O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik XAVI
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od ok. 1997 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 2650
  • Liczba komentarzy 1109
  • Polecenia 930

Komentarze

0

@pax Ale ja Ci piszę co to o są za badania? Nie ma nic skomplikowanego w tym co do Ciebie wysyłam. Dalej nie odpisałeś na pytanie i wysuwasz pretensje. Dla mnie stacja TVN jest od zawsze antypisowska, która daje KO niesamowita ilość wyborców. Przecież nie robi to nieudolna partia. Pozdrawiam i dziękuję za merytoryczna dyskusję. O dziwo nie bylo obrażania :)

0

@pax A wiesz dlaczego 2 mld poszło na TV? I co to są za badania, o których piszesz, bo życie mnie nauczyło, żeby wysłuchać dwie strony? Od siebie też wymagaj obiektywizmu. Dalej nie odpisałeś na pytanie? Twój przekaz jest taki, żebym oglądał TVN, bo muszę się liczyć z tym jakie informacje chcą mi przekazać, a nie mam prawa narzekać, bo to prywatna stacja. Ja sądzę, że TVP daje odpowiedź TVN na ich ciągle negatywne opinie o PiS i opiniotworczosc przede wszystkim u posłów KO. Skoro tak chcą, to tak będą mieć.

0

@pax A ja się z Tobą nie zgadzam i to kategorycznie. Mimo, że obie stacje są prywatnymi firmami musimy wymagać rzetelnych i obiektywnych informacji. Od dawna TVN nie trzyma się tych ram i to od zawsze krytykuje PiS czy są u władzy czy w opozycji. Stacja manipuluje, przesyła informacje wyrwane z kontekstu i potrafi dezoinformować. Oglądałem długo TVN ale teraz nie mogę patrzeć na ten przekaz informacji. Gdyby każdy miał mówić, że nie interesuje jego przekaz zagranicznej firmy, to wtedy panuje w Państwie opinia, o której wcześniej pisałem zero - jedynkowa. Ciekawi mnie czy płacisz podatek telewizyjno-radiowy, skoro tak domagasz się poprawy TV, utrzymując stację... Rozumiem, że nie jest dla Ciebie istotna forma przekazu informacji przez TVN?

0

@pax Wymagasz, żeby TVP było dla wszystkich kandydatów jednakowe, a nie widzisz już jak konkurencyjna stacja TVN wypowiada się jedynie negatywnie o rządzie a popiera niemalże wszystkie rację opozycyjnej KO. Dlaczego o tym nie rozmawiamy? A może ukieronkowanie TVP jest odpowiedzią na ciągle kilkuletnie negowanie działań rządu i wybieranie jedynie tematów zaczepnych bez przekazu informacji, do których mogliby się przekonać widzowie amerykańskiej stacji? O tym po Waszej stronie się nie mówi ale mówi i pisze się o demokracji :) Czy to nie hipokryzja czy manipulacja? Pan Trzaskowski cynicznie odpowiada przy tym śmiejąc się na pytania redaktora TVP o ścieki. Może to nie jest temat na który chciałby odpowiedzieć kandydat na Prezydenta ale media traktuje się jednakowo i z szacunkiem. Tak samo jak wypowiada się w stacji, że dziennikarze TVP zostaną zwolnieni. To ma być niezależny Prezydent? Nie pamięta czy w poprzedniej kadencji był posłem, nagle jednak jest wierzący, chce marszu Niepodległości, wystąpi o nadanie ulicy L. Kaczyńskiego w Warszawie, jednak popiera 500+ i 13 emeryturę, będzie niezależny itd. On nie jest sobą ale o tym też się nie mówi, choć Dudzie zarzuca się, że współdziała z rządem PiS. Oglądasz TVN, to nie masz prawa dopingować rządu Zjednoczone Prawicy, tak jak i oglądając TVP nie będziesz za KO - to wpływ mediów. To moja opinia, bo kiedyś oglądałem konkurencyjna stację, głównie program śniadaniowy ale gdy Pan Prokop mieszał tam także politykę, to stało się to bezsensowne i zauważyłem jaki jest do mnie przekaz kierowany. To było bez sensu. Polska nie jest zero jedynkowa jak uważacie czy uważają wyborcy KO. To wpływ mediów. Pewnie nie zaskoczyłem Cię wypowiedzią, to chyba każdy rozsądny obywatel powinien wiedzieć.
Pozdrawiam.

0

@macio_944 Nie było tematu.

Zobacz wszystkie

56

Bardzo bym chciał jeszcze jeden sezon Xaviego...

35

Jak w ogóle może taka decyzja zapaść u władz. Bądź teraz młodym piłkarzem Barcelony i wierz w swoją szansę. Po takich słowach może odechcieć się grać młodym. Ja cierpliwie czekam na czasy Xaviego, Iniesty czy Pique u sterów. Oni widzieli i zdobyli tyle, że majtki się nie zatrzęsą przed jakimś prezesem czy kimkolwiek tam. Taki mam kierunek.

25

Szczerze, jak Barcelona wygra choć mistrzostwo kraju, to będę bardzo szczęśliwy.

24

Kolejny dobry transfer Realu. A my jesteśmy napaleni drugi rok na Williama, który ma 30 lat.

24

Transfer Neymara oznaczałby przedłużenie panującego chaosu w kadrze. Zaczynamy działać jak Real, bo nazwiska grają główne role. Potrzebujemy Lautaro. Mamy Fatiego, to po co nam Neymar.

Media

Liga typerów

1 lefreux 78 pkt
2 Tridente2015 75 pkt
3 maryjan240282 73 pkt
4 mario1966 71 pkt
5 KingLeonidas 70 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?