O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Ajax, Sporting CP, ŁKS.
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3500
  • Liczba komentarzy 2297
  • Polecenia 3218

Komentarze

1

Graniem na czas załawiliśmy Bordalasa. Coś na co narzekał w przeszłości Setien. Zabawne.

0

Wielki Rivaldo!!!!

3

Sancho szedł do BVB po sprzedaży przez Niemców Dembola... Zabawne...

2

Co roku robimy transfery, które można nazwać właściwymi. Kupujemy piłkarzy znanych i "niby-dobrych", a później się okazuje że jednak do nas nie pasują. Boję się nieco o Lautaro. Brakuje mi mniej oczywistych transferów, a bardzo podnoszących poziom sportowy drużyny. Tricao może kimś takim będzie.

0

Nie cierpię od lat Getafe m.in. za ten słynny dwumecz w Pucharze Króla ale... oni od czasów Bordalasa grają wg mnie bardzo dobrze. Ostro ale też inteligentnie. Mają charakternych i zgranych zawodników. Nie rozumiem tego hejtu. Dużo gorzej ogląda się Atletico M. czy Athletic B. Mocny rywal przed nami.

Zobacz wszystkie

66

Był Hleb, teraz nadszedł czas na Bułkę.

62

Nie było innej opcji na ten moment. Mogą go sprzedać w każdym momencie. Nikt nie weźmie gościa co nie gra od kilku miesięcy. Wyluzujcie.

61

Nie chce zabrzmieć zbyt pompatycznie ale taką akcje Barca miala już z Ronadinho!. Wsiadal On w samolot do Manchesteru a wyladował w Barcelonie. Ten transfer (Rossela sic!) zmienił historię Barcelony.
R10 był mlodym ustalentowanym brazylijczykiem. Grał we Francji widowiskowo ale nie aż tak dobrze jak wielu by przypuszczało. Dla mnie Malcolm to strzał w 10. Chłopak gra w stylu mixu Williama i Douglasa Costy plus ma fajny błysk techniczny. Lewa noga. Dobra cena. Tu wszystko musi wypalić. Super ruch.

57

Wtopa dekady. 40 baniek na czysto za niego poszło ? Plus klauzule ?

53

Rozumiem jego podejście. Chce odejsc jak mistrz a nie jak zawodnik w słabej formie. Kwestie finansowe w jego przypadku nie maja znaczenia. Wybitna postać.P.s. ładnie dosrał Neymarowi. Myślę że średnio go lubiła szatnia.