BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Lionel_Messi10 te same heatmapy co u Pepa, to właśnie jest 10stka/fałszywa ,,9". Rzeź dał argument, to że robi liczby nie czyni z niego napastnika z automatu
@directedbyfcb tak wydajmy ponad 100mln na zawodnika dla którego nie mamy pozycji
0
Patrząc na urazy, zmęczenie i ciężki teren to dobry wynik dla nas. Jeszcze obsrali zbroje kiedy już nas mieli. Rewanż na swoim terenie powinien pójść łatwiej tylko szkoda że dalej z rozmontowaną obroną
0
Jeszcze jedna kontuzja albo zawieszenie w obronie i w podstawie będzie musiał wyjść ktoś z rezerw. Oby Eric był gotowy na rewanż
0
Tragedia, najprawdopodobniej Cancelo teraz musi wyjść na PO
5
W nitce wiecej na jego temat, powinien być już dogadany w miejsce Christensena
1
@Elvisek Cancelo może być boleśnie zweryfikowany w meczu gdzie będzie szła wymiana ognia. Jest świetny do rozbijania niskich bloków ale słaby kiedy jest nawalanka w obie strony, najlepiej by było żeby w tych rozgrywkach był tylko jokerem ale kontuzja Balde komplikuje sprawę.
Araujo i Lewy poprostu muszą zagrac bo stałe fragmenty Newcastle beda ogromnym zagrożeniem, jeszcze Bernal z Martinem sie przydadzą
2
Araujo i Lewy muszą dzisiaj wyjść w podstawie bo są potrzebni przy stałych fragmentach. Nie wiem tez czy Flick sie nie zdecyduje na Martina kosztem Cancelo na lewej stronie
0
@rrradziowy Balde rzadko jest objeżdzany, do tego jest najszybszy z tej trójki
0
@ShawnC a Cancelo to lepszy w obronie xd? Trudno taka sytuacja kadrowa
1
@blakkudium PS, ten sam wiek co Roony. Nie wiem po co za bardzo, wątpię że on sam by tu przyszedł
1
@blakkudium przydałoby sie robić coś pożytecznego niż monitorować kolejnego kompletnie niepotrzebnego nam zawodnika
3
@RoberDzik cały czas to robi
1
@ViscaelBarca2007 przyjdzie czekać kolejne 5 lat na kogoś poważnego, teraz to tylko czekanie aż ten cyrk sie skończy
1
@Zieliniak już wyżej sie odniosłem, co do trofeów to Flick w krótszym czasie ma ich już 2x tyle
6
@directedbyfcb Xavi w sezonie mistrzowskim miał owiele bardziej doświadczony i gotowy skład, w następnym sezonie gdzie nie wygrał nic miał już praktycznie ten sam skład co Flick wygrywający krajowy tryplet. Yamal wiadomo ale Flick go rozwinął, odzyskał Pedriego i zrobił powtora z Raphinhi wiec nie przyjmuje tego argumentu bo to brzmi jakby jeden zawodnik mu wyniki robił
7
Dobra trzeba iść po popcorn
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
3
https://tenor.com/pl/view/popcorn-guy-relaxing-popcorm-popcorn-gif-26404903
3
Świetny debiut, oby tak dalej i będzie z niego wzmocnienie za pare lat
3
@Barceloniarz987 a ktoś zaproponuje lepsza alternatywe za te same pieniądze? Zresztą i tak ten transfer jest już nieunikniony. Ściągnęliśmy tez do szkółki 2-3 obiecujących LS i celują latem w następnego. To musi wystarczyć
0
Od początku było widac że mecz na przepchniecie będzie, najważniejsze 3pkt i skupić sie teraz na Newcastle
1
@tbas a kto ma zagrac kiedy Raphinha odpoczywa xd? Casado to samo, rotacje kiedyś trzeba robić. Jedynie Ferran w pierwszym i brak Araujo mało zrozumiałe
1
@Katalończyk 99 on tam jest na wypożyczeniu tylko, po sezonie wraca do Totków
@blakkudium bo jest świetny póki co, mimo że to bardziej PŚO to i tak bym zaryzykował bo ma dużą jakość indywidualna. W pakiecie z Senesim byłby świetna opcją
13
Araujo nawet przy tylu kontuzjach nie wychodzi w pierwszym, brak słów poprostu. Ferran to też nie wiem co robi w pierwszym składzie z tą formą
3
@blakkudium ten Vuskovic jest grzany cały dzień na x. Albo cos jest na rzeczy albo Zahavi nas tu poprostu wykorzystuje żeby wywalczyć dla niego i siebie lepsze warunki kontraktowe po sezonie
2
@Karol145 takie teksty to głównie wina tego że Lewy to już nie ten zawodnik co pare lat temu a Kane jest teraz w primie. Liczby z tamtych okresów nie kłamią a ludzie maja poprostu krótką pamięć, zwłaszcza jak kogos nie darzą sympatią
0
@zalo88 on też tego nie zrobi, taka sama sytuacja jest np. z Yamalem. Są zawodnicy których sie nie da zastąpić tylko trzeba minimalizować straty
0
No i gdzie niby miałby grać? Mamy wystarczająca ilość graczy na jego pozycjach. Marnowanie miejsca w FFP by to było
0
@norbi77 algorytm nie jest równomierny, łatwiej nabić ocenę komuś kto gra ofensywnie niż tym co bronia. Widać inaczej rozumiemy korzystanie ze statystyk w celu oceny zawodnika
0
@norbi77 nie oglądałem to sie nie wypowiadam. Poza tym od kiedy popieram ocenianie zawodników na podstawie oceny meczowej z algorytmu? Mnie interesują konkretne statystyki
9
Jak Flick z Atletico wolał wysłać Araujo na ,,9" niż zostawić tam Ferrana to sie zdziwię jak Lewy dziś nie zagra w pierwszym