BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Luccas no to 9tka a nie Alvarez
1
@Bossmantoja Van de Ven to kolejny Araujo którego już mamy, bardziej profilowo pasuje Senesi ktory jest za darmo
26
No i dalej beda farmazony pisać. Chcą negocjować kwotę wykupu Rashforda (30mln), odpuszczają walkę o podpis Schlotterbecka, szukają opcji budżetowych typu Vlahovic, chcą przedłużyć Christensena ale ta jasne wydadzą ponad 100mln na Alvareza xd
0
@VinDiesel no i dalej nie rozumiesz, ciekaw jestem co myślałeś jak Laporta w poprzedniej kampanii przejechał sie na Messim żeby finalnie i tak go nie zatrzymać w klubie
0
@VinDiesel pokazywał wykresy wpływów marketingowych generowanych przez Messiego kiedy był w klubie i mówił że można go odpowiednio wykorzystywać w strukturach żeby zwiększyć wpływy. Możesz sobie poszukać bo już widze z jakim nastawieniem podchodzisz do tematu
1
@blakkudium w szpitalu go obserwują? Miło z ich strony
0
@VinDiesel w celach marketingowych do struktur klubu, twierdzi że bardzo duże zyski by z tego były
0
@Fake69 wiesz wogóle w jakim kontekście gada o tym Messim? I mówi to już od dawna a nie dopiero na potrzeby kampanii
1
@blakkudium progresywny kontrakt ma, ostatnio przy kontuzji wyszło że nie ma możliwości żeby miał tyle
3
@blakkudium Christensen ma koło 13 brutto xd
2
@Messibestplayerintheworld po tym co ja widze to sam Senesi już mnie zadowala, lepsze to niż zostanie z tym co jest
3
@Messibestplayerintheworld to okazja rynkowa która trzeba poprostu wykorzystać w naszej sytuacji
@VeB 1899 trzymaj
0
@Fake69 polecam lekturę bo głupoty piszesz, Laporta ma wygrana w kieszeni tylko dlatego że głosuje beton z demencja, spojrzą na nazwisko Ciria to niejeden sie zastanowi kto to jest wogóle
5
Ciekawe ile osób przeczyta artykuł a nie tylko tytuł xd
1
@blakkudium nie wiem czy nie lepiej spienieżyc go latem. Sprzedaż w tym sezonie sensu nie miała ale teraz latem byłaby zrozumiała
1
@Messibestplayerintheworld tak ten z Espanyolu. Grimaldo też dobra opcja ale jakos nie wierzę że go wezma, temat jego powrotu jest od dawna i ciągle nic
1
@Messibestplayerintheworld mnie też nie ale znajdą sie ,,eksperci" co wola go od Balde. Kiedy go nie ma dużo tracimy i przydałby sie lepszy zmiennik np. Romero. Tylko finanse nas blokują
2
@papryk13 powiem tak, ta taktyka jest świetna kiedy masz do tego kadrę a u nas wypada Pedri czy Raphinha i wszystko leży, Gavi co bardzo by pomógł kolejny rok jest poza grą. Nie da sie też tak poprostu przestawić z jednego stylu gry na drugi zwłaszcza że gramy ultra ofensywnie
@Messibestplayerintheworld Schlotterbeck + Ryerson i jest git, ewentualnie Senesi jeszcze. De Jong też zaczyna irytować bo kiedy mecz sie układa to gra świetnie a kiedy sa problemy to gra tragicznie i tworzy masę problemów swoją ,,pracą" w obronie. Przydałoby sie poszerzenie kadry latem i pare korekt systemowych. Szkoda że nie stac nas na jedno mocne okienko jak inne kluby z topu
6
Topowy LŚO poprawi grę w obronie, w ataku również przez lepsze wyprowadzenie ale jesli dalej będziemy tak słabo bronić zespołowo to dalej będziemy tracić masę goli. W wielu sytuacjach obrona czeka juz tylko na wyrok przez słaba prace dwóch kolejnych formacji
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
0
40mln przy takim rynku to dobra oferta xd? A potem zdziwienie że sprzedawać nie umiemy
0
@Gibon97 ta Cancelo co jest nawet za Martinem w kwestii rotacji. Ale ważne że highlightsy ma fajne xd
1
@Messibestplayerintheworld no tylko jak już mamy kupować napastnika to musi byc dużo lepszy od Ferrana czy Lewego a na takiego nas nie stać. Taki Thuram też nie robi liczb lepszych od Torresa i nawet połowy tego co Lewy rok temu
1
@blakkudium trzeba bylo brac za darmo jak był, nie widze zbytnio sensu wydawać na niego tyle kasy jak nie jest dużo lepszy od Ferrana
2
@blakkudium no nareszcie
0
Dwoma meczami tak sobie zepsuć sytuacje. Nie dość że zmarnowany karny + kilka dogodnych sytuacji to jeszcze nas na koniec przekręcili chodźby z remisu, jeszcze ten Joan nas uratował przed konkretna przegraną
0
@Czyhrynski żadne zdanie tylko fakty, to Balde osiąga lepsze wyniki i jest niekwestionowanym starterem a rotacje to chyba norma tym bardziej że jego pozycja i zadania boiskowe prowadzą do mocnej eksploatacji. Nic sie nie cofa w rozwoj
1
2.04xG i dalej bez gola. Znowu niepotrzebnie utrudniamy sobie życie a Girona z czasem coraz bardziej sie będzie murować
0
@Czyhrynski nie potrafi szybko biegać xd, weź chłopie. Możesz miec pretensje do Balde że dlugo szukał formy ale pisanie farmazonów typu że Martin jest lepszy to sobie daruj
1
Tak btw Cancelo też udany skoro Martin jest pierwszy do rotowania Balde xd, a pare osób tu pisało że Balde wywali z podstawy
1
@SaintTemplar nie mamy komfortu przewagi wiec dużych rotacji nie będzie, dzisiaj tak naprawdę tylko Balde zrotowany. Ten Araujo powinien był zagrac ale trudno, musimy punktować