@michal283 Powiedz co oprócz liczb w lidze francuskiej dawał Neymar? Nie widziałem, żeby brylował w LM. Nie widziałem, zeby odegrał jakaś znaczącą rolę na mundialu z Brazylią. Za to o wybrykach pozaboiskowych często piszą w odniesieniu do jego osoby. Neymar nie jest gwarantem niczego. Nie udowodnił swojej nadzwyczajnej wartości ani w PSG gdzie większą gwiazda jest Mbappe, a Brazyli też nigdzie nie zaprowadził na mundialu. Talent ma bez dwóch zdań, ale nie potrafi być samodzielnym liderem drużyny. Przez te dwa sezony w PSG nie rozwinął się w żadnym aspekcie. W mojej opinii mentalnie dzieli go przepaść w porównaniu do Leo czy Cristiano.
@krystus48 Lepiej inwestować w Dembele. Ogarnąć go i przygotować fizycznie i będzie miał lepsze liczby niż imprezowy Brazylijczyk z milionem fochow. Mógł być następcą Messiego i nie chciał a teraz znów mamy za niego wydawać fortunę? Głupota.
@MarioVeB! Akurat tutaj sami lekarze w Barcelonie sugerowali zabieg, jeśli wierzyć newsom na stronie. Leczenie zachowawcze też nie daje gwarancji - cały zeszły sezon Samuel stracił na takim trenowaniu indywidualnym.
@Bisz Akurat Barcelona weszła na najwyższy poziom po sporych transferach - Ronaldinho, Deco, Eto'o czy Giuly. Jak Guardiola objął stery to Barcelona już liczyła się w Europie.
@khris Wymień mi proszę tych nieuków prezesów klubów lub firm prywatnych. Chętnie poczytam. Obstawiam, że niewiele wymienisz. Nigdzie się nie nauczysz być dyrektorem czy prezesem. Harvard też Cię do tego nie nauczy. Już widzę jak poważna firma przystaje na postulaty nieznanego nikomu prawnika. Życie jest bardziej skomplikowane. Dla Ciebie nie ma w tym filozofii - firma sponsorska sama się zgłosi i na wszystko się zgodzi. Powodzenia z takim myśleniem.
Były momenty, kiedy miałem co do niego nadzieję. Potrafił ozywic grę wchodząc z ławki. Umiał też posłać niestandardową piłkę - czasem nawet taka górną delikatną idealnie do dojście jak miał to w zwyczaju Don Andres. Niestety na przebłyskach się skończyło.
,,Jego transfer to najlepsza rzecz w ostatnich latach, która spotkała mnie jako culé." Po co w ogóle kibicować Barcelonie jak takie rzeczy najbardziej cieszą na przestrzeni ostatnich lat? IMO tekst bardzo pod publiczke.
@NaFazieHitman Jakby Dembele strzelił, to byłby remis w dwumeczu. The Reds prędzej zdobyliby 5 bramkę niż my bo nie potrafiliśmy wyjść z wlasnego pola karnego w drugiej połowie.
@wojtekjoe Lider swojej reprezentacji, mistrz świata. Zawodnik, który w ważnych meczach nie gaśnie. Nie słychać o jego wybrykach pozaboiskowych w przeciwieństwie do Brazyliczyka, ktorybw brzydki sposób odszedł z Barcelony. Antoine jest gwarancją goli i może grać jako 9 więc bardziej się przyda niż Neymar skrzydłowy. To oczywiście moje zdanie :)
1
@Yoshi94 Ja dzięki Rivaldo, więc podobne klimaty :)
9
@malicinho Chyba większość zdawała sobie z tego sprawę od samego początku. Bardzo dobrze, jego rozdział w Barcelonie jest już zamknięty.
1
@Suzu Szkoda Ivana za gwiazdora z Brazylii...
0
@cyron1 I dwóch pomocników wspomagających obronę ;) Z tej czwórki tylko Francuz coś daje w defensywie
1
@Majsteer Miał gorsze momenty, ale poprzednicy byli slabiutcy. Progres był widoczny.
2
@michal283 Powiedz co oprócz liczb w lidze francuskiej dawał Neymar? Nie widziałem, żeby brylował w LM. Nie widziałem, zeby odegrał jakaś znaczącą rolę na mundialu z Brazylią. Za to o wybrykach pozaboiskowych często piszą w odniesieniu do jego osoby. Neymar nie jest gwarantem niczego. Nie udowodnił swojej nadzwyczajnej wartości ani w PSG gdzie większą gwiazda jest Mbappe, a Brazyli też nigdzie nie zaprowadził na mundialu. Talent ma bez dwóch zdań, ale nie potrafi być samodzielnym liderem drużyny. Przez te dwa sezony w PSG nie rozwinął się w żadnym aspekcie. W mojej opinii mentalnie dzieli go przepaść w porównaniu do Leo czy Cristiano.
0
@ogor4000 Mario moglby być jak Larsson. Nie czarujmy się - Suarez będzie grał cały czas bez względu na formę.
1
@krystus48 Lepiej inwestować w Dembele. Ogarnąć go i przygotować fizycznie i będzie miał lepsze liczby niż imprezowy Brazylijczyk z milionem fochow. Mógł być następcą Messiego i nie chciał a teraz znów mamy za niego wydawać fortunę? Głupota.
0
Te tournee po USA i Japonii to czysta komercja niestety, zero wspólnego z przygotowaniem do sezonu.
0
@ousmanedembele10 Co Ci z takiej trójki z przodu jak piłka w meczach wyjazdowych nie opuszcza naszej połowy xD
11
@dariooo W finale?
0
@mariosss20 mi tak trochę Usaina Bolta
1
@Piotr89Sand Dokładnie, nawet jak wróci to jaka jest pewność, że pogra przynajmniej 2 sezony? Moim zdaniem żadna.
0
@khris Jakby tylko kasa się liczyła, to od razu wybieraliby Chiny.
1
@MarioVeB! Akurat tutaj sami lekarze w Barcelonie sugerowali zabieg, jeśli wierzyć newsom na stronie. Leczenie zachowawcze też nie daje gwarancji - cały zeszły sezon Samuel stracił na takim trenowaniu indywidualnym.
0
@Bisz Akurat Barcelona weszła na najwyższy poziom po sporych transferach - Ronaldinho, Deco, Eto'o czy Giuly. Jak Guardiola objął stery to Barcelona już liczyła się w Europie.
1
@khris Wymień mi proszę tych nieuków prezesów klubów lub firm prywatnych. Chętnie poczytam. Obstawiam, że niewiele wymienisz. Nigdzie się nie nauczysz być dyrektorem czy prezesem. Harvard też Cię do tego nie nauczy. Już widzę jak poważna firma przystaje na postulaty nieznanego nikomu prawnika. Życie jest bardziej skomplikowane. Dla Ciebie nie ma w tym filozofii - firma sponsorska sama się zgłosi i na wszystko się zgodzi. Powodzenia z takim myśleniem.
4
@Lucassito Ciekaw jestem jakby poradził sobie Simeone.
0
@QuentinTarantino Dokładnie. Skoro samo się wszystko robi to po co są w ogóle takie stanowiska w klubie? ;D
1
@Riguelme Oleguera :)
0
@pax Na samym początku w obronie wyglądał nieźle. Później się posypało. W ofensywie nie wiem czy przez seozn może 5 dobrych dogran miał.
22
Były momenty, kiedy miałem co do niego nadzieję. Potrafił ozywic grę wchodząc z ławki. Umiał też posłać niestandardową piłkę - czasem nawet taka górną delikatną idealnie do dojście jak miał to w zwyczaju Don Andres. Niestety na przebłyskach się skończyło.
0
,,Jego transfer to najlepsza rzecz w ostatnich latach, która spotkała mnie jako culé." Po co w ogóle kibicować Barcelonie jak takie rzeczy najbardziej cieszą na przestrzeni ostatnich lat? IMO tekst bardzo pod publiczke.
1
Wielki zawodnik, wielka przygoda. Szkoda, że już się zakończyła. Tyle wspomnień, goli i radości na boisku. Będziemy pamiętać. Oh wait....
3
@NaFazieHitman Jakby Dembele strzelił, to byłby remis w dwumeczu. The Reds prędzej zdobyliby 5 bramkę niż my bo nie potrafiliśmy wyjść z wlasnego pola karnego w drugiej połowie.
0
@Seniorex Nie wiem jakby mieli grać w 4 razem na boisku.
0
@Seniorex U nas też coraz słabiej z zespołem. Coraz bardziej bazujemy na indywidualnościach niestety.
17
@wojtekjoe Lider swojej reprezentacji, mistrz świata. Zawodnik, który w ważnych meczach nie gaśnie. Nie słychać o jego wybrykach pozaboiskowych w przeciwieństwie do Brazyliczyka, ktorybw brzydki sposób odszedł z Barcelony. Antoine jest gwarancją goli i może grać jako 9 więc bardziej się przyda niż Neymar skrzydłowy. To oczywiście moje zdanie :)
0
@Seniorex Okazało się że Mbappe jest lepszy więc wraca z podkulonym ogonem. Niech robi syf w Paryżu.
1
@DRESZCZ Neymar zbędny. Trzeba budować drużynę a nie szukać 1 piłkarza który odczaruje zespół. Neymar aż taki dobry nie jest.