O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1988

Statystyki

  • Dni w serwisie 1240
  • Liczba komentarzy 290
  • Polecenia 435

Komentarze

0

@BarcaInfo dwie setki poproszę? Nos pasuje.

2

Kucnął już może?

2

@AlvaroHanso A weź tak z czystej ciekawości... styl - jaki jest styl Valverde? Bo może coś mi umyka i tam faktycznie jest jakiś styl i jakiś sens. Nie gramy tiki-taki, nie gramy z kontry, nie gramy wrzutkami, nie gramy skrzydłami, nie gramy passami z drugiej linii, praktycznie nie strzelamy zza pola karnego... A nie sorry! wszystko to robi, jeśli już JEDEN gracz. Czyli styl a'la Valverde to dajcie piłkę Leo i jakoś to będzie... Do tego notorycznie wystawianie zawodników nie na swoich pozycjach, mieszanie składem - nie rotacja ale właśnie mieszanie - vide Rakieta! A z drugiej strony strach (? ) przed ruszeniem niektórych świętych krów - Luisa choćby. Itd. i itp. Masochista!

0

@Colon

/video/1

2

@macio_944 Wyobrażasz sobie np. taki Bayern wygrywający z nami 3:0 a później przegrywający 0:4 z Barca bez Messiego i Suareza? Co by się tam działo? Co zrobiłby Karl-Heinz czy inny Uli. A u nas? Na pocieszenie trenerzyna przegrywa jeszcze finał PK i pracuje dalej. Dziwne, że nowego kontraktu nie dostał! Ale spoko - wygrał przecież dwa razy ligę. Marność nad marnościami...

Zobacz wszystkie

40

Jak go lubię to dzisiaj mnie wnerwil że szok! Po co był Luis na boisku? Czemu Cou nie ogrywa się w meczach z takimi ogórkami? Tak! Ogórkami! Niech nikogo wynik nie zmyli! Co ma Dembele zyskać grając 15 minut? Ełkałesiak od kilku meczy gra piach, ma problem ze stopą ale nie! Ma grać! Ok Ok! W nerwach jestem i po meczu każdy mądry ale mam wrażenie że Valverde się dzisiaj kompletnie pogubił. Oby w niedzielę Barca wróciła bo dzisiaj ani zespołu ani trenera nie było.

24

Dobra, niech będzie - jak nie Polska to może być wtedy Argentyna, należy się Leo.

19

Miej człowieku odrobinę honoru - odejdź, proszę.

17

Oj, rozbawiłeś mnie przed weekendem! dzięki!

14

Na przecietniakow sam Leo wystarczy. Qrde my serio nie mamy drużyny tylko pojedyńczych piłkarzy. Do tego trenera bez jaj. Przykre ale prawdziwe.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?