O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4323
  • Liczba komentarzy 244
  • Polecenia 488

Komentarze

0

@Rhaan jego da się ogarnąć motorycznie, sprzedaż w tym momencie - pod formą- jest w sumie bez sensu. Ile to będzie pieniążków?
Lepiej pozbyć się typowych zapychaczy składu wymienionych wyżej. Jeśli Fati rzeczywiście nie zrobi żadnego progressu - zastanowić się mocno nad sprzedażą.
No i wygląda na takiego zawodnika zablokowanego mentalnie po tej kontuzji. Po prostu stracił czucie wejścia w odpowiedni drybling, może to w dużej mierze kwestia ogarnięcia głowy.
Na chwilę obecną jestem za zostawieniem go w klubie, chyba że pojawią się lepsze alternatywy (ale nie ma co się łudzić). Swoją drogą Real dopina Bellinghama, a my od paru sezonów napędzamy jedynie skandale.

0

Naprawdę tyle osób jest chętnych do żegnania Fatiego? Tak, gość przeciętnie przędzie, ale ma dopiero 20 lat. Vinicius ma w tym momencie 22, a dwa lata temu grał jak imbecyl. Teraz kręci świetne statystyki...
Nad takimi transferami to trzeba się zastanowić, lepiej podziękować Ferranowi, Alonso, Roberto, czy wyprzedać Garcię a nie zastanawiać się nad Fatim, czy jak tutaj... nad Kessie.

0

@Dieselzor ale po porażce można się wcześniej nayebać :D

0

@Marcelinho99 zaproponuj trenera, który jest obecnie dostępny i coś by zmienił :)

0

@Kondziubarca Nieważne jakiej kadry klub by nie ogarnął, dwa-trzy miechy grania ze sobą to zdecydowanie za mało. Jasne, na czolowke ligi starczy, ale już na LM nie. Tym bardziej, że jak widać - kilka absencji i wszystko leci, szczególnie, gdy problem leży w defensywie ;)

Zobacz wszystkie

87

Ale tak serio to w ch.. mi szkoda Chłopa..

37

24

Jak dla mnie, wtedy i tak powiedział prawdę, a teraz po prostu musiał na siłę przeprosić, bo sytuacja tego wymagała.. W głowie zostanie to, co było.

24

Wypożyczmy Wague, sprzedajmy Semedo i zostańmy z genialnym Roberto na prawej obronie :D

19

Gość nie daje od dawna (żeby nie powiedzieć nie dawał nigdy) żadnej jakości. Po co kogoś takiego trzymać? Żeby miał chociaż charakter i był wsparciem dla zawodników..

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?