O sobie

  • Zainteresowania Sport, Muzyka, Fotografia, Literatura, Lotnictwo.
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Iniesta, Henry, Pirlo.
  • Ulubione zespoły Barcelona, Korona Kielce
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4500
  • Liczba komentarzy 499
  • Polecenia 790

Komentarze

1

@!34RC3!_0N4 Klasyk! ;)

4

Kurde wszedłem na profil @Nano22, klikam w TOP 5 komentarzy a tam złoto o tym forum. Mój Boże jakie to jest prawdziwe. Hejt, kółka wzajemnej adoracji, jeden większy profesor od drugiego, lgbt, PO-pis, sprzedać wszystkich - kupić wszystkich. Kurde Stary wieczny szacunek za tą wrzutkę ;)

1

@10LionelMessi10 Zgadzam się - nie dziwi mnie ta decyzja, ale z tym złotem na mundialu to wrócę tu po mistrzostwach ;) jak już idziemy na grubo to pewnie Argentyna przegra w karnych z Polska w finale, Messi przestrzeli karnego a Robercik zapakuje tego na wagę zwycięstwa. Feta będzie długa i do białego rana (być może dosłownie). W między czasie pis straci władzę i do władzy dojdzie opozycja mianując ten okres V RP. Odra się oczyści i kacapy ostatecznie wycofają się z Ukrainy pogrążając się w średniowieczu.

2

Szkoda trochę że Barca umie fajnie kupować, ale ze sprzedażą idzie dużo gorzej.

Biorąc pod uwagę ten sezon pozostawiłbym mimo wszystko Balde czy Pjanicia - przynajmniej zimowego okienka. Jeżeli chodzi o Depaya to niestety ale należałoby się go pozbyć już na tym etapie.

PS. Fifa 23 obowiązkowo do zakupu. Może nie na premierę, ale trzeba sprawdzić ten skład na wirtualnym boisku ;)

0

@Aragorn33 Dembele już grał na lewym skrzydle jak jeszcze Messi był w składzie, więc to bardzo uniwersalny zawodnik. Ja bym mimo wszystko stawiał na zdrowego Fatiego. Pierwsze mecze pokażą kto jest lepszy - myślę że Xavi już sobie to wszystko poukładał.

Zobacz wszystkie

35

Nie wiem czemu ale czuje jakiś dziwny entuzjazm z przybycia Xaviego jako nowego trenera. Proszę o zrozumienie co do mojej naiwności ;)

34

29

Mam nadzieję że Was też tak witają w domu ;)

twitter.com/ReshadRahman_/status/1414267425936142338

Messi ze swoją kobietą ;)

28

Witam wszystkich!

Panowie, Panie postanowiłem odświeżyć konto po 11 latach nieobecności na forum. Czuję się jakbym wrócił z dalekiej podróży. Włosów na głowie tyle samo co wcześniej ale pojawiła się siwizna, więc mam nadzieję że to taki d*pochron od gadania głupot. Miło mi że ponownie mogę postawić nogę na statku. Pozdrawiam serdecznie! ;)