O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, filmy, seriale
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Barça
  • Barcelonie kibicuję od 2012/13

Statystyki

  • Dni w serwisie 497
  • Liczba komentarzy 1019
  • Polecenia 2596

Komentarze

0

@hazo428 to też miało wpływ. oni się nie spodziewali tego, że grając na Camp Nou będzie więcej kibiców Eintrachtu niż własnych. co innego na wyjeździe kiedy wiedzą z czym będą mieli do czynienia.

7

widzę, że wielu tu ekspertów, którzy myślą, że sytuacja na trybunach nie wpłynęła na piłkarzy, hahah niesamowici jesteście. czekacie na rewanż by móc awansować do półfinału pokonując rywali we wspaniałej atmosferze kibiców na własnym stadionie po czym kiedy wybiegacie na rozgrzewke, jesteście wygwizdani przez praktycznie cały stadion i waszym oczom ukazuje się biała ściana kibiców Eintrachtu. piłkarze to też ludzie, mają psychike tak samo jak wy.

3

@hazo428 tylko, że grali na Camp Nou w Barcelonie, nie na wyjeździe.

8

uwielbiam tego chłopaka, będę wierzył do końca. naiwnie bądź nie, Ansu to przyszłość. zdrowia, bo wszystko inne by być najlepszy już masz!

29

dla nich 0-4 to nic szczególnego bo już wiele razy takie porażki z nami odnosili. wielka szkoda, że nie strzeliliśmy wtedy kolejnych 3-4, wtedy siedzieliby cicho.

Zobacz wszystkie

66

przy systemie VAR klub twego życia z białej części Madrytu nie wygrałby żadnej z trzech LM wygranych z rzędu.

65

@JarekS zabrakło go wtedy na Anfield, z Messim może i by zagrali jakąś dwójkową akcje i bylibyśmy w finale z Totkami. teraz można tylko gdybać ale szkoda, mam wrażenie że od jego odejścia zaczęło się wszystko tak porządnie psuć.

51

To spójrz teraz na listę powołanych w drużynie Granady ośle

40

"Jeśli masz to szczęście, że posiadasz karnet, wykorzystaj go i przyjdź na Camp Nou." - piękne zdanie, nic dodać nic ująć.

37

@macio_944 jak tak mają wyglądać nowi Amigosi to chcę ich najwięcej.