2

@PatrychoO najpierw trzeba kase ogarnąć

@VeB 1899 Senesi

4

Here we go again


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

3

@kryhaa prawonożny, do tego można dobrać Senesiego

@FCB24 mamy gorszą obsadę obrony przez co łatwiej będzie mu wywalczyć pierwszy skład

14

Robią nadzieję



@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

4

O niby jak ma działać to pierwszeństwo zakupu? Przecież to sensu nie ma

0

@Uven w sensie że ktos inny nie złapałby urazu? Takie przywalanie na siłę jest irytujące

1

@Messibestplayerintheworld na 9tke bym nie liczył, lepiej sie wrazie miło zaskoczyć

1

@ViscaelBarca2007 teraz lepiej, jeszcze dodaj że koniecznie musi być argentyńczyk i nie obchodzą Cię jego dotychczasowe heatmapy

1

@ViscaelBarca2007 musisz sie bardziej postarać żeby sie do tego wybitnego grona dostać

7

Nie żeby cos ale Araujo był do zmiany w tamtym momencie i na dodatek wysłany poza boisko przez co musiał wracać od bramki rywala, łatwo powiedziec sprzed telewizora że miał czas wrócić. Jest tez coś takiego jak wymienność pozycji, on zszedł do środka a ktoś inny na jego pozycje (Raphinha jak sie nie mylę). Mam wrażenie że jakby to nie był Araujo tylko ktoś inny to nie byłoby problemu

4

@Fog_W_1899 @Zoker najlepsze to sa te jego pościgi w highlightsach gdzie ucinają moment spowodowania przez niego tej sytuacji że wogóle musi gonić napastnika

12

Kolejny co go sobie kibice uwidzieli bo warunki fizyczne, co tam że często nie myśli albo ma problemy z rozegraniem ale za to kosztuje kupę kasy. Taka lepsza wersja Araujo. A najlepsze jest to że wiele osób co go tu pcha jednocześnie nie może przepatrzeć Araujo w kadrze (:
Senesi na wolnym kontrakcie jest owiele tańszy i byłby większym wzmocnieniem


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

0

@MesQueUnClub_87 tyle że w tym meczu był potrzebny typowy napastnik do walki z obrońcami i do stałych fragmentów. To jest zbyt ważny profil w tej formacji

0

@MesQueUnClub_87 tyle że taki mamy system w którym typowy napastnik funkcjonuje najlepiej. Nie chodzi o konkretnego zawodnika tylko profil

4

@ProMILs do Forta bym go nie porównywał bo to bardziej defensywny profil. Ale jest dobry technicznie i potrafi zaatakować czy uderzyć z dystansu, do tego inteligencja i dojrzałość boiskowa na wysokim poziomie mimo doświadczenia i wieku. Fort to bardziej wahadłowy i jest wyższy

0

@MesQueUnClub_87 skoro jak nawet w takiej sytuacji woli grać z typowym napastnikiem to chyba jednak to działa najlepiej? Lewy wczoraj sporo roboty robił bez piłki, przy stałych fragmentach, walce z obrońcami czy zbieraniu piłek

8

Ciekawe czy z Sevilla zagra od początku, tylko czterech obrońców pierwszego zespołu jest zdrowych w tym Araujo co musiał ze zmęczenia wcześniej zejść z boiska. Przydałoby sie go ogrywać bo byłby bardzo ważny w rotacjach a lepszej okazji nie będzie niż przy tylu kontuzjach


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld

9

@LukaszFan tyle że my szukamy typowego napastnika a nie kolejnej 10tki. Technicznych zawodników mamy dużo

2

@partymaker w sensie że prawde powiedział że nie ma sensu na niego takich pieniędzy wydawać?

1

@directedbyfcb Alvarez jakby już miał u nas pasować to musiałby grać na 10tce (mamy już tam Fermina czy Olmo) i mieć typowego napastnika przed sobą. Nie ma sensu wydawać w naszej sytuacji takiej kasy na niego poprostu, już bym wolał za mniej kupic Oshimena co ma klepki we łbie poprzestawiane ale pasuje profilowo

27

Przecież algorytm zawsze w takim meczu uwali napastnika, pewnie jeszcze policzyli tamta sytuacje jako dogodna gdzie musiał lecieć na wślizgu żeby musnąc piłkę w kierunku bramki. Dużo sie dziś Lewy napracował walcząc przy stałych fragmentach i zbieraniu piłek. Wystep średni ale nie słaby

0

@directedbyfcb sam napisałeś że nie jest napastnikiem, no sorry ale to jest zagrywka jak z Griezmannem i jak nie wypali to mamy duże problemy

0

@Lionel_Messi10 Julian ma troche lepsze staty pressingu od Lewego.



Skrojony pod nas styl to napewno nie jest na pozycji napastnika i nie ma sensu wydawać w takim przypadku na niego ponad 100mln

@krol211 to jak nie ma to sie nie kupuje na sztukę tym bardziej za taką kwotę. Wolę dograć kolejny rok z tym co jest niż wywalic tyle kasy i bać sie powtórki jak z Griezmannem

1

@Lionel_Messi10 Pep też go nie wystawiał na 9tce, ty sobie wbij do łba że to nie jest 9tka. Pchasz go na ta pozycje tylko po to żeby jego transfer tu miał sens

@krol211 a to mamy zmieniać system bo kibice sobie Alvareza wymarzyli? W naszym systemie który przynosi wyniki i dużą ilosc bramke najbardziej pasuje typowa 9tka. 36 letni Lewy w poprzednim sezonie zrobił robotę i nabił 45 g/a, w tym sezonie gorzej przez oczywisty spadek i urazy a Ferran to bez komentarza. Jak mamy kupować to napastnika który pasuje profilowo a nie na zasadzie że jakos sie tam wpasuje

3

@Lionel_Messi10 te same heatmapy co u Pepa, to właśnie jest 10stka/fałszywa ,,9". Rzeź dał argument, to że robi liczby nie czyni z niego napastnika z automatu

@directedbyfcb tak wydajmy ponad 100mln na zawodnika dla którego nie mamy pozycji

0

Patrząc na urazy, zmęczenie i ciężki teren to dobry wynik dla nas. Jeszcze obsrali zbroje kiedy już nas mieli. Rewanż na swoim terenie powinien pójść łatwiej tylko szkoda że dalej z rozmontowaną obroną

0

Jeszcze jedna kontuzja albo zawieszenie w obronie i w podstawie będzie musiał wyjść ktoś z rezerw. Oby Eric był gotowy na rewanż

0

Tragedia, najprawdopodobniej Cancelo teraz musi wyjść na PO

5

W nitce wiecej na jego temat, powinien być już dogadany w miejsce Christensena


1

@Elvisek Cancelo może być boleśnie zweryfikowany w meczu gdzie będzie szła wymiana ognia. Jest świetny do rozbijania niskich bloków ale słaby kiedy jest nawalanka w obie strony, najlepiej by było żeby w tych rozgrywkach był tylko jokerem ale kontuzja Balde komplikuje sprawę.
Araujo i Lewy poprostu muszą zagrac bo stałe fragmenty Newcastle beda ogromnym zagrożeniem, jeszcze Bernal z Martinem sie przydadzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?