3

@Luccas no to 9tka a nie Alvarez

1

@Bossmantoja Van de Ven to kolejny Araujo którego już mamy, bardziej profilowo pasuje Senesi ktory jest za darmo

26

No i dalej beda farmazony pisać. Chcą negocjować kwotę wykupu Rashforda (30mln), odpuszczają walkę o podpis Schlotterbecka, szukają opcji budżetowych typu Vlahovic, chcą przedłużyć Christensena ale ta jasne wydadzą ponad 100mln na Alvareza xd

0

@VinDiesel no i dalej nie rozumiesz, ciekaw jestem co myślałeś jak Laporta w poprzedniej kampanii przejechał sie na Messim żeby finalnie i tak go nie zatrzymać w klubie

0

@VinDiesel pokazywał wykresy wpływów marketingowych generowanych przez Messiego kiedy był w klubie i mówił że można go odpowiednio wykorzystywać w strukturach żeby zwiększyć wpływy. Możesz sobie poszukać bo już widze z jakim nastawieniem podchodzisz do tematu

1

@blakkudium w szpitalu go obserwują? Miło z ich strony

0

@VinDiesel w celach marketingowych do struktur klubu, twierdzi że bardzo duże zyski by z tego były

0

@Fake69 wiesz wogóle w jakim kontekście gada o tym Messim? I mówi to już od dawna a nie dopiero na potrzeby kampanii

1

@blakkudium progresywny kontrakt ma, ostatnio przy kontuzji wyszło że nie ma możliwości żeby miał tyle

3

@blakkudium Christensen ma koło 13 brutto xd

2

@Messibestplayerintheworld po tym co ja widze to sam Senesi już mnie zadowala, lepsze to niż zostanie z tym co jest

3

@Messibestplayerintheworld to okazja rynkowa która trzeba poprostu wykorzystać w naszej sytuacji

@VeB 1899 trzymaj


0

@Fake69 polecam lekturę bo głupoty piszesz, Laporta ma wygrana w kieszeni tylko dlatego że głosuje beton z demencja, spojrzą na nazwisko Ciria to niejeden sie zastanowi kto to jest wogóle


5

Ciekawe ile osób przeczyta artykuł a nie tylko tytuł xd

1

@blakkudium nie wiem czy nie lepiej spienieżyc go latem. Sprzedaż w tym sezonie sensu nie miała ale teraz latem byłaby zrozumiała

1

@Messibestplayerintheworld tak ten z Espanyolu. Grimaldo też dobra opcja ale jakos nie wierzę że go wezma, temat jego powrotu jest od dawna i ciągle nic

1

@Messibestplayerintheworld mnie też nie ale znajdą sie ,,eksperci" co wola go od Balde. Kiedy go nie ma dużo tracimy i przydałby sie lepszy zmiennik np. Romero. Tylko finanse nas blokują

2

@papryk13 powiem tak, ta taktyka jest świetna kiedy masz do tego kadrę a u nas wypada Pedri czy Raphinha i wszystko leży, Gavi co bardzo by pomógł kolejny rok jest poza grą. Nie da sie też tak poprostu przestawić z jednego stylu gry na drugi zwłaszcza że gramy ultra ofensywnie

@Messibestplayerintheworld Schlotterbeck + Ryerson i jest git, ewentualnie Senesi jeszcze. De Jong też zaczyna irytować bo kiedy mecz sie układa to gra świetnie a kiedy sa problemy to gra tragicznie i tworzy masę problemów swoją ,,pracą" w obronie. Przydałoby sie poszerzenie kadry latem i pare korekt systemowych. Szkoda że nie stac nas na jedno mocne okienko jak inne kluby z topu

6

Topowy LŚO poprawi grę w obronie, w ataku również przez lepsze wyprowadzenie ale jesli dalej będziemy tak słabo bronić zespołowo to dalej będziemy tracić masę goli. W wielu sytuacjach obrona czeka juz tylko na wyrok przez słaba prace dwóch kolejnych formacji


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

40mln przy takim rynku to dobra oferta xd? A potem zdziwienie że sprzedawać nie umiemy

0

@Gibon97 ta Cancelo co jest nawet za Martinem w kwestii rotacji. Ale ważne że highlightsy ma fajne xd

1

@Messibestplayerintheworld no tylko jak już mamy kupować napastnika to musi byc dużo lepszy od Ferrana czy Lewego a na takiego nas nie stać. Taki Thuram też nie robi liczb lepszych od Torresa i nawet połowy tego co Lewy rok temu

1

@blakkudium trzeba bylo brac za darmo jak był, nie widze zbytnio sensu wydawać na niego tyle kasy jak nie jest dużo lepszy od Ferrana

2

@blakkudium no nareszcie

0

Dwoma meczami tak sobie zepsuć sytuacje. Nie dość że zmarnowany karny + kilka dogodnych sytuacji to jeszcze nas na koniec przekręcili chodźby z remisu, jeszcze ten Joan nas uratował przed konkretna przegraną

0

@Czyhrynski żadne zdanie tylko fakty, to Balde osiąga lepsze wyniki i jest niekwestionowanym starterem a rotacje to chyba norma tym bardziej że jego pozycja i zadania boiskowe prowadzą do mocnej eksploatacji. Nic sie nie cofa w rozwoj



1

2.04xG i dalej bez gola. Znowu niepotrzebnie utrudniamy sobie życie a Girona z czasem coraz bardziej sie będzie murować

0

@Czyhrynski nie potrafi szybko biegać xd, weź chłopie. Możesz miec pretensje do Balde że dlugo szukał formy ale pisanie farmazonów typu że Martin jest lepszy to sobie daruj

1

Tak btw Cancelo też udany skoro Martin jest pierwszy do rotowania Balde xd, a pare osób tu pisało że Balde wywali z podstawy

1

@SaintTemplar nie mamy komfortu przewagi wiec dużych rotacji nie będzie, dzisiaj tak naprawdę tylko Balde zrotowany. Ten Araujo powinien był zagrac ale trudno, musimy punktować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?