0

@BarcaInfo dwie setki poproszę? Nos pasuje.

2

Kucnął już może?

2

@AlvaroHanso A weź tak z czystej ciekawości... styl - jaki jest styl Valverde? Bo może coś mi umyka i tam faktycznie jest jakiś styl i jakiś sens. Nie gramy tiki-taki, nie gramy z kontry, nie gramy wrzutkami, nie gramy skrzydłami, nie gramy passami z drugiej linii, praktycznie nie strzelamy zza pola karnego... A nie sorry! wszystko to robi, jeśli już JEDEN gracz. Czyli styl a'la Valverde to dajcie piłkę Leo i jakoś to będzie... Do tego notorycznie wystawianie zawodników nie na swoich pozycjach, mieszanie składem - nie rotacja ale właśnie mieszanie - vide Rakieta! A z drugiej strony strach (? ) przed ruszeniem niektórych świętych krów - Luisa choćby. Itd. i itp. Masochista!

0

@Colon

/video/1

2

@macio_944 Wyobrażasz sobie np. taki Bayern wygrywający z nami 3:0 a później przegrywający 0:4 z Barca bez Messiego i Suareza? Co by się tam działo? Co zrobiłby Karl-Heinz czy inny Uli. A u nas? Na pocieszenie trenerzyna przegrywa jeszcze finał PK i pracuje dalej. Dziwne, że nowego kontraktu nie dostał! Ale spoko - wygrał przecież dwa razy ligę. Marność nad marnościami...

0

Byłem kiedyś na meczu oldbojów. Wiadomo, tempa, szybkości już nie było, zaangażowanie też już zdecydowanie słabsze, motywacji pewnie czasem brak. Bo tu coś zaboli, tam coś strzyknie. Ale od czasu do czasu jakieś zagranie wyjdzie, że wow! Widać było, że panowie gdzieśkiedyścośtam grali. Hmm hmm Barca Valverde?

1

@AlvaroHanso Troll czy masochista?

1

@Odesseiron myślę, że jednak Lewy wtedy i Kurski ogłosi się odkrywcą jego talentu...

3

Podobno Kurski kombinuje jak za rok galę zrobić u nas... i żeby dziennikarze smsami głosowali...

2

@KataloniaMyLive Oni mają Trenera a nie Valverde ...

0

Prawda jest taka, że dopóki sił i chęci starczyło to wyglądało nawet nawet. Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że to "tylko" Borussia była. Sorry ale to akurat nie jest ich najlepszy czas plus to, że oni chyba nie potrafią grać takich meczy vide- mecz z Bayernem. Martwi to, że taki Suarez już od 30 minuty oddychał rękawami i to, co zawsze "że jest Messi jest granie". Leo stoi-Barca stoi. Liczę na Franka, że więcej na siebie będzie brał i pociągnie innych za sobą. Oby go nie stłamsili jak Cou...

0

@Libertad Ej no, lubię Rakietę ba! to jeden z moich ulubionych piłkarzy w ogóle ale wczoraj pierwsze 20 minut to katastrofa praktycznie była. Same straty (fuks, że w 2 minucie nie przegrywaliśmy po jego stracie 1:0), niecelne podania, złe zagrania. Normalnie jakby junior jakiś wyszedł i się spalił. Później było lepiej ale też bez cudów. Także Franki-Arthur- Bussi/Vidal/Rakieta tak bym to widział...

0

@Undertaker87 A jeśli nawet jakimś cudem wygra pojedynek na skrzydle, to co dalej? W polu karnym zazwyczaj będzie jeden jedyny Suarez a przed polem Leo - jaka jest szansa wrzutki? dogrania? do któregoś z nich? Nawet Albie to nie zawsze wychodzi a gra na pamięć z Leo. Czyli praktycznie zostaje schodzenie ze skrzydła do środka - i wtedy ta pozycja ma sens, schodzi z lewej strony na prawą nogę... Ale do tego trzeba mieć szybkość i tzw. "kiwkę" a tutaj tego nie ma.

2

@barteq piłka wyszła

2

Idealny trener... qwa mam nadzieję, że to błąd w tłumaczeniu, ja pierdziu.

0

Ile w piłce, w sporcie znaczy psychika. BVB znowu jak chłopcy przy mężczyznach. Ps. Lewy minimum pierwsza 5 w wiadomym głosowaniu.

0

@Cave podpisuję się pod tym łobiema ręcami i nogami. Serio.

0

Ej? Jak odpadniemy w fazie grupowej i np. przegramy z białymi
to wywalą Valverde? Bo, że sam zrezygnuje to nie uwierzę.

0

Ciekawe jakby gargamel schrzanił np takiego Lewego? Na rozgrywaniu by go ustawił? Dobrze że Marca nie może np na lewej obronie wystawić.

0

@sky_entertainment1 następny "nie ma słabych zespołów", "jesteśmy liderem", "mecz na zero z tyłu", ludzie! Co wy bierzecie?! Też tak chcę!

1

@nadachu twarzowa taka

3

@Forseti Joł, a chciałbyś u nas Ramosa?

0

Pomijając kwestie wiary to na co nam ten helloween? Równie dobrze możemy jak meksykanie zacząć balować na grobach. Gitarrra, piwko i heja! I co dalej? Wurst na stole wigilijnym? Indyk 11 listopada? Szanujmy siebie i swoje tradycje.

1

Osobiście oszczałem tę butelkę. Czy tą? Tamtą? Qrde

0

@VamosRakieta Ale w sumie o co kaman? Toć to podanie było hmm w sumie normalne, ba! gdyby nie przyjęcie kierunkowe dość mocno zagranej półgórnej piłki przez Leo to pewnie było "co ten Rakitic odwala"... I żeby nie było - bardzo lubię i cenię Ivana.

1

@Danny Gaucho Może i razem siedzą, ale jak trzeba będzie po dokładkę lecieć do Krysia zapitala.

0

A ktoś z Was w ogóle go w tym Bayernie oglądał? Czy tylko w statsy patrzycie?

0

@MarioVeB! Sam nie wiem... 4 miejsce w III lidze, lidze która jest jeszcze podzielona na 4 podgrupy, czyli można powiedzieć że są na 13-16 miejscu w całej III lidze... oj dobra, takie tam... Serio - wg mnie nawet trening z Leo czy Grizem to więcej niż gra często z ogórkami w III lidze. Do tego co jakiś czas 30-35 minut w meczu i będzie się chłopak rozwijał.

1

@Arkon Wiesiu Wraga- na żywo oglądałem go tylko w RKS Radomsko ale wtedy to był Wiesiu Profesor Wraga.
Ps. Dokopiemy Wam dzisiaj ;) Pzdr.

0

@PeteR10 u mnie bardziej ten widoczny strach naszych... A to "tylko" Slavia była... dziękujemy ci Valverde.

Media