Następny mecz:  Valencia  -  Barcelona     ·  Dziś o 16:00  ·  21. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

28 marca 2019

Dni w serwisie

302

Liczba komentarzy

15

Ocena komentarzy

+32

Najlepiej oceniane komentarze
  • Seniorex

    Griezmann to może być nasz najlepszy transfer od wielu lat. A oto dlaczego tak twierdzę. Jest bardzo wybiegany i świetny w bronieniu co przy obecnej taktyce 433 w ataku i 442 w obronie idealnie pasuje więc do obecnej taktyki. Co go różni od Coutinho, ano to że jest szybszy, śmiem twierdzić że lepiej radzi sobie 1 na 1, czy będzie lepszy w grze kombinacyjnej zobaczymy. Kolejna jego zaleta to, to że może być zmiennikiem Suareza i grać na szpicy. Jego obecność na boku (oczywiste jest że Dembele i Coutinho wypadają z pierwszej 11) da szansę na dużo większą kreatywność w środku, ponieważ powinien odciążyć środkowych pomocników z asekuracji, a to zrobi miejsce dla de Jonga, Arthura i Busiego. Wówczas przyjdzie ogromna poprawa gry środka pola i raptem się okaże, że Busi zacznie grać o niebo lepiej. Brakuje tylko wzmocnień na bokach obrony i będzie cacy.

  • Seniorex

    Zupełnie nie rozumiem tej napinki odnośnie Griezmanna. Gość jest mega zawodnikiem, w najlepszym wieku dla piłkarza z pola, bardzo wszechstronny, świetnie broni, bardzo profesjonalny za 120 baniek co na obecnym rynku transferowym należy uznać za promocję. I marudzenie, że niby się wypiął w tamtym roku na Barcę, zwyczajnie dostał zapewnienie, że Athletico się wzmocni i omamili wizją wygrania w LM na własnym stadionie.Ja go rozumiem, poza tym to też człowiek i ma prawo popełniać błędy jak każdy z nas. Chowanie urazy za coś takiego jest dziecinne i na tym poziomie nie powinno mieć miejsca, ponieważ na rynku transferowym nie ma w czym wybierać na tym poziomie, a do tego za takie pieniądze.

Gorące tematy