BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czyli jednak wątpliwości, mnie ciekawią te alternatywy bo jak mamy problem z klauzula 30mln to nie poszalejemy
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
0
@Soetie to sie nazywa kot w worku, jak teraz walą po 15 goli na krzyż to nie ma sensu wykładać ponad 70mln bo nie ma pewności że te liczby wzrosną
1
@KibicBarcy84 strzelamy prawie 3 gole na mecz, lepszy pod tym względem jest tylko Bayern. To że przydałby sie lepszy napastnik nie znaczy że mamy poświęcić dla tego wzmocnienie obrony która bardziej wymaga wzmocnienia. Ferran i Lewy maja razem 32 gole, Mbappe sam ma 38 (bez karnych nasi maja więcej) ale sam zarabia dużo więcej niż nasi napastnicy razem, u nas bramki sie poprostu rozkładają na kilku graczy zamiast głownie na jednego. Kasa w tym okienku powinna iść na obrone a w następnym roku spróbować kupic napastnika
0
Dziennikarze chyba zapomnieli że wybory sie skończyły
2
Najrozsądniejsza opcja kiedy chcemy wzmocnić obronę czy to sie komuś podoba czy nie, rynek 9tek jest tragiczny bo napastnicy z podobna ilością goli co Lewy kosztują duże pieniądze, poprostu sie nie kalkuluje tyle wydać na kogoś kto nie da znacznie więcej niż Lewy a bedzie kosztował kilkadziesiąt milionów + duży kontrakt. Lepiej przeczekać ten rok i wtedy po kogoś ruszyć, naszym głównym problemem nie jest atak tylko problemy z obroną
1
Nie wyglądało to poważnie a wynik był bezpieczny to z ostrożności zszedł, dobrze że bez przerwy sie obędzie bo każdy mecz teraz będzie kluczowy do końca
8
Bardzo ważne dwa gole, zejdzie z niego frustracja która była aż nadto widoczna w ostatnich meczach. Ferran mógłby się jeszcze odblokować
1
Lewy to oczywisty wybór do takich warunków meczowych
0
@Faro naprawdę nie widzisz z jakim nastawieniem wyszliśmy w tamtym meczu? Drużyna była strasznie zmęczona i od początku było widac że gramy w trybie ekonomicznym żeby utrzymać w miarę korzystny wynik albo jak najmniej niekorzystny, Flick po meczu sam powiedział że to dobry wynik i następny mecz będzie wyglądać inaczej, wypowiedzi zawodników a zwłaszcza Pedriego były podobne. Nawet po straconej bramce tak graliśmy i jeden drugiego uspokajał. Teraz mamy nieco więcej sił i gramy na swoim terenie
3
Szybko ucieli ten bait że za promocje by poszedł. Niech podpiszą tego Senesiego w końcu bo zostaniemy z niczym
2
@ViscaelBarca2007 najlepszy to ten Bastoni co lajkuje nasze posty na Instagramie
4
@jeonek a może po prostu wola wzmocnić obrone? Przecież nie wyjdzie i nie powie że przydałoby sie kupić napastnika ale kasy mało i wolą inne pozycje wzmocnić.
Co do Rashforda to może zaproponuje ktos alternatywe za te same pieniądze?
0
No nie chce mi sie wierzyć że po takiej promocji go puszczą
8
Ja rozumiem liczby itd ale on ma kompletnie wywalone w prace zespołową, u nas takie coś byłoby bardzo dużym zagrożeniem dla gry w obronie
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
2
@blakkudium e tam, zarząd woli Christensena przedłużyć
1
Dwóch słabych kandydatów i tyle, przyjdzie czekać kolejne 5 lat z nadzieją na kogos poważnego. Teraz raczej Laporta bedzie tym mniejszym złem bo da chociaż ciągłość pracy Flicka
0
@ViscaelBarca2007 raczej to i to
1
@directedbyfcb tak ale przydałoby sie zaznaczyć że bardzo pewnie wykonuje te karne. Zdecydowanie najlepszy wykonawca w zespole
2
Taka ciekawostka, Raphinha ma prawie identyczna średnia udziału przy bramce w przeliczeniu na minuty co w poprzednim sezonie (87min w obecnym i 83min w poprzednim). Główny jego problem w tym sezonie to nie spadek formy tylko kontuzje
1
@ViscaelBarca2007 też ciekawe że za chwilę przekroczy pierwszy raz od 5 lat bariere 2k minut w sezonie
2
Świetny skład, Espart zasłużenie w pierwszym w obecnej sytuacji, odpoczynek Yamala i minuty dla Roonego, brak bezsensownego posadzenia Lewego. Najważniejsze 3pkt i byc gotowym na Newcastle
14
Tragedia te wybory, nawet jednego normalnego kandydata
3
@Messibestplayerintheworld kombinujemy przy tak korzystnej klauzuli, nie napawa to optymizmem w kontekście lata
5
Dla niego najlepsza decyzja to odejście. Z naszej strony jest skomplikowanie, jego zakup to był steal i mamy pewny zysk, ale w innym klubie szybko wskoczy na inny poziom to dostaniemy ułamek jego realnej wartości. Też luksus miec takiego gracza na ławce, szkoda tylko że mało z niego korzystamy, powinien częściej odciążać Yamala
0
@tbas kto go nazwał nietykalnym?
5
Tutaj nic nadzwyczajnego bo do graczy nietykalnych w kadrze zaliczają sie nieliczni, raczej oczywiste że rozważą dobra ofertę. Mnie bardziej interesuje żeby było zastępstwo odrazu bo z samym Cancelo czy Martiem na LO zostać nie możemy
Laporta powiedział w debacie że będziemy mogli przeprowadzić transfer jaki Deco będzie chciał, no to zobaczymy bo wątpię. Pewnie będzie jak z Diazem
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
3
Tak było nie zmyślam
1
@liberoFCB 20-25 mln xd, za mniej niż 60 mln go nie oddadzą
0
Tylko tak wspomnę że kosztowałby dwa razy tyle co Rashford, raczej Mendes nas tu wykorzystuje do podbicia mu zainteresowania i potencjalnego kontraktu. Dopiero info że chcemy kupic napastnika to nie ma szans przy okazji wydać tyle na skrzydłowego, 30mln za Rashforda chcą w ratach płacic a drugie tyle za Neto dadza ma to sens
1
@Messibestplayerintheworld Osimhen mi coraz częściej przychodzi na myśl, profilowo ładnie by sie wpasował, umiejętności też adekwatne. Tylko że ma we łbie nasrane, tykająca bomba w szatni