BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamilS689 Thiago tez jest eksperymentem a nie pewnym zakupem
1
@Messibestplayerintheworld Deco dobrze myśli bo to idealny obrońca dla nas ale nierealny, niech sie skupia żeby chociaż Senesi tu trafił bo jestem coraz bardziej przekonany że nie będzie nikogo po wywiadzie Deco
@blakkudium
2
To ja zapytam kogo oni chcą kupić? Kane zaraz przedłuży kontrakt z Bayernem. Alvarez to nie 9tka i nas nie stać. Opcji Vlahovica to nawet nie skomentuje. Tylko realne opcje proszę a nie Haalandy czy Oshimeny albo koty w worku nie gwarantujące niczego jak Eyong czy Asllani
0
@Messibestplayerintheworld tam jest za duży zjazd żeby to tłumaczyć zajechaniem. I to akurat teraz jak kontrakt mu przedłużyli z podwyżką
1
@blakkudium nedobre novinky
0
@LukaszFan ale co on ma do tego? Oglądałeś ostatnie mecze wogóle?
0
@LukaszFan Olmo zastępuje Pedriego niżej przecież
0
@R_da_Souza_Faria to już nieraz było omawiane i Flick też to w tym sezonie testował. Z biegiem czasu może to być norma żeby maksymalnie wykorzystywać jego potencjał ale to zależy od sytuacji kadrowej, formacji, przyszłych trenerów itp
9
Przynajmniej póki co lewa obrona działa, szkoda tylko że Kounde kolejny zjazd robi a środka obrony to nawet nie skomentuje
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
0
Kurcza nam sie opcje, zaraz wyjdzie że znowu trzeba wepchnąć Ferrana na skrzydło. Lepszym wyjściem imo byłoby dać Yamala na 10tke, Fermina z lewej i Roony na PS. Nie widze też eksperymentu z Cancelo na LS
2
@NeroTFP1 nie no sorry jak nas nie stać na podpisanie Senesiego to wogóle lepiej nie pokazujmy sie na rynku, poprawdzie na Schlotterbecka nas stać jesli mądrze wydamy kase a Senesi to już teraz powinien być zaklepany
3
@priest9999 Christensen to bardzo dobry obrońca, ale jak jest zdrowy. Ostatni raz w sezonie 17/18 dotrwał do liczby 3k minut w sezonie a teraz praktycznie go nie ma. Na niego nie da sie poprostu liczyć a mamy świetna okazje go ,,wymienić" 1:1 na Senesiego
4
Czeka darmowy Senesi to nie, przedłużą Christensena który drugi rok większość sezonu siedzi na L4
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
1
@Messibestplayerintheworld Ciria ma większe doświadczenie w finansach i miałby ze sobą wykwalifikowany zespół którego Laporta już nie ma bo praktycznie każdy odszedł
1
@VinDiesel dla mnie na odwrót, mamy gościa który ustabilizuje sytuacje raz a dobrze, nie mamy sytuacji gdzie trzeba iść all-in tylko wszystko dobrze rozplanować
1
@VinDiesel dlaczego?
1
@MOLESTA link? Wypowiedź? Cokolwiek?
2
@Messibestplayerintheworld dlaczego?
@MOLESTA gdzie niby?
@BojanKriKicz trafił mu sie ten Flick i wszystko przykrywa, gdyby nie wywiad Xaviego sytuacja byłaby dużo gorsza. Nie mówię że wszystko robi źle bo nie, ale idealizowanie teraz jego prezydentury jest niepoważne
8
Polecam tekst zwłaszcza dla tych którzy nikogo poza Laporta nie widzą. Szkoda tylko że taki kandydat przy tym betonie nie ma szans, może jakby z Pique wystartował kiedyś ale nie wiem czy sie dogadają
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
0
@Faro dwa ostanie mecze z Albacete i Mallorca sa u ciebie wyznacznikiem xddd. Przypomnij sobie okres jak dwa miesiące go nie było a nie czekaj bo do debilnej narracji nie pasuje
1
@Faro ty jesteś niereformowalny, kiedy wrócił po kontuzji gra zespołu drastycznie sie poprawiła a on sam ma udział przy bramce co 78min a ty coś piszesz że nie może zaliczyć tego sezonu do udanych? Jesteś uprzedzony i tyle Ci powiem
2
7
Strach pomyśleć jak on będzie niszczył za parę lat. Tylko pytanie pozostaje jak będzie zbudowana drużyna wokół niego żeby nie zmarnować tych lat
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
6
Jak ktoś gra co mecz na tak wysokim poziomie to zaczyna sie to normalizować. Yamal już co roku będzie w topce ZP i tylko od trofeów drużynowych zależy ile ich zdobędzie. Można sie przyczepiać do jego życia prywatnego ale poziom sportowy jest niepodważalny
1
@ViscaelBarca2007 tymczasem Haaland za 120mln
0
@heniusss jak latem Perez chociaż jednego playmakera tam nie ściągnie to jawnie będzie sabotował projekt. Ale mnie ten burdel cieszy po tylu latach (:
0
@Zoker co innego pomarzyć o konkretnym zawodniku a dyskutować o zestawieniach z czapy
2
@Zoker czyli nie wierzysz że mamy 30mln ale chcesz dyskutować na lista warta 120mln?
0
@Zoker napewno nie 120mln, dopiero jak nam limity ustala będziemy wiedzieć
0
@Zoker tyle kasy to my nie mamy. Realnie Schlotterbeck + Rashford + Senesi, a i tak nie mamy pewności czy da radę