1

@blakkudium jakos nie wierzę że pozbędziemy sie obu naszych napastników. No ale jeśli to już trzeba coś zacząć o sprzedaży bo rok kontraktu został i w takim przypadku dwóch napastników będzie potrzebnych bo Lewy nie zostanie raczej

2

@blakkudium 35mln za Sorlotha to za dużo, ciekawe czy spojrza w kierunku Asllaniego bo ma klauzulę 25-30mln. Ciekawe też co z Ferranem bo jak ma zostać to trzeba go przedłużyć

2

@Faro Lookman to 9tka? Jak już to można sie przyczepić że wzięli Rashforda zamiast niego

2

Jako joker z ławki to nie jest zła opcja, ale jak jest tyle narzekania na Lewego że zrobił sie drewniany to tu dopiero bedzie płacz jakie to drewno. Typowy dobijak którego trzeba dobrze nastrzelić w polu karnym

0

@Karol145 chodzby nie wiem jak sie napocił w ofensywnie to nie wyrowna strat jakie poniesie zespół w defensywie. Taki leń nie ma tu prawa bytu, docelowy skrzydłowy ma łaczyc obie cechy i sa tacy w kwocie jaka by kosztował Leao

0

@Karol145 technicznie tak ale nawet Rashford od niego więcej pomaga w pressingu i obronie. Leao nie ma prawa bytu w naszym systemie

0

@Karol145 to że ma kompletnie wywalone w prace dla zespołu. Wiecej szkody niż pożytku będzie z niego w naszym systemie

0

@Don Lucas tym bardziej że prawdopodobnie Casado i Roony odejdą latem. Potrzebni sa tez bardziej doświadczeni zawodnicy

5

@kuz wole Bernardo na ławkę niż żeby Mendes nam Leao wcisnął

8

@blakkudium jak odejdą Wojtek i Lewy to musimy jakiś bardziej wiekowych graczy ściągnąć bo kadra będzie kompletnie niezbalansowana. Już teraz mamy bardzo młody skład co jest problemem w pucharach

0

@aldewir aż tak to nie, ale uzupełnieniem mógłby byc dobrym

2

@Adran360 lepszy od Virgilla i Schjelderupa, tańszy i bardziej pracowity od Rashforda. Rozsądna opcja

0

@Aequlibre bedzie tyle kosztował ile za niego zawołaja a chcą 40mln według źródeł

1

@Aequlibre nie dałbym 40mln za 23latka z drugiej ligi. Za duże ryzyko

@blakkudium Martin musi zostać żebyśmy mieli głebie w obronie. Forta można oddac bo i tak nie ma dla niego miejsca a z młodych Espart jest lepszy do naszych potrzeb

@aldewir ciekawa opcja, chciałem go kiedy był jeszcze w Leeds. Trochę wyhamował w West Hamie tylko ale nasz styl gry może mu pomóc. Zależy tylko za ile

0

@Variouspeak7 dalej ktoś mysli że Roony albo Yamal ma jakikolwiek sens na LS? Cancelo też nie ma bo jednak inaczej wyglada atakowanie z głębi kiedy masz wsparcie skrzydłowego

1

@JimMorrisonFCB patrząc na to ile Rashford dostaje minut to raczej Ci których mamy w zasięgu narzekać nie będą. Virgill jest za słaby na ten moment, bez sensu ściągać go spowrotem

@marcin62 nie opłaca sie go utrzymywać nawet

@Chimera no to nie wiem jaki sens jest podawac takie opcje. Zakładam że mamy na LS cos koło tej klauzuli Rashforda nie licząc jego pensji

@blakkudium może Forta by chcieli

0

@Chimera dobra ale skupmy sie na w miarę realnych opcjach

5

Kogo byście widzieli na LS jeśli nie wykupimy Rashforda? Ktoś musi przyjść bo Raphinha musi miec alternatywe. Diomande marzenie ale nie stac nas, realnie to coś typu Abde albo Schjelderup. Virgilla to nawet pod uwagę brac nie powinni bo to nie ten poziom dalej nawet na zmiennika a co dopiero wrazie wskoczyć do pierwszego składu. Fofana byłby fajny ale drugi sezon co chwile siedzi w szpitalu to bez sensu, Nusa też za drogi dla nas


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

1

@blakkudium przydałoby sie tylko żeby Roony poszedł na wypożyczenie a nie sprzedaż

1

Jeśli Roony i Casado beda chcieli odejść to będzie to miało sens

0

@Sergio_Devils dokładasz 10-20mln i mamy za to Bastoniego latem. Albo za prawie połowę tej kwoty mozna wziac Asllaniego na 9tke który już cos pokazał w lidze top5

1

@Sergio_Devils już dobra nawet uznajmy że fajny perspektywiczny grajek, ale jak my chcemy powalczyc w takiej LM kiedy gramy samymi młodziakami? Do tego 50mln to nie jest kwota adekwatna do ryzyka takiego transferu

3

No dobra perspektywiczny LS robiący przewagę na skrzydle, ale nie wiem jaki sens ma w naszej sytuacji wydawanie 50 baniek na 16letniego kota w worku z Brazylii kiedy potrzebujemy gotowych doświadczonych zawodników do tej młodej kadry


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

1

@blakkudium Abde jest lepszy od Schjelderupa, sufit do dyskusji ale ze startu gwarantuje poziom z ławki. Mam tylko wątpliwości co do jego gry na małych przestrzeniach. Przydałby sie ktoś lepszy ale nie stac nas

1

@blakkudium ciężko może być. W miarę optymistycznie cos typu:
- Bastoni
- Asllani
- Cancelo
- Abde/Rashford
Ale i tak bardzo wątpliwe

3

@Dari0G no dziwne że ktos sie cieszy na myśl że może uda sie sprowadzić topowego LŚO jakim jest Bastoni

7

@Dari0G jak będziemy każdego zawodnika skreślać przez jeden błąd to kadry nie skompletujemy

8

Potrzebny ten LŚO na wczoraj, żeby tylko nie było powtórki jak z Diazem


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

@FIJI bo Roony rywalizuje z Yamalem a Rashford korzysta z kontuzji Raphinhi

0

@LeoMessiiBarcaPepa masz napisane że tweet sprzed roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?