7

Marzeniem byłby Diomande ale to koszt 80-100mln czyli wiadomo że poza zasięgiem. Rashford przewagi dryblingiem nie robi, alternatywy zgodne z poszukiwanym profilem to sa albo koty w worku albo nas nie stać, czesto też oba naraz. Pozostają oprócz Rashforda opcje budżetowe jak Abde. Szkoda że Roony nie potrafi grać na obu stronach


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

10

Przydałoby sie w końcu godne okienko bo nie da sie zwojować LM kiedy naszymi wzmocnieniami sa w dużej większości zawodnicy ze szkółki którzy potrzebują zdobyć doświadczenie i potrzebują czasu żeby wejść na wyższy poziom. Potem ten brak doświadczenia wychodzi w LM, do tego wypada jeden kluczowy zawodnik i jesteśmy w dupie bo nie mamy głębi składu


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

3

Boli to cholernie, mogliśmy wygrać ale wyszła nieskuteczność i głupie błedy. Jeszcze Raphinha musiał wypaść co z nim bysmy to pewnie przepchnęli. Chyba naprawdę w tych rozgrywkach mamy szansę tylko wtedy kiedy jesteśmy w szczytowej formie z bardzo mocnym składem i rozwalamy wszystkich po drodze, taka już nasza specyfika. Wzmocnić skład latem i próbujemy znowu za rok

1

@Barca_Big_Moment i kolejny będzie pisał że Lewy nie pressuje. Takich sytuacji jak Lewego wtedy jest mnóstwo a ta na nasze nieszczęście skończyła sie w ten sposób


0

@Barca_Big_Moment nic nie dał bo nie strzelił gola tak? Polecam uważniej oglądać mecze i sie zaznajomić jaka role ma typowy napastnik w trakcie spotkania. Zszedł wtedy w przerwie ze względu na wykluczenie Cubarsiego

1

@novy1899 będzie autobus i kontry, oni zawsze tak robią. Na otwarty mecz nie ma co liczyć

2

Dobrze że Olmo zamiast Rashforda ale Ferrana w pierwszym to nie rozumiem, na otwarte spotkanie ok ale na autobus jakiego sie możemy spodziewać lepszy byłby Lewy

0

@Corr @ProMILs z Olmo na LS jesteśmy najbliżej tego co gramy z Raphinha na tej pozycji. Fermin tam gra gorzej, najlepiej kiedy gra na 10tce i współpracuje z Yamalem

13

@Pedri16Future wy oglądacie te mecze?


0

@Messi1000000 pierwokup to pierwszeństwo zakupu ale nie daje kontraktu z piłkarzem z automatu

3

@AnalizaTV słaby bait

0

@Messi1000000 no ale że wpłacają klauzulę i z automatu ma kontrakt w Realu bez pytania go o zgodę? Przecież to by sensu nie miało

1

@Kubsoleon Rashford albo Abde

2

@masik86 nawet jeśli to jakby to miało wyglądać? Gotowy kontrakt na zawołanie Realu? Jeszcze nie słyszałem o czymś takim, zawsze trzeba sie jeszcze dogadać z zawodnikiem

16

No dobra ale chyba muszą miec zgodę zawodnika? To że maja opcje pierwokupu nie znaczy że zawodnik ma obowiązek tam wrócić.
Ale i tak płacenie za Munoza 40mln nie ma sensu bo nie jest obecnie warty takich pieniędzy

3

Atletico będzie sie murować to lepszy tutaj będzie Lewy do walki w polu karnym i robienia miejsca kolegom walcząc w obrońcami, doświadczenie też go faworyzuje na takie mecze. Manewr z fałszywa ,,9" kiedy rywal jest nastawiony na bronienie wyniku nie ma kompletnie sensu, typowa 9tka da tutaj dużo wiecej nawet jeśli nie strzeli bramki

24

Mbappe xd


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

Liga już praktycznie wygrana, szkoda tylko że Yamal i Pedri bez odpoczynku przed wtorkiem

5

Dobra teraz Yamal z Pedrim do bazy i utrzymać wynik, nie ma sensu żeby wychodzili na drugą połowę

0

Cholernie potrzebował tego gola Ferran, może chociaż teraz na końcówkę sezonu sie odblokuje

0

No i znowu Yamal od początku co jest świetna okazja do zrotowania go przed Atletico. Roony odejdzie po sezonie i Flick nie bedzie mógł mieć o to pretensji skoro nawet w takiej sytuacji nie może odciążyć Yamala

0

Yamal w pierwszym składzie dzisiaj to byłoby nieporozumienie i głupota ze strony Flicka. Roony powinien zacząć a Yamal na ostatnie 20/30min, po wczorajszym wyniku Realu jest idealna okazja na odpoczynek kluczowych graczy przed rewanżem z Atletico. Ten mecz jest do przepchniecia kolanem i wszystkie siły na LM

4

@FcPortoFan1999 dyktator to zaraz tam wietrzenie zrobi

25

Nasze wzmocnienie na koniec sezonu


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

Nie no tyle to nie

2

@kamyk_23 i tak będą rotacje z Espanyolem, zagramy na przepchniecie kolanem i wszystko pójdzie na rewanż z Atletico

4

@macio_944 wszystko zależy od funduszy bo Deco obiera fajne cele transferowe (poza odpałem z Roque). Rok temu chciał Diaza co z perspektywy czasu byłoby świetnym ruchem ale nie było kasy i skończyło sie na opcjach budżetowych czyli Rashford i Roony (steal btw) i udało sie za śmieszne pieniądze wyjąć Joana. Teraz chce Bastoniego ale może sie skończyć podobnie kiedy zacznie sie negocjowanie z Interem

2

@blakkudium bardzo dziwna decyzja ale dla nas lepiej że nie pójdzie do Realu

4

@Messibestplayerintheworld sam to niedawno napisałem, dla niego to najlepsza opcja, dla nas tak samo bo to podręcznikowa sytuacja kiedy należy kogoś spieniężyć

15

Po meczu ligowym z Atletico pisali co innego xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?