0

@Rifek jeden LŚO to jest must have a najlepiej to przebudowa obrony powinna wlecieć

1

@blakkudium z tej obrony to jedynie Porro bym sie zastanowił. Kudus też nam w niczym niepotrzebny bo już mamy Roonego do rotacji z Yamalem

0

@norbi77 już powinieneś, zalecam powrót do mojego pierwszego wpisu w tej ,,dyskusji" i jakąś refleksje

6

@Pedri16Future ale cytat zapodali xd

1

@blakkudium wolałbym szczerze w tych Totkach nie wybierać, tego Vuskovica tylko spróbować wyjąć i tyle od nich

2

@Bolton patrze z jakimi drużynami konkurują o spadek to mi sie wierzyć poprostu nie chce

1

@Bolton szanse że spadną są minimalne

6

Transfer problematyczny bo Totki w zasadzie nie maja powodu go oddawać, prędzej chyba Van de Vena opchną. Jedynie fakt że Zahavi jest jego agentem trzyma taka operacje przy życiu, zawodnik musiałby postawić na transfer. Argumentu że Totki spadną i będzie po promocji nie przyjmuje bo oni nie spadną.
Ale jakby sie udało ściągnąć jego i Senesiego to nie byłoby prawa do narzekania moim zdaniem, niech tylko przedłużenie Christensena sobie odpuszczą


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

17

Espart wydaje sie być poprostu świetnym uzupełnieniem kadry i powinien zacząć być włączany do rotacji bo potrzeba więcej alternatyw

3

@Rifek już Deco coś wspominał o przedłużeniu, z rocznym kontraktem i taka forma sprzedaz nie ma sensu. Jako joker byłby super ale nie powinien być starterem i to jest problemem a nie jego obecność w kadrze

1

@norbi77 taka dyskusja nie ma sensu bo wymienię Ci mecze a ty powiesz że sie nie zgadzasz i tak w kółko. Masz statystykę z którą nie da sie poprostu kłócić. Ja rozumiem że można kogoś nie lubić ale takie umniejszanie na siłę można sobie darować tym bardziej że statystyki to obalają bezdyskusyjnie

0

@Aequlibre raczej za późno na takie rozwiązanie, Ferrana raczej nikt nie sprzeda przy tak słabych opcjach na rynku

0

@Aequlibre to nie tyczy sie chyba zawodników 35+

2

@norbi77 no i dyskutuj z takim, jesteś uprzedzony poprostu. Też oglądam mecze i widze prace Lewego w pressingu ale jak sie kłócić z takim betonem jak ty co ma tylko swoje niczym nie podparte zdanie, na szczęście są teraz statystyki pressingu dla chociaż części graczy wiec nie ma z czym sie kłócić

@Zieliniak staty widac maja znaczenie tylko jeśli pasują do czyjejś narracji

4

@Messibestplayerintheworld


Ma to sens xd, a tak serio to ciekawy obrońca ale mogą chcieć sporo. Przede wszystkim Senesi
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360

24

@norbi77 ze statami sie kłócic będziesz?

1

@blakkudium ten Muriqi tez niepewny bo nigdy w takim klubie nie grał a zaraz 32 lata bedzie mieć. Ale tak czy siak z samym Ferranem zostać nie możemy a Rashford też mnie na tej pozycji nie przekonuje

1

@blakkudium ja bym wolał zostawić Lewego, nie ma poprostu dobrego wyboru na tym rynku wiec wolałbym przeczekać. Ale wolałbym jego niż rozbijanie banku na przepłacone 9tki co nie maja wiele lepszych liczb, gra fałszywa 9tka powinna być tylko awaryjna bo typowy napastnik jest bardzo ważny w naszym systemie


2

@blakkudium propo tego napastnika to zainteresowanie Asllanim wróciło


2

@ViscaelBarca2007 bardziej podrasowana wersja Inigo imo. Jest za darmo to nie ma co sie zastanawiać

16

Niech sie wezmą do roboty w końcu, jest Senesi za darmo a ten na Ake patrzy xd

0

@kanver_ to podaj konkretne nazwisko kogo ma próbować na 9 ze szkółki

11

@axegrinder jakie FFP jak kontrakt wygasa, dla mnie to szukanie obrońcy najtańszym kosztem. Christensen to od dwóch sezonów widmo, nie da sie z niego korzystać a co dopiero na nim polegać. Powinni sie skupić na innych opcjach

31

Nigdy chyba za nim przepadał nie będę, wczoraj z nim byśmy takiego meczu nie zagrali. Gość jest świetny to momentu trudniejszego meczu gdzie nie wszystko sie układa po naszej myśli i trzeba walczyć. Bernal jeśli zdrowie pozwoli da nam owiele więcej w następnych latach, niesamowite grać na takiej pozycji w tym wieku i to po zerwaniu ACL na takim poziomie, wiadomo zaraz przyjdzie pare gorszych meczy i ogólna narracja sie pogorszy ale tacy zawodnicy to ewenement


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

13

Espart raczej oczywiste że w takiej sytuacji bedzie na meczach nawet po kontuzji ale Pacifico pozytywne zaskoczenie, ledwo zdążył pokopać w rezerwach bo przyszedł z kontuzją i na treningi już go wzięli w takiej sytuacji gdzie mieli do wyboru np. bardziej ogranego Corteza. Dobrze by było jakby ktos z rezerw do końca sezonu załapał sie chociaż do rotacji bo raczej maks jeden obrońca przyjdzie latem



@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

@Messibestplayerintheworld powodzenia kupić dobrego napastnika przy tym rynku i naszych możliwościach finansowych

0

@jeonek zagrał dwa świetne mecze w spotkaniach gdzie głównie atakowaliśmy autobusy, to jest świetny gracz na takie warunki ale gorzej jak idzie nawalanie w obie strony i wtedy przychodzi taki popis jak z PSG kiedy razem z Araujo nas wywalił z rozgrywek. Boczny obrońca ma też bronić a nie tylko atakować, powodzenia w otwartym meczu kiedy jest dużo pojedynków a on nie wie co sie dzieje, nie bez powodu wszędzie był szybko odpalany i jego udzial w defensywie był ograniczany jak u Pepa

@brd42


Myślisz że ustawienie Balde na całej szerokości boiska to jego decyzja czy trenera i przydzielonych mu zadań boiskowych? Swoje pojedynki prowadzi bardzo dobrze i zapobiega dużej ilości okazji przeciwnika swoim ustawieniem. Robi prawei 2 dryblingi na mecz przy wysokiej skuteczności a niektóre obiegniecia rywali na szybkości nie sa tu liczone. We wrzutkach jest słaby przez co jego odbiór u takich osób jest negatywny, poprawiłby sie pod bramka to byście pisali że jest topem

0

@brd42 merytorycznie wyjaśnione nie ma co

3

@blakkudium tragedia, nawet nie ma kogo z rezerw dobrać do rotacji

39

Ewenement, DM to bardzo trudna pozycja do gry pod względem taktycznym przez co ciężko sie tam gra młodszym zawodnikom (też wpychanie tam obrońcow to głupota w wielu przypadkach bo krótko mówiąc kompletnie inaczej sie gra jak rozgrywka jest przed tobą a kiedy dookoła ciebie) a Bernal w wieku 18 lat wracając po zerwanym ACL pokazuje taki poziom. Ale co go ludzie wywalali po paru pierwszych meczach to ich


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?