BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Acha czyli brak dowodów, słowo przeciwko słowu i cyk ban na rewanż (:
Nieźle sie tam bawią
6
Dużo tych LS ostatnio ściągamy do szkółki, jeszcze Bisiwu chca latem wziąć
Jeszcze zainteresowanie kolejnym napastnikiem
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
0
@Pateroos dzisiaj to był pewniak, tylko szkoda że nie wyszedł zamiast Kounde bo jest zagrożony absencją z Villarrealem
0
@Pateroos no słuchaj bardzo słabo by to wyglądało jak nawet na spadkowicza byliby sie go wystawić
1
@blakkudium Cancelo to mógł zagrac dziś za Kounde bo grozi mu absencja z Villarrealem
1
@Foton ale z tym Raphinha na 9 to sie uspokój
6
Teraz byle tego jutro nie spieprzyć
0
@PepGardiola ja to widze okazje żeby go sprzedać w końcu
0
@PepGardiola i zaczyna sie xd
0
@kanver_ no ale z drugiej strony mamy to samo z Joanem a nawet lepiej w tym sezonie
2
@ViscaelBarca2007 gdyby nie ta kontuzja to nie byłoby mowy o pobiciu rekordu, szkoda trochę
1
@Luciano99 tak ale wzięcie go odrazu z Como to też ruletka bo może spalić sie jak ten Motta i sezon do kosza. Moim zdaniem po Flicku trzeba ruszyć po kolejnego trenera z topu a nie takiego ktory na ten top dopiero wchodzi. Może Lucho będzie do wzięcia, Kloppa moze sie uda namówić na powrót, tez w zależności od tego ile Flick bedzie u nas pojawia sie kolejne opcje typu Kompany czy Nagelsmann
4
@Luciano99 fajnie by było gdyby ten Fabregas obskoczył jeszcze jeden klub przed nami, lepszy od Como. Motta był w bardzo podobnej sytuacji i też sie świetnie zapowiadał i sie spalił
1
@Lanosss temat Grimaldo jest grzany od tylu lat że nie wierzę że wróci, sam raz mówił że była opcja powrotu albo nie skorzystaliśmy.
Martin ostatnio mówił że nigdzie nie odchodzi niestety
@krol211 w sensie że śmiałem wymienic zawodnika którym sie interesujemy? Ja go nie chce ale nie bede ignorował faktu że przy braku przedłużenia Lewego jest jedna z niewielu realnych opcji i topowe źródło pisało o naszym zainteresowaniu
1
@Lisek Moretto pisał o zainteresowaniu nim, jesli nie przedłużą Lewego to będzie to niestety najbardziej realna opcja
6
Dobra to już nawet złudzeń robić nie będą. Jestem praktycznie pewny że tak będzie wyglądać okienko pierwszego zespołu (nie biorę pod uwagę wzmocnien rezerw bo ciężko tu cokolwiek przewidzieć)
- Senesi / przedłużenie Christensena (być może obie opcje)
- wykup Rashforda
- przedłużenie Lewego / Vlahović
I na więcej sie nie nastawiam, ale przydałby sie jeszcze boczny obrońca typu Raum albo Ryerson żeby zwiększyć głębie składu i konkurencje
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
0
@Kinginiesta super przywołanie meczu z Atletico gdzie Olmo zostawił go samego i musiał ogarniac lewa flanke w pojedynkę przez caly mecz w obronie i ataku.
Np. podanie do Olmo z Sociedad na setke
0
@Kinginiesta wystarczy oglądać mecze i widziec jaka robotę robi na boisku, i dalej jest to młody obrońca. Jedynie przydałby mu sie prawdziwy konkurent a nie Martin czy Cancelo
3
@Filipem @tbas ale wy wiecie że jak ktoś nie gra to nie jest to bez powodu? Jak Cancelo jest nawet za Martinem w kwestii rotacji to nawet nie ma o czym mówić
0
@Kinginiesta no dziwne że przekonuje go LO który spokojnie jest w top10 na swojej pozycji a może nawet top5. Cancelo to nawet z Martinem przegrywa rywalizacje
3
@blakkudium to niech to pokażą bo seria ważnych spotkań sie zaczyna
3
@Kozinho. kwestia czasu to jest jego powrót do Arabii
@norbi77 mnie tu próbowali przekonać że w pierwszym składzie grał będzie xd, a tymczasem nawet pierwszy do rotacji nie jest
12
Nie ma to jak przepalić pare mln
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
3
@liberoFCB dopiero co trzy talenty ściągnęliśmy do szkółki, ten jest już czwartym w tym sezonie w tym sezonie
6
Te PSG ciekawe xd
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
1
@blakkudium lepiej sie nie dało trafić z transferem bramkarza
5
@ViscaelBarca2007 ja już z tego Senesiego będę bardzo zadowolony. Sytuacja wygląda tak że albo on albo zostajemy z tym co jest, Njistada też nie zgarniemy bo przedłużył kontrakt. Realistycznie to będzie ten Senesi + wykup Rashforda a resztę łatanie szkółka
@blakkudium @Adran360 @Messibestplayerintheworld
0
@Arden nic, mamy inne potrzeby kadrowe
3
@blakkudium dopiero sie zaczęły a już mam dość tych wyborów
4
@kejdzi
- Moretto (topka dziennikarzy) pisał o zainteresowaniu Vlahoviciem
- Romano (kolejna topka) pisał o tym że chcemy negocjować kwote zakupu Rashforda, Moretto też cos wspominał
- o przedłużeniu Christensena mówił ostatnio Deco
- zainteresowanie Schlotterbeckiem wygasa a zainteresowanych klubów jest sporo