie dostępnymi trenerami, zostali tylko: Zidane, Koeman z Topu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
18
Szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle Oj widzę, że dzisiaj spod topora uciekłeś. A Ja się dziwiłem gdzie Barney :/
1
@Encore Nie no, to taki żart :P jadon krul ( wystarczy?)
@gorgota Nikt tu nie jest debilem, tu same ziomki :D
0
Krokieterka, jem tyle krokietów, że nie dopina mi się sukienka.
0
@gorgota @Encore walczyłeś z Wrzoskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Rust_Cohle Jednego cepa byś dostał i poszedłbyś spać, a kozaka zgrywasz ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
@kuz https://zapodaj.net/1e3df7bfa0c59.jpg.html
Chociaż dużo zarabiają i są "kimś".
Twoje wartości? TOP
1
Jaca daj numery do Lekarza, Dembele pyta.
1
No ty Muran to ogólnie mało przyswajasz
1
Co za dzban, a tak waleczka piękna.. ah