O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1341
  • Liczba komentarzy 303
  • Polecenia 227

Komentarze

0

Yeahhhhhhhhhhhh

1

Bramka Balde. Kto kiwa z jednego kroku.

1

@Veysel Paulinho nic nie pokazywał w ŁKS a wiadomo jak jego kariera się potoczyła.

0

Newcastle - tyle pieniędzy i nie wzmocnić się. Nikt nie mówi o wydawaniu pieniędzy na lewo i prawo jak to PSG robi ale 1-2 zawodników młodych którzy się wyróżniają warto było kupić. Jak oni chcą z wojować PL o Lidzę Mistrzów nie wspominając takimi zawodnikami jak Longstaff czy Willock.

0

Patrząc na grę Newcastle to PL to najgorsza liga z top 5 a nie najlepsza!

Zobacz wszystkie

12

Krytykujecie takiego Alonso ale żaden z was nie zauważy ze Kounde zagrał słaby mecz. Nie mówię o przypadkowej bramce ale on miał strat to szkoda gadać. Piłka od pięty mu się odbiła. Araujo też kilka błędów popełnił. Ter Stegena pierwsza bramka. Barca dzisiaj remisuje tylko przez błędy w obronie. Jeśli mamy wygrać w rewanżu to kilku zawodników musi odpocząć przed meczem żeby złapać świeżość.

11

@Ziemny Z całym szacunkiem do Trenta ale nie chcę w Barcelonie żadnego Angola. Policzyć można ich na palcach jednej ręki którzy sobie poradzili w la lidze.

11

@Veysel Nie ująłbym tego w ten sposób. Perez nie przywiązuje się do zawodników. Mógł trzymać Casemiro ale wolał wymienić na młodszy model. Ile mieliśmy ofert za zawodników jak byliśmy na topie. Rakitic już miał coś prawie 30 a sumka by niezła stuknęła. Po prostu Barca traci najlepszy moment do sprzedaży danego zawodnika póki jest czas.

8

13 podań Realu po 15 minutach gry. Tu Getafe gra?

8

@pep10 Co ty pierdzilisz? Przecież Ansu gra w meczach. Tylko nie może grać we wszystkich bo to jeszcze dzieciak. Jego organizm musi się przystosować. Nie można to przetrenować!

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?