O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Ajax, Sporting CP, ŁKS.
  • Barcelonie kibicuję od 1994

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 2317
  • Polecenia 3268

Komentarze

0

Proszę bardzo: Laudrup do Romario w meczu p-ko Osasunie (łycha i później lob), Guardiola do Romario w klasyku po czym nastąpił słynny zwód "na krowi ogon", Ronaldinho do Xaviego w klasyku (łychą rzucił i później piękny lob nad Cassilasem), Larsson do Etoo finał LM, Davids - centrostrzał do R10 i mega gol po założeniu sombrero p-ko Osasunie, De Boer do Rivaldo i przewrotka p-ko Valenci. DUŻO TEGO :V

1

Odważnie mówi o religii, świetnie.

0

Nie wierzę w transfer Dembele, z kolei Ndombele wydaje mi się nieco zbyt statycznym zawodnikiem, patrz Song.

1

@Messibestplayerintheworld Odszedł mocno skłócony i pewnie dlatego. U nas się pamięta wybryki wychowanków. Ale faktycznie to jest ciekawy zawodnik.

1

@tobiasson92 jeszcze bardziej liberalny kodeks pracy? Może od razu powrót do XIX wieku, do pracy dzieci? Jakie liberalne głupoty masz w głowie.

Zobacz wszystkie

66

Był Hleb, teraz nadszedł czas na Bułkę.

62

Nie było innej opcji na ten moment. Mogą go sprzedać w każdym momencie. Nikt nie weźmie gościa co nie gra od kilku miesięcy. Wyluzujcie.

61

Nie chce zabrzmieć zbyt pompatycznie ale taką akcje Barca miala już z Ronadinho!. Wsiadal On w samolot do Manchesteru a wyladował w Barcelonie. Ten transfer (Rossela sic!) zmienił historię Barcelony.
R10 był mlodym ustalentowanym brazylijczykiem. Grał we Francji widowiskowo ale nie aż tak dobrze jak wielu by przypuszczało. Dla mnie Malcolm to strzał w 10. Chłopak gra w stylu mixu Williama i Douglasa Costy plus ma fajny błysk techniczny. Lewa noga. Dobra cena. Tu wszystko musi wypalić. Super ruch.

57

Wtopa dekady. 40 baniek na czysto za niego poszło ? Plus klauzule ?

53

Rozumiem jego podejście. Chce odejsc jak mistrz a nie jak zawodnik w słabej formie. Kwestie finansowe w jego przypadku nie maja znaczenia. Wybitna postać.P.s. ładnie dosrał Neymarowi. Myślę że średnio go lubiła szatnia.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?