7

Ja to ma wrażenie że duża część osób nie wie że praktycznie każdy transfer nieważne jaki klub go dokonuje jest spłacany w ratach. Potencjalny transfer Alvareza tez sie zamknie w minimum 3 ratach a może nawet 4-5 w zależności jak uda sie dogadać


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

2

@Sergio_Devils bardziej mi chodzi żeby nie ciągnęło sie do sierpnia

2

@Messibestplayerintheworld ale przydałoby sie trochę szybciej to może by tego obrońcę ogarnęli

3

@Messibestplayerintheworld no dobra ale co to za źródło xd.
Ale i tak już wiadomo że ten transfer to tylko kwestia czasu, no i kwoty jaką zapłacimy

2

@Tatazolwinia no to lepiej dać te 15mln które chcą i oddzielnie sprzedać Casado za 20/25mln a nie dać sie poprostu wydymac bo tylko tak można nazwać ten deal

3

Co xd? Jakie zbijanie? Przecież przy włączeniu Casado w transakcje to chyba oczywiste że nam sie należy dopłata minimum tych 10mln

1

@Roobo nic nie ma, jedyna klauzula to 500mln. Zaczynają dorabiać jeszcze teorie że ta wymyślona klauzula jest na zasadzie że muszą przyjąć ofertę o jakiejś tam wartości no to ludzie

2

@ViscaelBarca2007 głupoty, jakby była jakaś klauzula to by nie było takiego cyrku

5

No świetny news xd, dowiedzieliśmy sie tyle co zostało podane przy transferze plus totalna bzdura o pensji żeby zrobic gównoburze że Gordon dostał druga najwyższą pensje w zespole xd. Spokojnie, wiarygodne źródła pisały że dostanie 11-13mln brutto

0

@ShawnC po pierwsze mamy kase, po drugie co z tego że Real ma kase jak on tam nie pójdzie? Teoria z dupy bo Perez dał ofertę na odczepnego żeby spełnić obietnicę

0

@ShawnC tam to napewno nie pójdzie

0

@Cule1019 tam akurat po kontuzji wraca. No ale on w żadnym momencie nie był wart 150mln, moim zdaniem wszystko powyżej 100mln to przepłacenie i 120mln razem ze zmiennymi to maksymalna oferta jaką powinniśmy wysłać

5

@Dari0G za bardzo się napalili, po wywiadzie sprawa też jest raczej przesadzona i pozostaje pytanie na jakiej kwocie sie skończy

7

Skończy sie pewnie jak z Isakiem. Ale dalej mam nadzieję że uda się poniżej tych absurdalnych 150mln


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

@Ryoumen to są pojedyncze przypadki a nie standardowe ceny na rynku a biorąc pod uwagę momenty tych transferów to tani nie byli

5

@galix22 w życiu nie dostaniesz takiego Haalanda za 150mln.
150mln za Alvareza to gruba przesada ale wy naprawdę zatrzymaliście sie z cennikiem transferowym gdzieś w 2019

0

@kaamil1910 przecież on po ostatnim wywiadzie już tam nie zagra, transfer albo trybuny

0

@AlphaNumeric też mi nie pasuje 150mln za Alvareza ale porównujesz cene ze skrzydłowym który dopiero w tym sezonie sie wybił, skrzydłowym przypomnę bo to inna pozycja niż Alvarez a po transferze Gordona mieliśmy kupić kogoś za Lewego. Bez sensu takie porównania

1

@Barcaa12 by nas wyśmiało City jakbyśmy tyle zaoferowali

2

3

@Adran360 na szczęście Flick i Deco nie biorą nastawienia kibiców pod uwagę przy planowaniu kadry (:

4

@PatrykBarca jego ostatni sezon w PL był niewiele lepszy od tego Gordona a Diaz był wtedy starszy i grał w lepszym zespole

4

@APTAPT Diaz był wyzywany od placków i dziadków a z perspektywy czasu byłby ogromnym wzmocnieniem. Ten przypadek jest nawet bardziej odklejony bo Diaz jest efektowniejszy od Gordona

22

Tak czytam dalsze zesranie sie o Gordona to można wyciągnąć takie wnioski że wszyscy się mylą, Bayern sie mylił że woleli Gordona i potem Saibariego od Rashforda, Liverpool sie mylił woląc Gordona i potem Munoza od Rashforda, Tuchel też bo dalej Gordona zamiast Rashforda wystawia, Flick z Deco to wogóle jacyś głupi że woleli dać 70mln za Gordona zamiast 30mln za Rashforda, wogóle wszyscy są głupi że Gordon szybko został kupiony przed MŚ a Rashford narazie dla wszystkich jest którąś tam opcją rezerwową z kolei. Mam wrażenie że nieważne czy Gordon sie sprawdzi czy nie to i tak będzie po nim jechanie bo kibice nie rozumieją dzisiejszej czesto mocno schematycznej piłki i tylko efektowność sie dla nich liczy. Dla mnie najważniejsze jest to że Flick dostał tego kogo chciał i nie musieliśmy podpisywać Rashforda którego nie chciał przez brak środków albo alternatyw
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

@FCB24 każdy z wymienionych strzela więcej w przeliczeniu na minuty a liczby Gordona czy Alvareza naturalnie wzrośną po przejściu do owiele bardziej ofensywnego zespołu.
I to czy kupimy obrońcę sie okaże po zakupie napastnika czy będzie kasa. To że obrona potrzebuje wzmocnienia wie każdy ale czy będzie kasa to druga sprawa.
Nie rozumiem drugiego pytania

0

@FCB24 w naszym systemie i systemie innych topowych druzyn jak Bayern czy PSG każdy ma bronić i pressować a taki Rashford ma w to kompletnie wywalone i nieważne że robi g/a bo to nie taka ilość która pokryje problemy które powoduje swoja obecnością na boisku. Atak to pierwsza linia obrony i kiedy ona padnie to przeciwnik dochodzi do większej ilości sytuacji.
Btw każdy z wymienionych ma wiecej bramek w tym sezonie a Rashford dobra skutecznością sie nie wyróżnia, do tego każdy z nich poza bramkami pracuje dla zespołu a Rashford nie.
Tobie sie to moze nie podobać ale dyrekcja ma to gdzieś, zespół ma działać a nie pasować osobom nie mającym pojecia jak działa dzisiejsza piłka

0

@FCB24 a porównałeś statystyki pressingu, zaangażowanie z bronienie drużynowe, grę bez piłki czy umiejętność odnajdywania wolnych przestrzeni? Czy weszłeś na sofascore, zobaczyłeś że Rashford ma więcej g/a i się zastanawiasz czemu Gordon za 70mln miał wieksze branie na rynku niż Rashford za 30mln?

0

@Hindus Alvarez to ma zagwarantowaną kase z kontraktu i po ostatnim wywiadzie już więcej w Atletico nie zagra więc albo go nam sprzedadza ale będą mieć bardzo drogiego zawodnika na trybunach, Atletico nie ma żadnego wyboru i nie jest w lepszej pozycji od Alvareza. Będzie czekać i Atletico sie ugnie w końcu

0

@Hindus poczeka, no sorry ale perspektywa odejścia z jednego haramball do drugiego raczej kusząca nie jest a PSG po niego raczej nie wróci jak im dał teraz kosza. Im bliżej końca okienka tym lepsza będzie nasza pozycja negocjacyjna bo tak jak napisałem nie wyślą takiego zawodnika na trybuny. Jedynie słabo że będziemy mieć mniej czasu na inne transfery

0

Jedyne co sobie moga to przeciągać negocjacje do sierpnia. Jak Julian będzie odrzucać wszystkie inne oferty to będą musieli go nam sprzedać bo przecież nie wywalą tyle wartego zawodnika na trybuny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?