@Kanarek Przecież po remontadzie z PSG dostaliśmy po dupie z Juve 3:0 i odpadliśmy w ćwierćfinale. Miał wtedy dostać złotą piłkę za 1 mecz? Nawet z PSG w 1 meczu dostaliśmy 4:0 i Neymar nie istniał.
Ansu sprawia wrażenie pewniejszego siebie od Pereza. Carles niestety po nieudanych akcjach spuszcza głowę i później się boi jak w sytuacji sam na sam. Oby to zwalczył. Ansu jak na 16 lat to prze kocur.
@panczo Niesamowite jak ludzie potrafią przełamywać kolejne bariery. Film - rewelacja. Byłem pod ogromnym wrażeniem samej historii jak i sposobu realizacji filmu. Jak smutna i symboliczna była śmierć Marka Kotańskiego - to tak w tle filmu.
@OdesseironElektryk bardzo gubi się w zeznaniach :) Aczkolwiek nie wiem jak było bo wersji wydarzeń jest sporo. Nie było mnie tam więc prawdy nie znam. Na chłopski rozum - nie sądzę, żeby gość nie potrafiący skleić 2 zdań mógł okiwac czerwonych.
@marcin000019 Liverpool nas cisnął nawet na camp nou. My byliśmy zabójczo skuteczni i mieliśmy Messiego. Poza tym przy golu Dembele i tak byłoby 4:4 w dwumeczu, a w rewanżu nie istnieliśmy.
@German trzech gości o różnych profilach za jednego, który w sumie już swoich umiejętności nie podnosi i ma od dwóch lat duże problemy zdrowotne. Nie powiedziałbym, ze wychodzi na plus
@monsterrize Ivan się uczepił klubu? Dawno tak głupiego komentarza nie czytałem. Bardzo zasłużony i nie schodzący poniżej pewnego poziomu piłkarz. Zero afer w jego wykonaniu, zawsze oddany klubowi.
Cześć. Czy jest tutaj ktoś, kto zajmuje się testerami oprogramowania/ QA? Mam możliwość zmiany pracy, ale musiałbym uczyć się od zera. Pracodawca da mi taką możliwość, bo chce wykorzystać moją wiedzę domenową. Czy ktoś z Was zaczynał swoją przygodę od zera i jest zadowolony?
0
@Showman Polska piłka klubowa to dno ;) Popisy w europejskich pucharach są tego najlepszym świadectwem.
0
@Transu96 Wiesz, że Rakitic nie zagrał w tym sezonie ani razu w podstawie? ;)
1
@blaugrana_36 Ładna piłkę i nic z nimi nie ugrał. Mało bramek strzelali ;)
0
@AxelF kluvert był księdzem lub mnichem, że dotyczył go celibat? :D
1
@Mazior Wraca do formy bo mało trenował przed sezonem. Obstawiam, że za jakiś czas będzie w podstawie.
0
@Grzybu Pique przy karnym gdzie miał mieć ręce? Ma skakać jak kurczak? Miał pecha i tyle.
1
@Overmars_ Typ jest od trenerki nie od ortografii ;)
1
@Kanarek Przecież po remontadzie z PSG dostaliśmy po dupie z Juve 3:0 i odpadliśmy w ćwierćfinale. Miał wtedy dostać złotą piłkę za 1 mecz? Nawet z PSG w 1 meczu dostaliśmy 4:0 i Neymar nie istniał.
1
Ansu sprawia wrażenie pewniejszego siebie od Pereza. Carles niestety po nieudanych akcjach spuszcza głowę i później się boi jak w sytuacji sam na sam. Oby to zwalczył. Ansu jak na 16 lat to prze kocur.
1
@michalch9 Ciężko napastnikowi strzelać, jak pomocnicy nie kreują mu żadnej sytuacji w ciągu meczu.
0
@yoli Dziś akurat najlepszy pomocnik. De Jong z Roberto niczego nie pokazali.
1
@Messisinio Co Wam da Neymar, jak przy tym trenerze nikt nie wie co ma grać? Neymar nie pomoże.
1
@johny11 Oni nie mają pojęcia co mają grać. Wg mnie to nie kwestia zawodników bo są klasowi - to kwestia trenera.
0
Najlepiej wygląda Busquets i Pique xD
1
@Salwik92 żeby potem w kolejnej rundzie dostać baty od Juve. Z Neymarem czy bez zespół musi się poprawić. Bez tego nawet Messi nam LM nie wygra.
0
@dariooo Człowieku jeden piłkarz nas nie wybawi. Drużyna słabo gra. Neymar może zatuszować.
0
@dunkelritter69 oj, nie znasz Ernesto :)
1
@Salwik92 A z Neymarem dostaliśmy 4:0 w pierwszym meczu z PSG a z Juve 3:0 w dwumeczu.
0
@FC1899Barca Tylko Neymar już nie gra tak jak wtedy i my już nie gramy takiej piłki.
0
@Hushovt Ja wolę Antoine od Neymara ;)
2
@panczo Niesamowite jak ludzie potrafią przełamywać kolejne bariery. Film - rewelacja. Byłem pod ogromnym wrażeniem samej historii jak i sposobu realizacji filmu. Jak smutna i symboliczna była śmierć Marka Kotańskiego - to tak w tle filmu.
6
@OdesseironElektryk bardzo gubi się w zeznaniach :) Aczkolwiek nie wiem jak było bo wersji wydarzeń jest sporo. Nie było mnie tam więc prawdy nie znam. Na chłopski rozum - nie sądzę, żeby gość nie potrafiący skleić 2 zdań mógł okiwac czerwonych.
1
@marcin000019 Liverpool nas cisnął nawet na camp nou. My byliśmy zabójczo skuteczni i mieliśmy Messiego. Poza tym przy golu Dembele i tak byłoby 4:4 w dwumeczu, a w rewanżu nie istnieliśmy.
1
@German trzech gości o różnych profilach za jednego, który w sumie już swoich umiejętności nie podnosi i ma od dwóch lat duże problemy zdrowotne. Nie powiedziałbym, ze wychodzi na plus
2
@MesQueUnClub96 Dziennikarze raczej nie imponują wiedzą ;)
0
@krzysiekjr11 Ma być pierwsza 11 i sami zawodnicy Barcy B?
0
@monsterrize Ivan się uczepił klubu? Dawno tak głupiego komentarza nie czytałem. Bardzo zasłużony i nie schodzący poniżej pewnego poziomu piłkarz. Zero afer w jego wykonaniu, zawsze oddany klubowi.
1
@Piotr777 Przy transferze Neymara akurat Bartomeu nic nie mail do gadania. Wpłacili klauzule i Neymar mógł odejść.
0
Gejmczeindżer :)
0
Cześć. Czy jest tutaj ktoś, kto zajmuje się testerami oprogramowania/ QA? Mam możliwość zmiany pracy, ale musiałbym uczyć się od zera. Pracodawca da mi taką możliwość, bo chce wykorzystać moją wiedzę domenową. Czy ktoś z Was zaczynał swoją przygodę od zera i jest zadowolony?