Comfortable_
Dołączył/a: czerwiec 2021
Konohagakure
11 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AdiKingu96 Ten sezon, ok. Lecz CA i w Barcy grał dobrze.
@Sysia11 Nie no, weżmy pod uwagę kategorie oceniania (mniej wiecej). Nie wspominja o szansach, kreowaniu. Bo gdyby wziąć to pod uwagę Leo wygrałby bez dwóch zdań.
3
@macio_944 Za nazwisko jak zwykle.
0
@BarcaInfo Tak mi mów.
2
@Encore Nie prawda, bo Mesq o 1:30 w środe smacznie śpi, bo o 8 do szkółki.
7
@DaPidejpi Masz włama na konto?
1
@amanter 2 miejsce nie jest takie złe.
1
@mekston Uff grają o 17. Psg o 17-- >Barca o 21 :D Sobota 20.11, TOP
0
@Hosh Bez beki, Messi normalnie zagra?
1
@Kgorecki2500 Kobiece ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@mekston Leo zgarnia ZP, a Lewy Dubai Dor
0
@EldoradoHaze Pytałeś na jakiego piłkarza najciężej im się grało albo drużyne?
1
@EldoradoHaze Ale jesteś zjarany na pierwszym zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@arsenallondyn0 Luz, lepiej żebyś wiedział. Bo byś się kiedyś rozpisał, a post by poleciał lub w najgorszym wypadku dostałbyś bana ;(
0
@arsenallondyn0 "oznaczanie więcej niż dziesięciu (10) Użytkowników w celu zaproszenia do jednej dyskusji." Uważaj bo cię zgarną.
0
@Momals11 Można się uśmiechnąć :)
7
https://x.com/CrewsMat19/status/1461209729020145667
Martin Tyler: “Here he is again. That's astonishing — it's absolutely world class! He's taken them apart!”
@Adi123456789
1
@Encore A ja niby żartuje? Żałuje to każdy. Ja np. Żałuje, że postawiłem wczoraj kupon.
0
@Encore Bez przesady, palenie nie jest takie złe. Kibicowanie/"Oglądanie" Sancho w ManU... ohh to jest dopiero katorga.
@DaPidejpi Gdybyś nie palił to teraz byś jeżdził Ferrari, a nie Passatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Encore Rzeczywiście nie ma, na samom myśl o Piccolo już mnie zmiotło z planszy.
1
@PatrychoO Słone łzy mmm
@Encore Ale ciepłe kakałko :) i nie 27, gamoniu.
5
https://x.com/JENG0TIC/status/1344623718472048640
Zimne Piccolo idealnie siedzi o tej porze ( oczywiscie brzoskwinka). Niestety dziś się nie napije, bo rano trzeba wstać. Nie mam również zamiaru wstawać na kacu, wytrzymam do gali ZP i wypije za Leośia. A wy co szykujecie na 7 Ballona Messiego?
3
@Encore Ja pije z ciepłym i wyglądam tak
-- > ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ / tylko ciepłe / tosty też zimne? Jak lamus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Encore No... do tego zimne tosty mniiam ( ͠° ͟ʖ ͡°)
2
@macio_944 @Encore ten Dejv to zwykły hejter
--- > dowody
Albo to
Dejv TOP
1
@Encore Ty tylko o jednym myślisz .|. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale Pani wykonawczyni fajna.
6
https://x.com/ElDegenerado10/status/1461030807028604930
D10S!! @Don-Corleone
0
@Fidelis Może ktoś w Barcelonie chciałby kupić? Może jakbyś dał jakieś ogłoszenie?¿ trudna sprawa
1
@DLFCB Zdjęcie robiłeś mikrofalówką?( ͡° ͜ʖ ͡°) / To rybka :]
0
@Encore Boli wielki Robert?
0
@Encore gracz overrated and tap-in? No tak, Ronaldo gra w Portugalii, ale najlepszy piłkarz
( Lewy ) gra w Polsce. Moglibyśmy wypożyczyć zdobywce złotej piłki. Myśle, że Leo by to wyciągnał ( ͡° ͜ʖ ͡°)