O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Ajax, Sporting CP, ŁKS.
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5200
  • Liczba komentarzy 2595
  • Polecenia 3770

Komentarze

1

@Galford a napastnik marzenie!

1

Chyba zawodnik Sporting Clube de Portugal, w skrócie Sporting CP. Panie Skowronek, proszę nie powielać tych złych i głupich polskich manier językowych. Na stronie Footbal Clube de Barcelona nie mogą mieć miejsce takie błędy.

0

@Coutinho007 bo takie są statystyki archiwum VAR, poza tym trzeba przytomnie cały sezon oglądać, a nie głupio teraz komentować

0

@Never to idź kibicować realowi, co tu robisz

0

@michasfcb89 co ty wypisujesz? mamy stać się kolejnym nijakim klubem? Wariactwo jakieś.

Zobacz wszystkie

66

Był Hleb, teraz nadszedł czas na Bułkę.

62

Nie było innej opcji na ten moment. Mogą go sprzedać w każdym momencie. Nikt nie weźmie gościa co nie gra od kilku miesięcy. Wyluzujcie.

61

Nie chce zabrzmieć zbyt pompatycznie ale taką akcje Barca miala już z Ronadinho!. Wsiadal On w samolot do Manchesteru a wyladował w Barcelonie. Ten transfer (Rossela sic!) zmienił historię Barcelony.
R10 był mlodym ustalentowanym brazylijczykiem. Grał we Francji widowiskowo ale nie aż tak dobrze jak wielu by przypuszczało. Dla mnie Malcolm to strzał w 10. Chłopak gra w stylu mixu Williama i Douglasa Costy plus ma fajny błysk techniczny. Lewa noga. Dobra cena. Tu wszystko musi wypalić. Super ruch.

57

Wtopa dekady. 40 baniek na czysto za niego poszło ? Plus klauzule ?

53

Rozumiem jego podejście. Chce odejsc jak mistrz a nie jak zawodnik w słabej formie. Kwestie finansowe w jego przypadku nie maja znaczenia. Wybitna postać.P.s. ładnie dosrał Neymarowi. Myślę że średnio go lubiła szatnia.

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?