@konkwistadore I jeszcze do tego młodzik Parejo. Ja rozumiem, że chcial np Vidala/Pailinho dla większego wachlarza możliwości. Natomiast nie ma w ogóle inf żeby interesował go jakiś młody i perspektywiczny grajek. Tak samo nie chciał Malcoma tylko Wiliana.
@marcinnikt Było kilka artykułów na ten temat. Wynika z nich, że lekarze nalegają na zabieg, a Samuel ze względu na problemy z kolanem w młodszym wieku nie chce się na to zdecydować. Były też informacje o irytacji takim zachowaniem Samuela. Ile w tym prawdy? Nie dowiemy się :)
@MarcinVeB4 Zlatan może mówi pod publiczkę, ale nie posądzanym go o kłamstwo. W biografii wspominał, że Pep chciał zmienić mu pozycję. Jak Ibra zasugerował, że lepiej się czuję na szpicy to Guardiola przestał się odzywać. Zlatan bardzo chwalił szatnie Barcy, tylko Pepowi się dostało. Jak Tito chorował to też krążyły w necie informacje że między nimi był kwas i nie miał nawet czasu odwiedzić go w szpitalu. Ile w tym prawdy - nie wiadomo.
@zodiak_10 Moim zdaniem problemem nie jest jeden czy dwa transfery tylko brak drużyny. Nie widać w niej ducha. Wyglądają na wypalonych i bez pomysłu. Podać do Messiego i może się uda. Ter Stegena niech dokonuje cudów to i do zera można czasem wygrac. W LM to za mało.
@`Sin Nic nie zmieniajmy, grajmy tymi samymi wypalonymi zawodnikami. Nie chodzi o wiek - po Vidalu i Messim było widać walkę i chęci. Po takim Busquetsie już nie bardzo. Szaleństwem jest nie zmieniać nic i oczekiwać innych rezultatów.
@macio_944 PIS PO jedno zło. Kodziarze to nie są lepsi od PiSu. Kijowski i jego otoczenie to jest dopiero element. Wykiwał kod a oni dalej mu dawać szansę i płacić jego alimenty xD Większość polityków to karierowicze, ideowcy się nie przebijają gdyż musza się słuchać partyjnego ładu. PiS nie musi robić nic żeby wygrywać - opozycja jest beznadziejna. Wchodzi w sojusze z komunistami. Najgorsze jest to, że mamy już dwupartyjny podział władzy - wiosny nie liczę. Będą się wymieniać władzą bo ludzie stwierdzili że wolą głosować przeciw komuś, a nie za kimś. Boję się, że skończymy jak Wenezuela. Tam na początku socjal też wchodził pięknie. Po wielu latach z kraju do którego ludzie imigrowali za zarobkami stał się ruiną. Wszystko się kiedyś kończy, a długi trzeba spłacać.
@puyol_presidend5 a dla obywateli kwota wolna od podatku bardzo niska. Ludzie dalej głosują na popisy i inne socjalistyczne partie i się dziwią. Reszta nawet nie zawraca sobie tym głowy.
@MarioVeB! Gość napisał, że to jego zdanie, a nie tak ma byc. Po to jest forum żeby je wyrażać. Przeczytaj jeszcze raz powoli ostatnie zdanie kolegi. Jak już po godzince załapiesz co autor miał na myśli, to stwierdzisz, że Twój komentarz jest bezsensowny i nie wnosi nic do dyskusji. Dobrze, że uswiadomiłeś koledze, że to nie on decyduje tylko zarząd. Pół ła Rambli już wstrzymało oddech. Pozdrawiam Cię znawco i obrońco swoich teorii.
@chudym Dziwne podejscie. Po podpisaniu traktatu lizbońskiego przez Kaczyńskiego prawo UE jest nad naszym. Musimy je implementować. Więc to dość istotne kto będzie głosował za ustawami typu ACTa 2 bo może się okazać, że za parę lat zniknie Ci połowa kanałów na Yt, niezależne media internetowe czy komentarze na La Rambli. Wtedy już będzie za późno.
@Ratamahatta PFP jest umiarkowana i prawie nikt nie wie co to. Bo Gwiazdowski nie gada o pierdolach typu lgbtitd. A te partie rzadza bo tylko one są w TV. Po (KE) ma TVN a Pis ma TVP. Propaganda serwowana codziennie. Wiosna była też napompowana w TVN. Jedynie Kukiz mimo pompowania na TVP nie dał rady.
@KingKahuka w sumie śmieszne. Natomiast smutne jest to, że partie pookraglostolowe, które wymieniają się posłami zebrały ponad 80 procent. To jest dramat i pokaz siły manipulacji mediów TVP i TVN.
@dontripe Moim zdaniem nie mamy problemu z pojedynczymi piłkarzami. Nie mamy zespołu. Zawodnicy nie mają pomysłu, nie wiedzą co grać. Wszystko kreuje Messi. Przypominam że druga Ligę Mistrzów wygraliśmy z taką tuza na prawej obronie jak Oleguer.
@Uukasz_93 Zamiast zlikwidować dochodowy i każdy ma np tysiaka więcej to lepiej zwiększyć podatki i zabrać 700 żeby głosującym dać 500. Jawne kupowanie głosów pieniędzmi głosujących xD Perfekcja
@cinek090 1. Nie do końca - projekt ustawy antyaborcyjnej poszedł do kosza. 2. Ale Izraelowi i USA już chętnie. 3. ( Po 2 jest 3) Każdy polityk tak powie xD 4. Nie widziałem, żeby przedstawiciele PiSu się odnosili do tego - jeśli tak to kto i kiedy. 5. Na ekonomii raczej słabo się znają, na energetyce również. Przykład - spółki skarbu Państwa związane z energetyka mają obsadzone. swoimi ludźmi za zasługi - przychodzi spadły praktycznie o 40 procent.
@Pavu Nie głosuję na Popisy. Na Biedronia i Lewicę również. Niestety nie ma obecnie wartej uwagi prawicowej partii. Konfederacja niestety nie wypaliła. Ja się troszkę łudziłem, ale z JKM ugranie czegokolwiek jest niemożliwe.
0
@konkwistadore I jeszcze do tego młodzik Parejo. Ja rozumiem, że chcial np Vidala/Pailinho dla większego wachlarza możliwości. Natomiast nie ma w ogóle inf żeby interesował go jakiś młody i perspektywiczny grajek. Tak samo nie chciał Malcoma tylko Wiliana.
0
@MadafakinGuy Masakra :/
0
@Robert_12_96 co się stało?
0
@filip73 wygląda to dość ciekawie ;)
0
@Maurolkit Jeśli sprzedadzą Hazarda będą zdeterminowani jak my po utracie Neymara.
0
@marcinnikt Było kilka artykułów na ten temat. Wynika z nich, że lekarze nalegają na zabieg, a Samuel ze względu na problemy z kolanem w młodszym wieku nie chce się na to zdecydować. Były też informacje o irytacji takim zachowaniem Samuela. Ile w tym prawdy? Nie dowiemy się :)
0
@Barca1922 Antoine nie jest typową 9
0
@MarcinVeB4 Zlatan może mówi pod publiczkę, ale nie posądzanym go o kłamstwo. W biografii wspominał, że Pep chciał zmienić mu pozycję. Jak Ibra zasugerował, że lepiej się czuję na szpicy to Guardiola przestał się odzywać. Zlatan bardzo chwalił szatnie Barcy, tylko Pepowi się dostało. Jak Tito chorował to też krążyły w necie informacje że między nimi był kwas i nie miał nawet czasu odwiedzić go w szpitalu. Ile w tym prawdy - nie wiadomo.
2
@zodiak_10 Moim zdaniem problemem nie jest jeden czy dwa transfery tylko brak drużyny. Nie widać w niej ducha. Wyglądają na wypalonych i bez pomysłu. Podać do Messiego i może się uda. Ter Stegena niech dokonuje cudów to i do zera można czasem wygrac. W LM to za mało.
1
@`Sin Nic nie zmieniajmy, grajmy tymi samymi wypalonymi zawodnikami. Nie chodzi o wiek - po Vidalu i Messim było widać walkę i chęci. Po takim Busquetsie już nie bardzo. Szaleństwem jest nie zmieniać nic i oczekiwać innych rezultatów.
0
@Colon Jedną z niewielu rzeczy, którą można zarzucić Pepowi podczas trenowania Barcy - niewykorzystanie potencjału Zlatana.
0
@MarioVeB! Mój faworyt jeśli chodzi o finały LM to był Juve Milan :)
0
@Kluivert_P Doskonale podsumowanie. Gdzie tu te wielkie zmiany? Pozbycie się piłkarzy co zagrali po 2 mecze w sezonie. Śmiech na sali.
0
@macio_944 PIS PO jedno zło. Kodziarze to nie są lepsi od PiSu. Kijowski i jego otoczenie to jest dopiero element. Wykiwał kod a oni dalej mu dawać szansę i płacić jego alimenty xD Większość polityków to karierowicze, ideowcy się nie przebijają gdyż musza się słuchać partyjnego ładu. PiS nie musi robić nic żeby wygrywać - opozycja jest beznadziejna. Wchodzi w sojusze z komunistami. Najgorsze jest to, że mamy już dwupartyjny podział władzy - wiosny nie liczę. Będą się wymieniać władzą bo ludzie stwierdzili że wolą głosować przeciw komuś, a nie za kimś. Boję się, że skończymy jak Wenezuela. Tam na początku socjal też wchodził pięknie. Po wielu latach z kraju do którego ludzie imigrowali za zarobkami stał się ruiną. Wszystko się kiedyś kończy, a długi trzeba spłacać.
0
@graco14 Coutinho też zachwalał, a wyszło słabo.
0
@LuisSalvano jedyne potwierdzone info z wczoraj to takie, że za brak profesjonalizmu stracił opaskę kapitana w reprezentacji
1
@ściah Miejmy nadzieję, że to plotki, a gwiazdorek będzie balował w innym klubie.
4
@puyol_presidend5 a dla obywateli kwota wolna od podatku bardzo niska. Ludzie dalej głosują na popisy i inne socjalistyczne partie i się dziwią. Reszta nawet nie zawraca sobie tym głowy.
7
@MarioVeB! Gość napisał, że to jego zdanie, a nie tak ma byc. Po to jest forum żeby je wyrażać. Przeczytaj jeszcze raz powoli ostatnie zdanie kolegi. Jak już po godzince załapiesz co autor miał na myśli, to stwierdzisz, że Twój komentarz jest bezsensowny i nie wnosi nic do dyskusji. Dobrze, że uswiadomiłeś koledze, że to nie on decyduje tylko zarząd. Pół ła Rambli już wstrzymało oddech. Pozdrawiam Cię znawco i obrońco swoich teorii.
44
@MarioVeB! Rozumiem, że Ty powinieneś decydować? xD
0
@chudym Dziwne podejscie. Po podpisaniu traktatu lizbońskiego przez Kaczyńskiego prawo UE jest nad naszym. Musimy je implementować. Więc to dość istotne kto będzie głosował za ustawami typu ACTa 2 bo może się okazać, że za parę lat zniknie Ci połowa kanałów na Yt, niezależne media internetowe czy komentarze na La Rambli. Wtedy już będzie za późno.
2
@Ratamahatta PFP jest umiarkowana i prawie nikt nie wie co to. Bo Gwiazdowski nie gada o pierdolach typu lgbtitd. A te partie rzadza bo tylko one są w TV. Po (KE) ma TVN a Pis ma TVP. Propaganda serwowana codziennie. Wiosna była też napompowana w TVN. Jedynie Kukiz mimo pompowania na TVP nie dał rady.
0
@KingKahuka w sumie śmieszne. Natomiast smutne jest to, że partie pookraglostolowe, które wymieniają się posłami zebrały ponad 80 procent. To jest dramat i pokaz siły manipulacji mediów TVP i TVN.
0
@FC1899Barca konkurencji nie trzeba niszczyć bo sama się ora
1
@Allbi Ja przelewalem online - jest do wyboru przelew do US - wybierasz tylko do którego należysz.
2
@dontripe Moim zdaniem nie mamy problemu z pojedynczymi piłkarzami. Nie mamy zespołu. Zawodnicy nie mają pomysłu, nie wiedzą co grać. Wszystko kreuje Messi. Przypominam że druga Ligę Mistrzów wygraliśmy z taką tuza na prawej obronie jak Oleguer.
1
@Uukasz_93 Zamiast zlikwidować dochodowy i każdy ma np tysiaka więcej to lepiej zwiększyć podatki i zabrać 700 żeby głosującym dać 500. Jawne kupowanie głosów pieniędzmi głosujących xD Perfekcja
5
@cinek090 1. Nie do końca - projekt ustawy antyaborcyjnej poszedł do kosza. 2. Ale Izraelowi i USA już chętnie. 3. ( Po 2 jest 3) Każdy polityk tak powie xD 4. Nie widziałem, żeby przedstawiciele PiSu się odnosili do tego - jeśli tak to kto i kiedy. 5. Na ekonomii raczej słabo się znają, na energetyce również. Przykład - spółki skarbu Państwa związane z energetyka mają obsadzone. swoimi ludźmi za zasługi - przychodzi spadły praktycznie o 40 procent.
1
@Pavu Nie głosuję na Popisy. Na Biedronia i Lewicę również. Niestety nie ma obecnie wartej uwagi prawicowej partii. Konfederacja niestety nie wypaliła. Ja się troszkę łudziłem, ale z JKM ugranie czegokolwiek jest niemożliwe.
0
@Azi tu chwali Tatę Martino zanim zaczął z nim pracować: https://igol.pl/messi-nie-mialem-nic-wspolnego-z-wyborem-trenera/