@MarshallLAW Swoją droga takie zabieganie o kolesia, który go olał jest wg mnie aktem desperacji. To coś jak ubieganie się za byla, która kogoś rzuciła, ale nowy partner nie jest jakiś super więc można spróbować odbić...
@dawidz4 Wydaje mi się, że Suarez troszkę schudł, jest w lepszej formie i będzie znów lądował bramki :D Takie mam przeczucie, ale jeśli forma będzie z zeszłego roku to może siedzieć często na ławce.
Przepraszam, jeśli temat był już poruszany. Czy jak wykupie Eleven na smarttv to wszystkie mecze są do obejrzenia (Barcy) czy taki głupi system jak w poprzednim sezonie?
@KapiFCB W sumie masz rację, zupełnie o tym zapomniałem :D Ale o podatki to dużo piłkarzy ma sprawy. W sumie z jednej strony im się nie dziwię - i tak oddają ogromne pieniądze bo im większa kwota to tym więcej oddasz w procencie. Z drugiej strony - przecież i tak to są niewyobrażalne kwoty. A co Messiego - poza podatkami nie ma z nim skandali obyczajowych chyba że znów coś pominąłem ;)
@ElSuchar Ja dwa razy próbowalem yerby w knajpie. Kosztowało sporo, a zupełnie mi nie smakowało. Najlepiej chyba próbować z kimś kto się zna i doradzi :)
1
@Iwczak Miało być do konraden. Ja zrozumiałem :)
0
@ZuczekFCB1899 O tym nie pomyślałem :)
0
@Iwczak Roberto ma na imię Sergi. Co w tym takiego szokującego? :)
0
@Don Lucas Jeszcze się mecz nie zaczął, może się miło zaskoczymy. Choć uważam, że Rakitic i De Jong powinni być w 1 składzie, 3 miejsce może Alenia?
2
@supermisiek98 Po co w ogóle wchodzić na białą część internetu? Jakiś kompleks?
3
Nie wiem czy to tylko złudzenie, ale mam wrażenie, że Dembele nabrał masy mięśniowej. Może lepsze umięśnienie zminimalizuje ilość urazów.
0
@monsterrize Nie ma sprawy :) Ja dzięki pisaniu tutaj, zniwelowałem pojedyncze błędy, które powtarzałem na co dzień.
0
@monsterrize Chyba przynajmniej, nie bynajmniej. Chyba, że saga bynajmniej nie jest dla Ciebie niesmaczna.
0
@Flores Oj Neymar też nie jest mistrzem wykończenia. Oczywiście ma lepsze niż Dembele, ale też powinien nad tym pracować.
1
@MarshallLAW Swoją droga takie zabieganie o kolesia, który go olał jest wg mnie aktem desperacji. To coś jak ubieganie się za byla, która kogoś rzuciła, ale nowy partner nie jest jakiś super więc można spróbować odbić...
1
@lukkobe Według mnie to Busi jest najsłabszym ogniwem w pomocy na chwilę obecną.
1
@ousmanedembele10 Nie doszedł do siebie po kontuzji kolana i pytanie czy w ogóle dojdzie.
0
@Iwczak Przy takiej pomocy De Jong mógłby wyglądać jak Busquets bo Coutinho często traci pilke, a Sergi też tytanem w pomocy nie jest.
0
@dawidz4 Wydaje mi się, że Suarez troszkę schudł, jest w lepszej formie i będzie znów lądował bramki :D Takie mam przeczucie, ale jeśli forma będzie z zeszłego roku to może siedzieć często na ławce.
0
@MarshallLAW Był jeszcze w dobrej formie z Liverpoolu.
2
@Maker0 Vidal będzie miał ciężko zagrać z trybun ;)
0
@Vxb93 A Valverde przypadkiem nie przekonał osobiście Puiga do zostania w Barcelonie jakiś czas temu? ;)
0
@elmayakos Wolę coś legalnego :)
0
Przepraszam, jeśli temat był już poruszany. Czy jak wykupie Eleven na smarttv to wszystkie mecze są do obejrzenia (Barcy) czy taki głupi system jak w poprzednim sezonie?
0
@Skaramuczi tylko po co nam ktoś na prawe skrzydło?
0
@KapiFCB W sumie masz rację, zupełnie o tym zapomniałem :D Ale o podatki to dużo piłkarzy ma sprawy. W sumie z jednej strony im się nie dziwię - i tak oddają ogromne pieniądze bo im większa kwota to tym więcej oddasz w procencie. Z drugiej strony - przecież i tak to są niewyobrażalne kwoty. A co Messiego - poza podatkami nie ma z nim skandali obyczajowych chyba że znów coś pominąłem ;)
0
@ElSuchar W pracy coraz więcej osób pije i twierdzą, że im smakuje. Natomiast troszkę się musieli natestowac :)
0
@Puyolex Kahn
Cafu Puyol Maldini Abidal
Xavi Makelele Zidane
Messi Ronaldo (gruby) Ronaldinho
2 skład
Buffon
Dani Alves Rio Ferdinand Nesta Ashley Cole
Iniesta Gerrard Pirlo
Figo Henry C. Ronaldo
0
@ElSuchar Ja dwa razy próbowalem yerby w knajpie. Kosztowało sporo, a zupełnie mi nie smakowało. Najlepiej chyba próbować z kimś kto się zna i doradzi :)
0
@BarcaInfo Messi to piłkarski geniusz, w życiu prywatnym zero skandali. Wzór do naśladowania. Jak to się ma do takiego atencyjnego klauna jak Neymar?
0
@Bykunn Dokładnie, nawet Xavi i Iniesta nie błyszczeli od razu.
0
@Barca_Big_Moment Jakby dali to są mega bezmozgami. Aczkolwiek to pewnie plota.
0
@Drozdu7 Mam nadzieję, że zostanie w PSG i kibice będą pamiętać jego szopki i śpiewać piosenki ;)
0
@stoikow 220 mln
0
@kenneth99 Jak ktoś nie lubi PISu to niekoniecznie jest popaprancem. Ja np nie znoszę POPISu i ogólnie nie ufam żadnemu politykowi.