@tatonik dej Boże. I konfederacja niech rośnie w siłę. Korwin out na emeryturę i młodzi do władzy. Mentzen w następnej kadencji z innej listy żeby miał wplyw.
Warto poczytac jak to Coutinho miał miażdżyć u nas. Rivaldo był świetnym pilkarzem, ale jeśli chodzi o potencjalne transfery to zawsze zachwala i to głównie swoich rodaków.
@Galford Pamiętam transfer Eto'o który był dobry w Mallorce czy Yaya Toure którego nikt nie znał zbyt dobrze. Często znane nazwiska nie gwarantują dobrego transferu i to nie tylko u nas.
@VenoM Przede wszystkim jaki jest sens sprowadzania piłkarzy, których trener nie widzi w zespole? To był podstawowy problem i nadal tak będzie. Kupowanie piłkarzy nie pod profil to wydawanie kasy w błoto. Nie ma żadnego pomysłu na transfery od jakiegoś czasu. Jest na YT ciekawy odcinek Tomasza Cwiakaly na ten temat.
@Black_Wolf_95 Czy siedzisz w łóżku i lodówce Dembele? Może teraz to nie jest kwestia złego prowadzenia się. Ronaldinho zle się prowadził i jakoś nie miewał takich kontuzji.
@chrisek79 Fajnie tylko nie widziałem tych opinii jak przy podpisywaniu umowy przez Neymara ani w momencie transferów. Po fakcie każdy jest mądry. Przy podpisywaniu kontraktu z Neyem i przy transferach 99% procent ludzi było zachwyconych. Teraz łatwo się popisywać jak to zarząd zawalił. Nie bronię zarządu, ale wg mnie Neymar odwalił dziadostwo, a klauzula była i tak ogromna. Byłem też zadowolony z transferów bo nikt nie spodziewał się, jak to się potoczy. Kwota transferów to moim zdaniem też po częsci wina Neymara bo mógł uprzedzić że odejdzie i transfery byłyby przeprowadzone wcześniej. Kluby widząc ile dostaliśmy nie mogły nie zarobić.
@amanter Nie wiem jaki jest w szatni, ale na boisku raczej nie widać jego umiejętności przywódczych. Tutaj miły gest, ale nie definiuje go jako kapitana.
@chrisek79 Neymar chciał hajsu i bycia liderem drużyny. Widać włodarze nie chcieli mu dawać gigantycznej podwyżki. Płaszczenie się przed Neyem też byłoby niepoważne. A klauzulę ustalili taką, na jaką Neymar się zgodził. Poza tym jak ją ustalali to raczej nikt się nie spodziewał, że szejkowie wydadzą aż tyle pieniędzy.
@Szpenser Jest napisane, że ma doświadczenie na arenie międzynarodowej, a nie że jego doświadczenie przyda się na arenie międzynarodowej. Czytanie ze zrozumieniem.
@ToshyFCB Dokładnie. Trzeba myśleć o erze po Messim bo im szybciej się to ogranie tym lepiej. Na ten moment jest granie na Messiego przez co łatwo nas wyeliminować.
@ToshyFCB Pomijając syf w klubie to Messi ma tworzyć Barcelonę, a nie wszyscy mają skakać przy nim i robić.pod niego. Fc Barcelona istniała przed Messim i jak odejdzie to też będzie istniała.
@RydwanFaraona Moim zdaniem może zawojować więcej. Chłopak ma 17 lat. Jak będzie się spokojnie rozwijać to może za 2 - 3 lata będzie super skrzydłowym. Musi nabrać doświadczenia i przybrać masy mięśniowej bo widać że fizyczne pojedynki są dla niego ciężkie.
@stone80 Stracił kontakt z rzeczywistością? De Jong grał świetnie na początku sezonu, teraz już nie ma tak kolorowo. Dlaczego Rakitic wczoraj grał w podstawie? Przecież Setien mógł postawić na Roberto czy Puiga. Czyżby WSZYSCY trenerzy się mylili korzystając z jego usług?
@koksik2700 Nie wiedziałem, że Ousmane jest mój. Twoi są pewnie Messi i Ter Stegen. Pamiętasz, że Suarez też wymuszał transfer? Pamiętasz, że ter Stegen wymuszał miejsce w bramce w biurach? Coutinho też wymuszał transfer i jakoś nie ma problemów z kontuzjami. Poza tym, myślisz że Barcelona nie miała wpływu na zachowanie Dembele względem Borussi? I tak na koniec - jakbyś miał okazję w jego wieku iść do Barcelony, która ma chwilowo miejsce na twojej pozycji to byś czekał aż kupią kogoś innego? Neymar jak odszedł w wielkim smrodzie to ok - bo większość na stronie chce go z powrotem. Podwójne standardy. Też uważam wymuszanie transferu za szczeniackie, ale pisanie że to powoduje teraz kontuzje jest żałosne.
3
@Majkel34 nie tylko Ty. PiS ogłupia naród. Wysokie socjalne, durnota w ich telewizji nie mówiąc o kosmicznej propagandzie. Szkoda gadać.
0
@tatonik dej Boże. I konfederacja niech rośnie w siłę. Korwin out na emeryturę i młodzi do władzy. Mentzen w następnej kadencji z innej listy żeby miał wplyw.
3
@Kamilos84 Wiesz że wydajemy na pensje piłkarzy (w tym nowych) chyba najwięcej w Europie?
2
Warto poczytac jak to Coutinho miał miażdżyć u nas. Rivaldo był świetnym pilkarzem, ale jeśli chodzi o potencjalne transfery to zawsze zachwala i to głównie swoich rodaków.
1
@Rysiu Stuleje się na Ciebie zaraz rzucą xD
1
@Galford Pamiętam transfer Eto'o który był dobry w Mallorce czy Yaya Toure którego nikt nie znał zbyt dobrze. Często znane nazwiska nie gwarantują dobrego transferu i to nie tylko u nas.
1
@VenoM Przede wszystkim jaki jest sens sprowadzania piłkarzy, których trener nie widzi w zespole? To był podstawowy problem i nadal tak będzie. Kupowanie piłkarzy nie pod profil to wydawanie kasy w błoto. Nie ma żadnego pomysłu na transfery od jakiegoś czasu. Jest na YT ciekawy odcinek Tomasza Cwiakaly na ten temat.
1
@Black_Wolf_95 Czy siedzisz w łóżku i lodówce Dembele? Może teraz to nie jest kwestia złego prowadzenia się. Ronaldinho zle się prowadził i jakoś nie miewał takich kontuzji.
1
@FDJ Ciekaw jestem jakby się prezentował, ale raczej nie ten poziom. No i bałbym się o odnowienie kontuzji ze względu na historię.
1
@zawsze_barca kącik robótek ręcznych xD Nie zakładaj lepiej bo Cię PIS zamknie :D
7
@4drian0 Jak nauczyć się gwizdać i robić balona z gumy do żucia :)
0
@chrisek79 Obawiam się, że z Betisem to nie mamy co liczyć na komplet punktów.
0
@chrisek79 Fajnie tylko nie widziałem tych opinii jak przy podpisywaniu umowy przez Neymara ani w momencie transferów. Po fakcie każdy jest mądry. Przy podpisywaniu kontraktu z Neyem i przy transferach 99% procent ludzi było zachwyconych. Teraz łatwo się popisywać jak to zarząd zawalił. Nie bronię zarządu, ale wg mnie Neymar odwalił dziadostwo, a klauzula była i tak ogromna. Byłem też zadowolony z transferów bo nikt nie spodziewał się, jak to się potoczy. Kwota transferów to moim zdaniem też po częsci wina Neymara bo mógł uprzedzić że odejdzie i transfery byłyby przeprowadzone wcześniej. Kluby widząc ile dostaliśmy nie mogły nie zarobić.
1
@amanter Nie wiem jaki jest w szatni, ale na boisku raczej nie widać jego umiejętności przywódczych. Tutaj miły gest, ale nie definiuje go jako kapitana.
0
@bari_94 A skąd wiesz, że to nie plota? Źródło jak superekspres.
0
@stone80 Nie zapominajmy, że Messi też zazwyczaj idzie w inne strefy więc nie do końca jest skrzydłowym.
1
@pluszek Tam też kończy się cykl. Wydaje mi sie, że Liverpool po sezonie też mocno spuści z tonu.
0
@hazo428 A jaka radość i wyczekiwanie było na stronie. Radzę poczytać komentarze po obu transferach. Jak nie poszło to teraz łatwo krytykować.
0
@Peciak Po fakcie to każdy mądry.
1
@chrisek79 Neymar chciał hajsu i bycia liderem drużyny. Widać włodarze nie chcieli mu dawać gigantycznej podwyżki. Płaszczenie się przed Neyem też byłoby niepoważne. A klauzulę ustalili taką, na jaką Neymar się zgodził. Poza tym jak ją ustalali to raczej nikt się nie spodziewał, że szejkowie wydadzą aż tyle pieniędzy.
2
@Szpenser Jest napisane, że ma doświadczenie na arenie międzynarodowej, a nie że jego doświadczenie przyda się na arenie międzynarodowej. Czytanie ze zrozumieniem.
15
@chrisek79 Oddali? Chyba nie rozumiesz jak działa klauzula.
0
@AlvaroHanso Serio, dalej wierzysz że całe zło to wina Ernesto?
0
@ToshyFCB Dokładnie. Trzeba myśleć o erze po Messim bo im szybciej się to ogranie tym lepiej. Na ten moment jest granie na Messiego przez co łatwo nas wyeliminować.
1
@ToshyFCB Pomijając syf w klubie to Messi ma tworzyć Barcelonę, a nie wszyscy mają skakać przy nim i robić.pod niego. Fc Barcelona istniała przed Messim i jak odejdzie to też będzie istniała.
0
@IronSanHybrid Dlaczego do sądu?
3
@marcin000019 Przed transferem nie miał w ogóle kontuzji.
3
@RydwanFaraona Moim zdaniem może zawojować więcej. Chłopak ma 17 lat. Jak będzie się spokojnie rozwijać to może za 2 - 3 lata będzie super skrzydłowym. Musi nabrać doświadczenia i przybrać masy mięśniowej bo widać że fizyczne pojedynki są dla niego ciężkie.
0
@stone80 Stracił kontakt z rzeczywistością? De Jong grał świetnie na początku sezonu, teraz już nie ma tak kolorowo. Dlaczego Rakitic wczoraj grał w podstawie? Przecież Setien mógł postawić na Roberto czy Puiga. Czyżby WSZYSCY trenerzy się mylili korzystając z jego usług?
2
@koksik2700 Nie wiedziałem, że Ousmane jest mój. Twoi są pewnie Messi i Ter Stegen. Pamiętasz, że Suarez też wymuszał transfer? Pamiętasz, że ter Stegen wymuszał miejsce w bramce w biurach? Coutinho też wymuszał transfer i jakoś nie ma problemów z kontuzjami. Poza tym, myślisz że Barcelona nie miała wpływu na zachowanie Dembele względem Borussi? I tak na koniec - jakbyś miał okazję w jego wieku iść do Barcelony, która ma chwilowo miejsce na twojej pozycji to byś czekał aż kupią kogoś innego? Neymar jak odszedł w wielkim smrodzie to ok - bo większość na stronie chce go z powrotem. Podwójne standardy. Też uważam wymuszanie transferu za szczeniackie, ale pisanie że to powoduje teraz kontuzje jest żałosne.