0

@Encore Mógłby się odbudować, ale w innym klubie. Dobry Jadon mówi nie, dla Ceera. Tymczasowy trener go raczej nie odbuduje, a teraz już mało trenerów zostało (dobrych). Conte poszedł do totków, Zidane chce kadre. Jedynie KoGOATeman został.

0

@Encore To może Sanchuś? Ja tam już bym wolał Mahreza, jeżeli chodzi o City.

0

@BaroPodertos Jak Carrick, nie wypali jako tymczasowy i nikogo nie znajdą, to podobno będzie trenerem. Europa już trzęsie portkami (ze śmiechu)

0

@Encore Przed chwilą zmarnował setkę jak Griz w Barcy, więc pasuje do nas.

3

Sterling :O brać go, pasuje idealnie!

5

0

Niech się cieszą, bo PSG ich zniszczy w środe :P

1

Cancelo kolejna asysta :O i to jaka

1

@Encore Hamilton Goat?

1

1

@arasz1819 No właśnie, coś mało śmiechów z Ronaldo przez nich :]
Niech sobie założą własną stronę.

11

Kurde zamiast napisać "Fcbarca.com" wpisałem "F1.com". Sory chłopaki, już zmykam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@arasz1819 I to "bez" Leo :D
Napisz Luis Enrique, bo przez chwilę myślałem, że CR chce Lige Europy :]

0

@Encore Zdrowy cały skład PSG, tak. Ale wczorajszy, to tak, 50/50. No chyba, że masz na myśli wczorajszą grę.

0

@Encore No tak, ale aktualnie nie jest 3x lepsza (imo)

0

@Encore Bez przesady, widziałeś wczoraj ich obronę?

0

@amanter No tak, ale się smieje, że jak Leo zdobędzie to źle, a jak Robert to dobrze.

0


Tylko przypomnę....
Leo z ballonem❌
Robert z ballonem ✅
Tic-tac Tic-tac...
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@gumaz Tak, bramkarz bierze piłkę do domu za wpuszczonego hat-tricka :P

2

@Essos Narazie ma być Carrick jako tymczasowy. Aktualnie "bieda" z obecnie dostępnymi trenerami, zostali tylko: Zidane, Koeman z Topu
( ͡° ͜ʖ ͡°)

18


Szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle Oj widzę, że dzisiaj spod topora uciekłeś. A Ja się dziwiłem gdzie Barney :/

1

@Encore Nie no, to taki żart :P jadon krul ( wystarczy?)
@gorgota Nikt tu nie jest debilem, tu same ziomki :D

0

Krokieterka, jem tyle krokietów, że nie dopina mi się sukienka.

0

@gorgota @Encore walczyłeś z Wrzoskiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rust_Cohle Jednego cepa byś dostał i poszedłbyś spać, a kozaka zgrywasz ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

0

@kuz https://zapodaj.net/1e3df7bfa0c59.jpg.html
Chociaż dużo zarabiają i są "kimś".
Twoje wartości? TOP

1

Jaca daj numery do Lekarza, Dembele pyta.

1

No ty Muran to ogólnie mało przyswajasz

1

Co za dzban, a tak waleczka piękna.. ah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?