@zdrowyrozsądek Jeszcze zobaczymy, ja bym Atleti nie skreślał. Zobaczymy kto przyjdzie za Griezzmana. Oni potrafią robić transfery i mają dobrego trenera.
@monsterrize Może powinno się zacząć od uporządkowania drabinki płacowej, która zjada większą część budżetu. To są bardziej skomplikowane kwestie. Trzeba jeszcze mieć kasę na to żeby tyle zaoferować. A co jeśli dałbyś te kokosy i guzik by grał? Na Dembele poszły ogromne pieniądze i sądzisz że się spłacił? Albo Coutinho?
@michal26 A jaki masz dowód, że się zwróci? Co Ci da latanie do niego? Gadał już z zawodnikiem i rodziną. Oferta się nie zwiększy. Trochę niepoważne, żeby prezydent klubu latał za 19-latkiem.
@Devvixx Dla Was tylko pójście do Barcy równa się ambicji i rozumowi. Jeśli wygra LM w barwach Juve lub PSG to będzie mniej ambitny? Wedlug mnie brakiem ambicji byłoby pójście do Chin i grać o nic.
@malicinho Dla nas tak, ale zdajesz sobie sprawę, że piłkarze oprócz nieporównywalnie większych zarobków mają też nieporównywalnie większe wydatki. Oni wydają w milionach, nie tysiącach jak my biedoki.
@monsterrize Przede wszystkim żaden z Was nie jest w tej kwestii obiektywny bo wszyscy tutaj jesteśmy sympatykami Barcy. Poza tym żadnemu tutaj klikaczowi nikt nie zaoferuje 12 mln więc mówienie że na pewno by wybrał 6 zamiast 12 jest niepoważne. Jakbyś miał do wyboru 6 i 12 tys na rękę w konkurencyjnych firmach to którą byś wybrał? Jak można komuś życzyć połamania nóg :/ Śmiejesz się z aspektu sportowego, ale zastanów się co oferuje Barca oprócz tego gry z Messim. Od kliku sezonów widać w Europie że jesteśmy średniakami. Mamy wypalony zespół. Gramy bardzo słabo na wyjazdach. Nasza gra się zatrzymała - nie widać niczego nowego i świeżego. Obecnie nawet nie możemy zagwarantować mistrzostwa bo być może Real albo Atletico nam odbierze. PSG i Juve raczej mistrza gwarantują. Podsumowując - co wg Ciebie jest lepszym aspektem sportowym? Trenowanie z wypalonymi gwiazdami?
Jeśli De Ligt nie był fanem Barcy od urodzenia, to nie zdziwię się ani nie obrazę jeśli wybierze Juve czy PSG. Miejsce w składzie trzeba wywalczyć wszędzie, Paryż może szejkowi, ale piękne miasto i też wielki klub może nie na skalę Barcy czy Juve. Jednak każdy wykonuje pracę głównie dla kasy, a jak będzie miał okazję zarobić fortunę dwa razy szybciej niż u nas to bardzo dużą pokusa. Ciekaw jestem jakby Wam dano do wyboru 3 etaty, i na dwóch dwukrotnie wyższe zarobki. Rodzina na pierwszym miejscu, a pieniądze dają poczucie bezpieczeństwa.
Chyba najlepiej zrobic sobie przerwę na 2, 3 miesiące bo teraz będzie tyle newsów wyssanych z palca, że szkoda gadać. Nie mam oczywiście pretensji, że się tu pojawiają, ale niestety dziennikarstwo sportowe przypomina teraz serwisy plotkarskie. Mało faktów dużo plotek.
@herbblaugrana mam wrażenie, że te wysokie porażki siedzą im w głowach. Wiekszosc piłkarzy na murawie dostawało 4:0 z PSg,.3:0 z Juve, 3:0 z Romą. Czas na zmiany. Przede wszystkim pomoc jest słaba. Każda lepsza drużyną nas dominuje. Może De Jong i Arthur coś ogarną. Irytuje fakt, że slabiusienki Busquets nie ma nawet zmiennika wiec nieważne jak gra, zawsze ma podstawę.
@maroon Przecież przegraliśmy 4:0. Więc nawet jakby strzelił to byłoby 4:4 w dwumeczu. Liverpool jakby musiał to pewnie i 5 by pocisnal. W drugiej połowie graliśmy jak drużyna z niższej ligi.
Nie wyglądają źle, problem jest taki że już tylko kolory się zgadzają. Za niedługo będzie w kropki bo się będzie sprzedawać. Wiem, że to tylko moja opinia i nic nie znaczy, ale jest zdecydowanie na nie.
@nioton Zależy od odcinka. Mercedes to świetna marka, ale ważne żeby nie prowadził go jakiś szaleniec. Oczywiście wypadki są i beda, ale warto wyciągać wnioski. Wzajemnie
@nioton Napisałem w odniesieniu do Twoich słów: Każdy robi na co ma ochotę i musi być świadomy konsekwencji. W mojej ocenie zaprzeczasz sam sobie i naginasz interpretację w taką stronę jaka Ci pasuje. W mieście już tak to nie działa? Też jestem wolnościowcem w wielu kwestiach, rozumiem, że nikt nie jeździ dokładnie tyle ile jest na znaku, ale 200 przy ograniczeniu 120 to gruba przeginka. Rozumiem, jakby zagrażał tylko sobie - niech jeździe nawet 300, ale droga to nie konsola. Czasem ułamki sekund decydują o życiu kilku ludzi. Doskonały przykład to tych trzech Polaków ścigających się na Słowacji luksusowymi samochodami. Zginął Bogu ducha winny Słowak jadący do domu. Dla nich powinno być publikowanie ich danych i publiczne potępienie. Później odpowiadanie jak za nieumyślne morderstwo.
Jak kupimy Rodrigo/Parejo to będzie porażka. Mam nadzieję, że to ploty. Valverde i wypalony zespół na ławce, koszuli reprezentacji Chorwacji i jeszcze takie transfery to byłoby dla mnie za dużo.
@koral111 Pamiętasz jak grał Iniesta w ostatnich sezonach? W przegranych meczach 0:4 z PSG, 0:2 z Atletico, 0:3 z Juve czy 0:3 z Roma nie istniał. Niestety wieku nie oszukasz. Odszedł w dobrym momencie jako legenda. Tylko wiek był jego ogranicznikiem, bo talent niesamowity.
@nioton Czyli mogę Cię zabić wiedząc, że pójdę do więzienia? Jakby odpukac ktoś jechał 160 w mieście i przejechał Twoja rodzinę na pasach to też byś tak gadał?
@yla Wymiana pionków na szachownicy nic nie pomoże. U nas w najważniejszych meczach nie widać zespołu. Messi wygrywa nam najtrudniejsze mecze przykrywając przeciętność zespołu. Czasem też Ter Stegen zamazuje obraz słabej obrony. W tej drużynie nie ma ducha, już się wypalił. Nie widać energii i tej pasji.
@Bernard777 Dziewczyna wysyła mu prawie nagie zdjęcia, ewidentnie pokazuje swoje intencje. Przylatuje na jego koszt do Paryża na sam na sam wiedząc jaki jest kontekst znajomości. Bardzo łatwo jest oskarżyć o gwalt. Dla mnie to dziwna laska - reklamuje się jak dziwka, a później zdziwiona że koleś chce uprawiać z nią seks. https://www.meczyki.pl/newsy/neymar-odpowiedzial-na-zarzuty-o-gwalt-brazylijczyk-ujawnil-intymne-wiadomosci/114054-n Nie lubię Neymara, ale to śmierdzi na kilometr chęcią ugrania kasy. Jakby poznali się w klubie i zabrał ją siła do kibla i tam coś zrobił to co innego. Tutaj nie można być pewnym gwałtu.
3
@herubq3 PES 4 cudenko :D jeszcze 2009 mi jeszcze się podobało.
0
@zdrowyrozsądek Jeszcze zobaczymy, ja bym Atleti nie skreślał. Zobaczymy kto przyjdzie za Griezzmana. Oni potrafią robić transfery i mają dobrego trenera.
0
@monsterrize Może powinno się zacząć od uporządkowania drabinki płacowej, która zjada większą część budżetu. To są bardziej skomplikowane kwestie. Trzeba jeszcze mieć kasę na to żeby tyle zaoferować. A co jeśli dałbyś te kokosy i guzik by grał? Na Dembele poszły ogromne pieniądze i sądzisz że się spłacił? Albo Coutinho?
2
@michal26 A jaki masz dowód, że się zwróci? Co Ci da latanie do niego? Gadał już z zawodnikiem i rodziną. Oferta się nie zwiększy. Trochę niepoważne, żeby prezydent klubu latał za 19-latkiem.
2
@Devvixx Dla Was tylko pójście do Barcy równa się ambicji i rozumowi. Jeśli wygra LM w barwach Juve lub PSG to będzie mniej ambitny? Wedlug mnie brakiem ambicji byłoby pójście do Chin i grać o nic.
1
@malicinho Dla nas tak, ale zdajesz sobie sprawę, że piłkarze oprócz nieporównywalnie większych zarobków mają też nieporównywalnie większe wydatki. Oni wydają w milionach, nie tysiącach jak my biedoki.
1
@monsterrize Przede wszystkim żaden z Was nie jest w tej kwestii obiektywny bo wszyscy tutaj jesteśmy sympatykami Barcy. Poza tym żadnemu tutaj klikaczowi nikt nie zaoferuje 12 mln więc mówienie że na pewno by wybrał 6 zamiast 12 jest niepoważne. Jakbyś miał do wyboru 6 i 12 tys na rękę w konkurencyjnych firmach to którą byś wybrał? Jak można komuś życzyć połamania nóg :/ Śmiejesz się z aspektu sportowego, ale zastanów się co oferuje Barca oprócz tego gry z Messim. Od kliku sezonów widać w Europie że jesteśmy średniakami. Mamy wypalony zespół. Gramy bardzo słabo na wyjazdach. Nasza gra się zatrzymała - nie widać niczego nowego i świeżego. Obecnie nawet nie możemy zagwarantować mistrzostwa bo być może Real albo Atletico nam odbierze. PSG i Juve raczej mistrza gwarantują. Podsumowując - co wg Ciebie jest lepszym aspektem sportowym? Trenowanie z wypalonymi gwiazdami?
4
Jeśli De Ligt nie był fanem Barcy od urodzenia, to nie zdziwię się ani nie obrazę jeśli wybierze Juve czy PSG. Miejsce w składzie trzeba wywalczyć wszędzie, Paryż może szejkowi, ale piękne miasto i też wielki klub może nie na skalę Barcy czy Juve. Jednak każdy wykonuje pracę głównie dla kasy, a jak będzie miał okazję zarobić fortunę dwa razy szybciej niż u nas to bardzo dużą pokusa. Ciekaw jestem jakby Wam dano do wyboru 3 etaty, i na dwóch dwukrotnie wyższe zarobki. Rodzina na pierwszym miejscu, a pieniądze dają poczucie bezpieczeństwa.
1
@Momalsino Kucharczyk - fatalny to ty jesteś xD
1
@Terminatorexi12 tak plus te za czasów Rivaldo i Kluiverta https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/03/17/article-2582688-003F39CC00000258-854_634x668.jpg
5
@Rewolucja123 młodszy rówieśnik? xD
0
@KamQiX Typowy polityk, wie czego ludzie chcą usłyszeć. Liczą się czyny nie obietnice. Nasi politycy też obiecują od prawej do lewej strony ;)
2
@barcanawieki Na kanarach jest pelno Niemców, pod nich jest tam ułożona turystyka. Bez problemu się dogadasz.
0
@Barca1922 lepiej żeby młodzi dostawali szanse niż jakieś Maty. Mamy Alenie, Puiga więc lepiej inwestować w nich.
9
@cyron1 Myślę, że chyba sam w to nie wierzysz. Hazard to świetny piłkarz i Real zrobił dobry deal.
0
Chyba najlepiej zrobic sobie przerwę na 2, 3 miesiące bo teraz będzie tyle newsów wyssanych z palca, że szkoda gadać. Nie mam oczywiście pretensji, że się tu pojawiają, ale niestety dziennikarstwo sportowe przypomina teraz serwisy plotkarskie. Mało faktów dużo plotek.
0
@herbblaugrana mam wrażenie, że te wysokie porażki siedzą im w głowach. Wiekszosc piłkarzy na murawie dostawało 4:0 z PSg,.3:0 z Juve, 3:0 z Romą. Czas na zmiany. Przede wszystkim pomoc jest słaba. Każda lepsza drużyną nas dominuje. Może De Jong i Arthur coś ogarną. Irytuje fakt, że slabiusienki Busquets nie ma nawet zmiennika wiec nieważne jak gra, zawsze ma podstawę.
3
@maroon Przecież przegraliśmy 4:0. Więc nawet jakby strzelił to byłoby 4:4 w dwumeczu. Liverpool jakby musiał to pewnie i 5 by pocisnal. W drugiej połowie graliśmy jak drużyna z niższej ligi.
0
@zxcvbnmasdqwe Jak się komuś nie podobają to jest pseudokibicem? Ciekawe wnioski.
2
@AlwaysBlaugrana A jak będzie koszulka w psie kupy to też mam życzyć wielkiej sprzedaży?
1
Nie wyglądają źle, problem jest taki że już tylko kolory się zgadzają. Za niedługo będzie w kropki bo się będzie sprzedawać. Wiem, że to tylko moja opinia i nic nie znaczy, ale jest zdecydowanie na nie.
1
@Walker ,,miał okazję dojścia, ale nie doszedł" mój ulubiony cytat z wczoraj
5
@Commando Serio, bardziej niż człowieka? W takim razie jestem jakiś nieludzki.
1
@nioton Zależy od odcinka. Mercedes to świetna marka, ale ważne żeby nie prowadził go jakiś szaleniec. Oczywiście wypadki są i beda, ale warto wyciągać wnioski. Wzajemnie
0
@nioton Napisałem w odniesieniu do Twoich słów: Każdy robi na co ma ochotę i musi być świadomy konsekwencji. W mojej ocenie zaprzeczasz sam sobie i naginasz interpretację w taką stronę jaka Ci pasuje. W mieście już tak to nie działa? Też jestem wolnościowcem w wielu kwestiach, rozumiem, że nikt nie jeździ dokładnie tyle ile jest na znaku, ale 200 przy ograniczeniu 120 to gruba przeginka. Rozumiem, jakby zagrażał tylko sobie - niech jeździe nawet 300, ale droga to nie konsola. Czasem ułamki sekund decydują o życiu kilku ludzi. Doskonały przykład to tych trzech Polaków ścigających się na Słowacji luksusowymi samochodami. Zginął Bogu ducha winny Słowak jadący do domu. Dla nich powinno być publikowanie ich danych i publiczne potępienie. Później odpowiadanie jak za nieumyślne morderstwo.
43
Jak kupimy Rodrigo/Parejo to będzie porażka. Mam nadzieję, że to ploty. Valverde i wypalony zespół na ławce, koszuli reprezentacji Chorwacji i jeszcze takie transfery to byłoby dla mnie za dużo.
0
@koral111 Pamiętasz jak grał Iniesta w ostatnich sezonach? W przegranych meczach 0:4 z PSG, 0:2 z Atletico, 0:3 z Juve czy 0:3 z Roma nie istniał. Niestety wieku nie oszukasz. Odszedł w dobrym momencie jako legenda. Tylko wiek był jego ogranicznikiem, bo talent niesamowity.
1
@nioton Czyli mogę Cię zabić wiedząc, że pójdę do więzienia? Jakby odpukac ktoś jechał 160 w mieście i przejechał Twoja rodzinę na pasach to też byś tak gadał?
3
@yla Wymiana pionków na szachownicy nic nie pomoże. U nas w najważniejszych meczach nie widać zespołu. Messi wygrywa nam najtrudniejsze mecze przykrywając przeciętność zespołu. Czasem też Ter Stegen zamazuje obraz słabej obrony. W tej drużynie nie ma ducha, już się wypalił. Nie widać energii i tej pasji.
1
@Bernard777 Dziewczyna wysyła mu prawie nagie zdjęcia, ewidentnie pokazuje swoje intencje. Przylatuje na jego koszt do Paryża na sam na sam wiedząc jaki jest kontekst znajomości. Bardzo łatwo jest oskarżyć o gwalt. Dla mnie to dziwna laska - reklamuje się jak dziwka, a później zdziwiona że koleś chce uprawiać z nią seks. https://www.meczyki.pl/newsy/neymar-odpowiedzial-na-zarzuty-o-gwalt-brazylijczyk-ujawnil-intymne-wiadomosci/114054-n
Nie lubię Neymara, ale to śmierdzi na kilometr chęcią ugrania kasy. Jakby poznali się w klubie i zabrał ją siła do kibla i tam coś zrobił to co innego. Tutaj nie można być pewnym gwałtu.