1

@Encore Ostatnio widziałem filmik jak mówi, że Lewandowski to nie jest talent i takie tam.

1

@IronSanHybrid Aha, widać jak w 0:04 cień go ciągnie za nogę, a sędzia nawet varu nie użył...super

0

@SkilledHydra16 No właśnie się wstydzą, bo nie gra xD

0

@MarioVeB! Nie ma ZP, nie ma grania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@IronSanHybrid No to chyba się wymknię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Barwindg @Khajio wołają cię.
W ogóle, że napisałeś japonśkie, a nie chinśkie :O
Btw Jakie było twoje pierwsze?
Ja mogę polecić Bleacha, co prawdą podobne do Aot nie jest, ale warto sprawdzić.

0

@MarioVeB! Dziwne by było, jakby Lewy dostał balona a nie dostał się na MŚ.

1

@IronSanHybrid Niech sobie hipokryty Bedoesa pobroni na IG haha

0

Mi się wydaję, że nawet jak byśmy byli rozstawieni to w czape dostalibyśmy.
Nasze gole są zazwyczaj po jakimś wylewie, wrzutce, coś tam Robert zrobi, przebitka.
0 schematów, klepki. Poprostu NIC.

1

@MesQueUnClub96 Mi się wydaję, że gdyby powiedział Sousie, że chce grać to by go wystawił. Chociaż to już nie ważne, teraz Lewy niech pokaże jak gra najlepszy piłkarz 2020,2021 w barażach.

0

Spokojnie, Sousa chce dać Robertowi się wykazać w barażach, ZP w 2022 czeka.

2

@PatrychoO To słowa enkora, ale usunal bo się boi gangu mesqauncluba96

1

Lewandowski czasem coś spartoli, ale bez niego jesteśmy średniakiem @Encore
Enkor co jest? Dobrze zapamiętałem?

0

ŚWIDERSKIIII GOOOL

0

Jak nie wygramy, to będziemy tam gdzie Austria/Macedonia?

0

@MesQueUnClub96 Klich leci po czerwo

0

PL się Keszowi odpaliła.

0

Ale my gramy tragicznie

0

@hayek Wszystko ma swoje wady. Przynajmniej masz mniejsze szanse ( jeżeli w ogóle takie są), że ci ktoś z karabinem wejdzie do szkoły jak np. w USA

2

@tomek8756 Pojechał z rodziną za granice ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@AlexDark00 Naszykuj fajerwerki.

1

@Mario96w A ja prawie przejechałem kibica bo wybiegł mi przed autobus.
Ej, wypraszam sobie, ja nie debil.

2

@FC1899Barca :] zgadzam się /goat
:] = ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore Kto to pózniej posprząta :/
Btw nie ma Messiego, widać jaki z niego kapitan
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore Prawda, lekko 3:0.
@MesQueUnClub96 Zobaczymy, nie raz już kończył mecz bez bramki. Na pewno było by lepiej gdyby zagrał.

1

@MesQueUnClub96 Do końca roku już blisko.

0

@Encore Bramek w roku kalendarzowym.

0

Lewandowski goni rekord Ronaldo, a Sousa go nie powołuje. Jak wiemy Sousa jest Portugalczykiem...
ciekawe ile mu Cris sypnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@nammah Ciebie będzie bolała jak wygra ;(

1

@Peciak I teraz gdzie jest Umtiti, a gdzie Di Maria. Szkoda bo Umtiti to była ściana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?