Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajne te czarne stroje PSG.
0
2:0 Watford!!!!! Ale Sancho kiche zrobił...
0
Dopiero właczyłem, ale ładnie ich zrobili przed chwilą
@Encore Jak Sanch0?
0
Skład pSg
3
@Wegson XD przykre to jest...
"Jestem ciekawy jakie by były komentarze, gdyby w podobnej sytuacji znaleźli się przedstawiciele Konfy" 107 w zabudowanym? Pewnie się uwzieli na niego..serio?
0
@igor69 Wróc do Lewandowskiego...
1
@Drzymala94 Bez Marquinhosa może być ciężko, ale zobaczymy (° ͜ʖ ͡°)
0
@Dembouz1899 Sancho vs Ławka, chociaż pewnie i tu byli lepsi od niego.
0
@damian16161212 Po wygraniu CA myśle, że jest już mało takich osób.
1
@koksik2700 Ciekawie się to czyta, gdy role się odwracją ;)
2
@Kamilos84 29.11.2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Momals11 Ładuje rewolwer
8
@zodiak_10 Disneybert Tapinowski*
Give me pen, Give me tap in, Give me Muller&Coman, No Puchaczinho
2
@Encore Polaka już nie ma w Bayernie :( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Fantomas Prawda, bo Neymar to zwykły słabiak. ( ͠° ͟ʖ ͡°)
0
@kamilos1214 Wyjedz w bieszczady :)
0
@ostrovsky Eminema lubię. Emienema nie znam.
4
@macio_944 Pokazuje 4 palce. 10(tyle dni zostało do gali) +4(palce)+14 (litery w zdaniu)+2 (2 emotki)=30, czyli numer Messiego :D
Myśleli, że tego nie zobacze.
8
@qbuteq Nie trawie kasku, ale za Hamiltona mega szacun ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@AllBundy Dobro duszny Leo :D
Własnie dlatego Leo>Lewy , Robert by tak nie zrobił :]
7
La zabawa :D
0
@Momals11 Nawet jak PSG grałoby w finale LM i Ramos strzeliłby wygrywającego gola, to i tak go nie polubie.
3
@Kwiatek1899 No nut november jest, wytrzymaj do 1 grudnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Zoker Np. Narkołyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@macio_944 a będziesz miał ochotę na perełki z FB? Bo czekam, moja ulubiona seria :]
0
@Dr_Cabasisi @macio_944 On by chciał skutki uboczne by mieć rację...to smutne.
A potem ktoś mówi jacy to ludzie nie są, a jacy mają być jak gościu życzy komuś źle, tylko by mieć rację :/
0
@tomek8756 Lecisz po hattricka!!
2
@Maciek069 Współczuje
0
@_catalan Big W
1
@deyna2018 Wierze. Natomiast nie wierzę, że nie jesteś jakimś profesorem, a twoje komentarze to jakiś eksperyment.
0
@Rewolucja123 Koza