7

Wpierw bym spróbował ściągnąć Nuse ale jak budżet nie pozwoli to powinniśmy wziąć Abde. W naszej lidze to topka LS, bardzo sie rozwinął w Betisie i do uzupełnienia kadry wystarczy. Mamy 20% praw to w 25mln transfer powinien sie zamknąć spokojnie, pensja też dużo mniejsza niż Rashforda



@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

@Antimadridista_WR bez szans, nawet nie chodzi tylko o kwotę transferu ale też bardzo dużą pensje

@FCB24 Olmo

0

@Antimadridista_WR nie żeby cos ale nie wydamy na napastnika wiele więcej niż napisałeś, nawet nie ma za bardzo na kogo. Jeśli kwoty o których piszą w mediach są chociaz w części prawdziwe to okienko typu Bastoni+Nusa+Asllani+Cancelo jest realne jeśli odejścia pójdą sprawnie

1

@Antimadridista_WR powodzenia kupić podstawowego napastnika za tą kwotę. Stoper jest już priorytetem wiec nie wiem w czym masz problem, a alternatywa dla Raphinhi jest i tak wymagana

0

@FCB24 nie ma szans żeby tyle zawołali, 70mln to raczej maksymalnie ze zmiennymi. W 60mln powinien sie zamknąć transfer

@Antimadridista_WR chyba nie muszę tłumaczyć znowu ile jest warty w przeciągu całego sezonu taki rezerwowy?

0

@FCB24 z 60mln koło może byc a za Diomande chcą 100mln

11

Skoro Diomande za drogi a podobno mamy miec kase na transfery to czemu nie pójdziemy po Nuse? Profilowo idealny LS dla nas robiący różnice na skrzydle. Jego problemy z urazami też są coraz mniejsze


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

3

@Messibestplayerintheworld po pierwsze to już można na starcie od tego odjąć jak co roku. Po drugie 100mln to za mało żeby kupić Alvareza, oczywiście nie jest warty absolutnie tej kwoty ale Atletico nie ma powodu żeby go sprzedać to moga wołac ile chcą.
Jeśli mielibyśmy chociaz zbliżona taka kwotę do dyspozycji to już powinni ruszyć żeby zaklepać Diomande i dobrać budżetowego napastnika

1

@blakkudium jeśli nie to ten transfer już kompletnie sensu nie ma

1

@blakkudium i teraz tego lenia nam wciskać będą

0

@Lanosss wątpię że go wypożyczą nam znowu

7

Jak nie idzie to nie idzie. A Pacifico zdecydowanie najlepiej z tych transferów sobie radził, teraz pewnie go nie wykupimy


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

2

@ViscaelBarca2007 nie no tak to nie xd. Diomande ta sama półka cenowa jak nie niższa

0

@baryn City wyłożyło już 40mln a źródła podają że chcą koło 50mln za niego

@Zbyszard jak to sie ma do tego co napisałem?

9

50mln za kota w worku który dołączy do nas dopiero za dwa lata, i będzie jeszcze wtedy przynajmniej rok na spokojny rozwój potrzebować jeśli wogóle wypali. Dla mnie to nie jest opłacalne ryzyko poprostu, w naszej sytuacji powinniśmy ten rynek omijać. Nawet jeśli to faktycznie bardzo duży talent to dalej ryzyko do ceny sie nie kalkuluje poprostu. Jeszcze spójrzmy że dokładamy niecałe drugie tyle i mamy Diomande który obstawi LS na lata i odrazu da wysoki poziom. Potrzebujemy też wzmocnien na już a nie na za pare lat, do tego mamy bardzo młody skład i latem będzie jeszcze młodszy bo prawdopodobnie odejdą Lewy i Wojtek a my chcemy wydać 50 baniek na 16 latka


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

2

@blakkudium Ci to by wszystkich skrzydłowych na rynku zabrali

0

@Ryoumen ekstremalnie dobrze w kwestii odejść i finansów musiałoby pójść żeby była szansa. Co okienko robia taka narrację i wychodzi jak zwykle, narazie wogóle się nie nastawiam na tak mocne okienko, sam Bastoni mnie zaskoczy

3

@Adran360 może sie go pozbędziemy w końcu definitywnie

3

@ViscaelBarca2007 nie wierzę że stać nas na Diomande kiedy najpierw chcemy wziąć Bastoniego. Ale marzenie by to było, skrzydła obstawione na lata i nowe rozwiązania taktyczne i formacyjne

2

@turhiay ten transfer to było nieporozumienie

@KamilS689 bardzo mało prawdopodobne że sie pozbędziemy obu naszych napastników.
Jeśli nie bierzemy Rashforda to potrzebny jest inny LS bo nie możemy zostać z samym Raphinha na tej pozycji i tu nie ma żadnego pola do dyskusji

1

@Starrk no i kogo na tą podstawowa ,,9" w naszych realiach finansowych? Jeśli uda sie sprowadzić Bastoniego to już sie na nim mocno wyczerpiemy. Koszt sprowadzenia przykładowo dajmy na to Bastoni+Asllani+Cancelo+Abde to wychodzi 100-120mln samych kwot transferów nie patrząc na pensje, wymień Asllaniego na napastnika z topu i mamy dwa razy tyle

5

,,Miałby to być zawodnik uzupełniający skład obok większego transferu na pozycję napastnika"
Ta jakby nas było stac na topowego napastnika to by nawet nie myśleli o półśrodkach typu Sorloth albo Muriqi. Niech biorą tego Asllaniego w miejsce Lewego który prawdopodobnie odejdzie i tyle, nic lepszego w tym budżecie nie wymyśli bo musi być kasa na Bastoniego, LS i kogoś na boki obrony


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

1

@blakkudium 50mln za kota w worku który przyjdzie za 2 lata kiedy teraz potrzebujemy wzmocnień i mamy ograniczone środki

2

@Cule1797 jednak bym sie starał ograniczyć jego granie do pozycji napastnika. Na skrzydle daje poprostu mało, w poprzednim sezonie będąc zmiennikiem Lewego dawał bardzo dużo wchodząc z ławki i powinien wrócić do tego stanu no ale niestety nie mamy do tego warunków obecnie

10

Oczywistość przy odejściu Lewego. Nie możemy sie pozbyć ich obu bo nie stać nas na ściągnięcie kolejnych dwóch napastników. Ferran do roli jokera jest świetny, jego obecność w kadrze nie jest żadnym problemem, problemem jest brak startera na tej pozycji bo on nie ma na to głowy

2

@dzefrej234 tak, sam Asllani też nam już puszczał oko i jest naszym kibicem

13

Im więcej sprawdzam tym bardziej chciałbym tego transferu skoro sprawdzamy opcje w niższym budżecie. Klauzula według źródeł to 25-29mln, pensja też problemem nie powinna byc tym bardziej że chce do nas przyjść. Tańszy od Sorlotha i trochę droższy od Muriqiego. Przy obecnych cenach na rynku to okazja. Kosowo nie jedzie też na MŚ to negocjacje powinny być sprawne.
Hybrydowa 9tka, łaczy cechy typowego napastnika i fałszywej 9tki. Bayern też był niedawno nim zainteresowany na wypadek odejścia Kane, bardzo podobny profilowo zawodnik. Umie sie odnaleźć w polu karnym, uderzyć głowa, dobrze rozgrywa, kiedy dostaje piłkę momentalnie podejmuje decyzje co z nia zrobić, mocne strzały z dystansu, dobry technicznie, obunożny, nie ma znaczenia która noga ma uderzyć lub wykonac zwód. Nawet jeśli nie ma udziału przy bramce to jest pożyteczny dla drużyny. Hoffenheim nie gra też pod napastnika, duża część bramek wymagała czegoś wiecej niż jednego kontaktu z piłką. Patrząc na liczby należy wziac pod uwagę że jego drużyna nie gra w pucharach, sama liga + jedynie dwa mecze w DFB Pokal, w lidze ma lepsze liczby niż chociażby Alvarez




@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

2

@Bernard777 ty chyba sobie żartujesz. Van de Ven to w żadnym wypadku nie jest profil Bastoniego tylko kolejny Araujo. Obejrzałeś chociaż jeden jego mecz czy tylko highlightsy?

11

Pensja to napewno do obniżenia bo za dużo, ale jak Mendes ma nam już kogoś wcisnąć to niech to będzie doświadczony Bernardo do uzupełnienia składu niż Leao za grube pieniądze ktory zrobiłby wiecej szkody niż pożytku z lewej strony swoim brakiem jakiejkolwiek pracy w obronie czy pressingu

0

@directedbyfcb Arsenal ma Gyokeresa a Atletico to gra antyfutbol to co ty porównujesz, do tego maja Sorlotha. Coś to chyba znaczy xd, tak zwłaszcza że wydają kilka/kilkanaście razy tyle na transfery co my i maja lepsze kadry ale tak to o napastnika chodzi i kogo tam obchodzi że maja inny zamysł gry od nas (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?