O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Ajax, Sporting CP, ŁKS.
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 2382
  • Polecenia 3372

Komentarze

1

@Agent005 Co musi? Jest umieszczany bo konsumentami tych filmów są też osoby o określonym kolorze skóry i np preferencjach. To wynik kapitalizmu, chęci zysku, a nie rządu światowego. Ogarnij się Incelu.

0

Ciekawe czy za 10 lat będą na tej stronie komentarze Messiego z jakąś głupią fotką. Możecie dać lepsze zdjęcie najlepszej lewej nogi przełomu tysiąclecia i naszej wybitnej 10?

0

@Dasty i masa bardzo dobrych meczów na kilku pozycjach. Głupia ta wsza krytyka. Nie mamy lepszego obrońcy w kadrze i nie mam hajsu na zakup nowego. Inna sprawa że nie ma rynku ciekawych zawodników poza Dostem (słabo doświadczonym).

1

@MaFCB na głowę upadłeś chyba... ważne, że podawał w klasykach kilka razy i Paryżowi włożył.

0

nakazać mu przejście operacji, to ma zrobić zarząd.

Zobacz wszystkie

66

Był Hleb, teraz nadszedł czas na Bułkę.

62

Nie było innej opcji na ten moment. Mogą go sprzedać w każdym momencie. Nikt nie weźmie gościa co nie gra od kilku miesięcy. Wyluzujcie.

61

Nie chce zabrzmieć zbyt pompatycznie ale taką akcje Barca miala już z Ronadinho!. Wsiadal On w samolot do Manchesteru a wyladował w Barcelonie. Ten transfer (Rossela sic!) zmienił historię Barcelony.
R10 był mlodym ustalentowanym brazylijczykiem. Grał we Francji widowiskowo ale nie aż tak dobrze jak wielu by przypuszczało. Dla mnie Malcolm to strzał w 10. Chłopak gra w stylu mixu Williama i Douglasa Costy plus ma fajny błysk techniczny. Lewa noga. Dobra cena. Tu wszystko musi wypalić. Super ruch.

57

Wtopa dekady. 40 baniek na czysto za niego poszło ? Plus klauzule ?

53

Rozumiem jego podejście. Chce odejsc jak mistrz a nie jak zawodnik w słabej formie. Kwestie finansowe w jego przypadku nie maja znaczenia. Wybitna postać.P.s. ładnie dosrał Neymarowi. Myślę że średnio go lubiła szatnia.