O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, Gry komputerowe, Filmy, Siatkówka
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Manchester United
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 1329
  • Liczba komentarzy 912
  • Polecenia 1062

Komentarze

0

@Encore Jeśli wygrają LM to będzie trzecia z kolei i kazda z innym trenerem xd więc ciekawie wsm, zazwyczaj z jednym się wygrywa tyle ale z trzema ? Ja jestem pod wrażeniem.

1

@Mario96w O Messim to niech piszą cały czas hah, w końcu GOAT

0

@Yanek Messi może to wziąść hah

0

@HighestInTheRoom Ale jednak by było. Tymczasem wszyscy jarają się Cristiano przeciw Luksemburgom i innym Giblartarom.

0

Fajnie jakby więcej tych meczy reprezentacyjnych było Argentyny kurde.

Zobacz wszystkie

78

Przestrzegam przed gościem którego nicku nie pamiętam, bo nie wiedzieć czemu konwersacja została usunięta, bodajże w Środę prosił o pożyczenie kasy aby wrócić do rodziny. Napisał, że odda dwukrotnie tymczasem o pieniądzach widu ani słychu nie ma. Nie chodzi o kwotę itd, bo było to 22 zł ale jednak jak coś się pisze wypadałoby się wywiązać. Tym bardziej, że liczyłem, że pomagam komuś w potrzebie kto potrzebuje wrócić do domu z Krakowa do Warszawy do rodziny, a nie ma jak. Tymczasem może ktoś liczył na jakieś wyłudzenie drobne.

49

Wreszcie jakieś dobre informacje, jeszcze do tego dorzucić Dembele, Lengleta, Umtitiego i paru innych i można próbować budować coś na nowo.

34

@Colon Lewy by Messiemy buty mógł wyczyścić co najwyżej xD

32

Jednak Messi był ponad klubem, już id czasów Valverde przykrywał wszystkie braki w klubie, wcześniej był idealnym dopełnieniem, a potem jedynym który umie grać xd. Najwieksza legendo, jeszcze raz dzięki, że tyle tu wytrzymałeś.

27

@Artuuuuur Już pokazywał nie raz, a wiele razy to zaangażowanie ;). Szkoda, że niektórzy tego nie widzą ale w takim wypadku nie powinni się również idiotyczne wypowiadać :)