BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RozowaPantera biorąc pod uwagę sytuacje na rynku i nasze finanse czy potrzeby profilowe to powinniśmy sie skupić na innych opcjach niż Alvarez
10
Plan B lepszy niz plan A
2
https://tenor.com/pl/view/hawkeye-clint-barton-dont-give-me-hope-smh-gif-23942237
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Casado to trzeba spieniezyc oddzielnie. Cancelo jak nie przyjdzie na wolnym kontrakcie to nie ma sensu go kupować
1
Długi kontrakt, niemałe zarobki + problemy mentalne. Gość jest niesprzedawalny i nie mamy innego wyjścia jak próbować przywrócić go do stanu użyteczności. Niech tylko nie przedłużają Christensena i sprowadzą LŚO
2
@Messibestplayerintheworld z tymi 10 latami to odlecieli troche, 27 lat w momencie transfer to raczej takie 7-8 maks. Co nie zmienia faktu że genialny transfer by to był
0
@HypeR tak ale pisanie że woli Martina od Schlotterbecka to xd
0
@ViscaelBarca2007 zależy, napewno to nie jest gracz na teraz tylko przyszłościowo. Nie moze byc zastępstwem Rashforda bo nie ma do tego odpowiedniego poziomu obecnie, jest ryzyko bo możemy zostać bez alternatyw w ataku
0
@Aequlibre gra trzeci sezon w pierwszej lidze francuskiej i jest 3 lata młodszy od Hernandeza
0
@Szicek10 Tunkara, blisko też David Moreno
0
@Aequlibre słaby bait
0
@Aequlibre i co z tego? Dalej nie zagrał ani jednego meczu w pierwszej lidze. Jak maja chcieć 40mln to wole Malicka Fofane
0
@Aequlibre nawet jednego sezonu w lidze hiszpańskiej nie zagrał
0
@Aequlibre tyle że juz bylo info wcześniej że cena zaczyna sie od 40mln. Przykład Pedriego słaby bo był dużo młodszy. Przypominam że szukamy ważnego gracza do rotacji który będzie czesto też wychodził w pierwszym składzie
0
@cules100pro może byc tez błąd w tłumaczeniu
@Faro stac to nas stac tylko pytanie czy sie to opłaca i jakie sa alternatywy na rynku
@Huck no ale musi być lepsze zastępstwo niż Virgill
@Aequlibre gość ma 23 lata i dalej gra w drugiej lidze, zbyt duże ryzyko
6
Coraz bardziej wydaje sie że pozostanie Rashforda jest zagrożone. Ale przydałby sie ktos lepszy niż Virgill, 4g/a w tym sezonie i nie ma regularności z forma ciągle
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
8
Bardzo dziwna decyzja ale dobra dla nas, nasi nie mogli sie zdecydować po niego ruszyć to lepiej że nie zgarnie go Real
3
W poprzednie lato miałoby to sens ale teraz sytuacja sie zmieniła. Musieliby dać więcej żebyśmy sie nad tym pochylili, 30g/a na tym etapie sezonu i wywalczył pierwszy skład. Jak już szukac zarobku z nadmiaru w pomocy to Casado powinni spienieżyć latem
4
Przy dobrej ofercie sprzedać, robi sie nadmiar na tej pozycji a za te pieniądze można wzmocnić inne gdzie sa braki
10
Długoterminowo to najlepszy transfer szwagrów narazie
2
Joan ratuje 3pkt
https://zapodaj.net/plik-0k9lMeHSCP
1
@blakkudium można chyba zaczynać wyciągać wnioski na temat Rashforda.
Mam nadzieję że Araujo nie wychodzi na PO bo to sensu nie ma, lepiej tam Esparta wystawić
1
@krol211 średnio mi sie widzi brać kogos z obrony Totków
@kundee za odpowiednią cenę, nie ma statusu nietykalnego
1
@Lionel_Messi10 Hakimi marzenie ale nierealny, rynek też nie rozpieszcza w zakresie bocznych obrońców. Za Kounde pewnie opcje typu Wesley czy Ryerson do rywalizacji z Ericem
@Kamiloza91 wszystko zależy od kwoty
6
@Bolton zależy od kwoty, Kounde nie jest nietykalny i za kwotę znacznie powyżej jego wartości można sprzedać. Ale trzeba odrazu sprowadzić zastępstwo wtedy
6
Przebudowa obrony by wleciała. Ale sprzedać łatwo, gorzej odrazu ściągnąć zastępstwo
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld
5
@Messibestplayerintheworld za każdym razem jest gadka o włączaniu zawodników i nic z tego nie wychodzi
1
@partymaker zgadzam sie ogólnie ale problemem moze byc alternatywa
@blakkudium zależy ile klubów będzie go chciało
@Pressinho nie ma czego zabraknąć bo nas nie stac ma taki wydatek, tego Bastoniego też mozna sobie między bajki wsadzić
1
@Messibestplayerintheworld jak nie on to musi przyjść ktos inny bo Raphinha zostanie bez zmiennika
@adi7adi8 przy obecnych terminarzach trzeba mieć mocna ławkę do rotacji i pokrycia strat w razie kontuzji, nie wystarczy zapchaj dziura za 10mln tylko musi być ktoś kto wrazie wskakuje do pierwszego składu. To nie fifa
@Pressinho nie osłabiaj mnie z tym Ferranem na skrzydle, już lepiej tam pomocnika wsadzić. W tym budżecie to żadnej 9tki nie kupisz poza kotami w worku