1

@AdiKingu96 Ten sezon, ok. Lecz CA i w Barcy grał dobrze.
@Sysia11 Nie no, weżmy pod uwagę kategorie oceniania (mniej wiecej). Nie wspominja o szansach, kreowaniu. Bo gdyby wziąć to pod uwagę Leo wygrałby bez dwóch zdań.

3

@macio_944 Za nazwisko jak zwykle.

0

@BarcaInfo Tak mi mów.

2

@Encore Nie prawda, bo Mesq o 1:30 w środe smacznie śpi, bo o 8 do szkółki.

7

@DaPidejpi Masz włama na konto?

1

@amanter 2 miejsce nie jest takie złe.

1

@mekston Uff grają o 17. Psg o 17-- >Barca o 21 :D Sobota 20.11, TOP

0

@Hosh Bez beki, Messi normalnie zagra?

1

@Kgorecki2500 Kobiece ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@mekston Leo zgarnia ZP, a Lewy Dubai Dor

0

@EldoradoHaze Pytałeś na jakiego piłkarza najciężej im się grało albo drużyne?

1

@EldoradoHaze Ale jesteś zjarany na pierwszym zdjęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@arsenallondyn0 Luz, lepiej żebyś wiedział. Bo byś się kiedyś rozpisał, a post by poleciał lub w najgorszym wypadku dostałbyś bana ;(

0

@arsenallondyn0 "oznaczanie więcej niż dziesięciu (10) Użytkowników w celu zaproszenia do jednej dyskusji." Uważaj bo cię zgarną.

0

@Momals11 Można się uśmiechnąć :)

7

https://x.com/CrewsMat19/status/1461209729020145667
Martin Tyler: “Here he is again. That's astonishing — it's absolutely world class! He's taken them apart!”
@Adi123456789

1

@Encore A ja niby żartuje? Żałuje to każdy. Ja np. Żałuje, że postawiłem wczoraj kupon.

0

@Encore Bez przesady, palenie nie jest takie złe. Kibicowanie/"Oglądanie" Sancho w ManU... ohh to jest dopiero katorga.
@DaPidejpi Gdybyś nie palił to teraz byś jeżdził Ferrari, a nie Passatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Encore Rzeczywiście nie ma, na samom myśl o Piccolo już mnie zmiotło z planszy.

1

@PatrychoO Słone łzy mmm
@Encore Ale ciepłe kakałko :) i nie 27, gamoniu.

5

https://x.com/JENG0TIC/status/1344623718472048640
Zimne Piccolo idealnie siedzi o tej porze ( oczywiscie brzoskwinka). Niestety dziś się nie napije, bo rano trzeba wstać. Nie mam również zamiaru wstawać na kacu, wytrzymam do gali ZP i wypije za Leośia. A wy co szykujecie na 7 Ballona Messiego?

3

@Encore Ja pije z ciepłym i wyglądam tak
-- > ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ / tylko ciepłe / tosty też zimne? Jak lamus ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Encore No... do tego zimne tosty mniiam ( ͠° ͟ʖ ͡°)

2

@macio_944 @Encore ten Dejv to zwykły hejter
--- > dowody


Albo to

Dejv TOP

1

@Encore Ty tylko o jednym myślisz .|. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale Pani wykonawczyni fajna.

0

@Fidelis Może ktoś w Barcelonie chciałby kupić? Może jakbyś dał jakieś ogłoszenie?¿ trudna sprawa

1

@DLFCB Zdjęcie robiłeś mikrofalówką?( ͡° ͜ʖ ͡°) / To rybka :]

0

@Encore Boli wielki Robert?

0

@Encore gracz overrated and tap-in? No tak, Ronaldo gra w Portugalii, ale najlepszy piłkarz
( Lewy ) gra w Polsce. Moglibyśmy wypożyczyć zdobywce złotej piłki. Myśle, że Leo by to wyciągnał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?